Şimdi Ara

Superonline HG253s Reset Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell Superonline kullanıyorum ve modemim HG253s . Arayüz şifresini kaybettiğim için modemin arkasındaki reset tuşuna basılı tutup resetledim ve şifre sıfırlandı. Ama birkaç gündür modemin " INTERNET,WLAN,VOIP" ışıkları sönüyor ve internet gidiyor ama 2 dakika sonra geri geliyor. İnternet gidince google chrome'da Superonline Bilgi diye sekme açılıyor ve yazanlar

Superonline

Hatalı kullanıcı adı ve/veya şifresi girdiniz.
    Lütfen kontrol edip tekrar deneyiniz.*
    • ADSL abonesi iseniz aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz;

Superonline ADSL kullanıcı adınızı ya da şifrenizi hatırlamıyorsanız;
    Cep telefonunuzdan** SIFRE ADSL yazıp boşluk bırakıp 10 haneli ADSL hizmeti aldığınız telefon numarasını yazarak; Turkcell hattından 2000’e, diğer operatör hatlarından 5327522000’e kısa mesaj (SMS) olarak gönderebilirsiniz. Şifreniz ve kullanıcı adınız telefonunuza SMS ile iletilecektir.
    Örnek: "SIFRE ADSL 2124442220"
    Fiber İnternet kullanıcı adı ve şifresini öğrenmek için; SIFRE FIBER yazıp bir boşluk bırakıp müşteri numarasını yazarak, Turkcell hattından 2000'e, diğer operatörlerden ise 532 752 2000'e kısa mesaj (SMS) olarak gönderebilirsiniz. Şifreniz ve kullanıcı adınız telefonunuza SMS ile iletilecektir.
    Kullanıcı adı ve şifrenizi modeminizde nasıl güncelleyeceğinizi öğrenmek için tıklayınız.
    Firmware Güncelleme;
    Kullanıcı adı şifrenizi girmeden önce modem arayüzünden yazılım versiyonunuzu güncellemeniz ve kontrol etmeniz gerekmektedir.
    Modem versiyonunuzu nasıl güncelleyeceğinizi öğrenmek için tıklayınız.
    Modem güç ışığı kırmızı yandığında yazılımı indirerek modeminizi güncelleyiniz. Yazılımı indirmek için tıklayınız.
    Pirelli PRG E4202G modeminiz için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Yazılımı indirmek için tıklayınız
    Pirelli DRG A226G modeminiz için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Yazılımı indirmek için tıklayınız
    Yazılım güncellemenizi yaptıktan sonra internet bağlantınızda problem yaşıyorsanız 0850 222 0 222 Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz.

UYARI:* Bilgilerinizi güncelledikten sonra lütfen modem ve bilgisayarınızı kapatıp açınız.
    ** Bilgi güvenliğiniz için şifreniz sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza gönderilmektedir.
    Anasayfa|Yardım Merkezi|Ödeme KanallarıCopyright © 2009 Superonline "

Bunlar yazıyor. Çok gerekli değilse müşteri hizmetlerini aramıyayım. Size bir sorayım dedim. Bilgili birisi varsa beni aydınlatsın lütfen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.