Şimdi Ara

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
25.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xtrafrozen
    Aman vermesinler hatrımız kalır.. Kimi kandırıyorlar

Pazarlama stratejileri..

Ben bağlattırmaktan vazgeçtim, tam oturmadan geçmiyecem superonline a hazır bana ADSL Modem siparişimi iptal ettirdiler
  • Bugün Mezitli Çok Programlı Lisesinin olduğu sokakta Fiberoptik kapakları arasında bağlantı yapılıyordu.
    Sorduğumda ise 2 hafta içerisinde Denizhan 1 çevresinde kutu montajları tamamlanmış olur dediler.
  • Şuanda sokakta bi hareketlilik var. Yanlış görmüyorsam sokağın başında fiberoptik kapaklarını takma esnasında kullanılan şu önündeki keskin tekerlekle ortalığı kesip biçen araç varya (evet tekerlek adı ne bilmiyorum ) var. Ama aynı yerde inşaat var 6 ay kadar süredir onun için gelen herhangi bi araçta olabilir ki sanmıyorum çünkü binanın iskeleti falan oluşmuş durumda.
    Ayrıca sokakta Harun Erhun Cargo Ltd. isimli bi tır var konuyla ilgisi varmı bilmiyorum.

Denizhan 1'in sokağındayım.

Edit : Şuanda tam karşı binaya hat çekiliyor. Bir önceki mesajımda da belirtmiştim.
    1-2 Fotoğraf ekliyorum

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de !

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 29 Mart 2011; 13:46:24 >

• en güzeli ttnette kalmak bu fiberde cacık tmm hizmet güzel hızlı ama gene adil kullanım şartı var o hızla kotamı dayanır kotasız alsan 200 lira bayılcan en güzeli ttnette kalıp aylık 200 300 gb download yapmak ne kadar sömürürsem o kadar kar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

en güzeli ttnette kalmak bu fiberde cacık tmm hizmet güzel hızlı ama gene adil kullanım şartı var o hızla kotamı dayanır kotasız alsan 200 lira bayılcan en güzeli ttnette kalıp aylık 200 300 gb download yapmak ne kadar sömürürsem o kadar kar :)

Stabil olmadıktan sonra ne fayda.
    Ayrıca sadece internet için telefon alanlar için çok iyi bir tasarruf olur. Alırsın 10 Mbps. ödersin 49 TL. Telefon yok birşey yok. Diğer türlü ayda 55 TL + 20-25 TL toplam 80 TL saplıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Ayrıca sadece internet için telefon alanlar için çok iyi bir tasarruf olur. Alırsın 10 Mbps. ödersin 49 TL. Telefon yok birşey yok. Diğer türlü ayda 55 TL + 20-25 TL toplam 80 TL saplıyorlar.

Pazara girip , o kadar altyapı v.s maliyetine katlanan (Superonline) bir firma da yeri geldiginde saplayacaktır saplayacagını endişe etmeyelim..

24 ay uzun bir sure sonucta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtrafrozen -- 4 Nisan 2011; 15:15:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtrafrozen

quote:

Pazara girip , o kadar altyapı v.s maliyetine katlanan (Superonline) bir firma da yeri geldiginde saplayacaktır saplayacagını endişe etmeyelim..

24 ay uzun bir sure sonucta

• Arkadaşlar ne zmn başvuru alıcaklar yeter artık ne kaldı daha :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozngns

Arkadaşlar ne zmn başvuru alıcaklar yeter artık ne kaldı daha :S

Mayıs başına kadar herşey bitmiş, bireysel başvurular alınmaya başlanmış olacak dediler.
  • quote:

quote:

Mayıs başına kadar herşey bitmiş, bireysel başvurular alınmaya başlanmış olacak dediler.

başvuru aldıkdan hemen sonra baglatırlar mı ki
  • quote:

quote:

quote:

Bağlarlar tahminen. Zaten apartmana kutu konulmuş, sinyal verilmiş demek oluyor bu. Başvuru sonrasında o bağlantı evine gelecek. Turksat KabloTV gibi yani.

• Geçenlerde hilton a giderken Superonline'ın açtığı ofisi gördüm. Stadyumun ve vakıf-teras ın karşısındaki köşe tarafta hemen trafik ışıkların yanında. Bilgi almak için ofislerine girdim. Şu an sadece limonluk ta hizmet veriyorlarmış. Yaklaşık 1 ay içinde abonelik almaya başlayacaklarmış. Ben forumun az ilerisindeki dershanelerin karşısında oturuyorum. Evin önüne turuncu bir fiber kablo döşediler ancak kablo biraz transit geçti gibi rögar falan göremedim binanın etrafında. İnşallah aydınlıkevler e de döşerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rusty

Geçenlerde hilton a giderken Superonline'ın açtığı ofisi gördüm. Stadyumun ve vakıf-teras ın karşısındaki köşe tarafta hemen trafik ışıkların yanında. Bilgi almak için ofislerine girdim. Şu an sadece limonluk ta hizmet veriyorlarmış. Yaklaşık 1 ay içinde abonelik almaya başlayacaklarmış. Ben forumun az ilerisindeki dershanelerin karşısında oturuyorum. Evin önüne turuncu bir fiber kablo döşediler ancak kablo biraz transit geçti gibi rögar falan göremedim binanın etrafında. İnşallah aydınlıkevler e de döşerler.

Biliyorum ordaki büroyu. 2-3 kere geçtim önünden minibüsle ama kimse göremedim içerde. Telefon numarası yazıyordu kocaman bende not etmiştim ama çalıyor cevap vermiyordu. Bi ara tekrar ararım son durum için.

Oturduğum sokağada kablo döşendi, karşı binanın bahçesinden binayada çekildi ama bize uğrayan yok. Telefon açtım, mail attım, başka semtlerde çalışma sırasında görevlilere sordum herkes yarım yamalak konuşuyor. Yok mu bunun bi iş programı bugün oraya yarın şuraya gibi ? Söylesin biri ona göre plan program yapalım. Adamlar ayın 2'sinde gelse ben 1 ay daha mecbur TTNet'de kalmak zorunda kalıcam. Faturalar ayın 1'inde kesiliyor. Kullanmadığım internetin faturasını ödemem heralde.

• quote:

Oturduğum sokağada kablo döşendi, karşı binanın bahçesinden binayada çekildi ama bize uğrayan yok. Telefon açtım, mail attım, başka semtlerde çalışma sırasında görevlilere sordum herkes yarım yamalak konuşuyor. Yok mu bunun bi iş programı bugün oraya yarın şuraya gibi ? Söylesin biri ona göre plan program yapalım. Adamlar ayın 2'sinde gelse ben 1 ay daha mecbur TTNet'de kalmak zorunda kalıcam. Faturalar ayın 1'inde kesiliyor. Kullanmadığım internetin faturasını ödemem heralde.

Bende geçtiğimiz pazar değil ondan önceki pazar günü mail attım adamlara 2 hafta oldu halen daha cevap gelmedi. Bizim sitenin görevlisi gelip keşif yaptıklarını söyledi bana ama henüz döşememişler kutuyu. Kutuyu döşemek en kolay işmiş görevlinin bana dediğine göre birkaç saatte döşeniyormuş... Peki madem birkaç saatte döşeniyor neden bir türlü gelip döşemiyorlar anlamıyorum ?

Ayrıca o dediğiniz büroyu biliyorum aracımla sürekli geçiyorum önünden . Tevfik sırrı stadının hemen karşısında köşede bir yer , ama henüz daha uğramadım. Annem geçen önünden geçerken bakmış , içerde kimse yok diyordu .

Vesselam , bu nasıl iştir anlamadım? Bir insan birşeyi ya yapar ya yapmaz. Öyle buraya bugün mezitliye 1 ay sonra çarşıya 2 ay sonra gözneye 4 ay sonra ... bunlar insanın hevesini kursağında bırakan laflar . Olacaksa bu ay olsun , başlasın işte ...

Adamlara oooo superonline gelmiş , başlasında hemen geçelim diye diye gazı verdik adamlar şimdi bizi tınlamamaya başladı. Baktı ki mersinde çoğu adsl aboneleri TTNET'ten şikayetçi , tamamdır biz bu çalışmaları geçte bitirsek müşteriler hazır ayağımızda bekliyorlar misali , bir nevi pasif moduna aldılar kendilerini.

3 aydır arıyorum her aradığımda o personelin bu ayın sonu , bu ayın sonu öteki ayın başı laflarını duymaktan bıktım usandım gerçekten .... Bir yetkili gelsinde şu DH'a kesin son noktayı koysun artık....

• quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

quote:

Bende geçtiğimiz pazar değil ondan önceki pazar günü mail attım adamlara 2 hafta oldu halen daha cevap gelmedi. Bizim sitenin görevlisi gelip keşif yaptıklarını söyledi bana ama henüz döşememişler kutuyu. Kutuyu döşemek en kolay işmiş görevlinin bana dediğine göre birkaç saatte döşeniyormuş... Peki madem birkaç saatte döşeniyor neden bir türlü gelip döşemiyorlar anlamıyorum ?

Ayrıca o dediğiniz büroyu biliyorum aracımla sürekli geçiyorum önünden . Tevfik sırrı stadının hemen karşısında köşede bir yer , ama henüz daha uğramadım. Annem geçen önünden geçerken bakmış , içerde kimse yok diyordu .

Vesselam , bu nasıl iştir anlamadım? Bir insan birşeyi ya yapar ya yapmaz. Öyle buraya bugün mezitliye 1 ay sonra çarşıya 2 ay sonra gözneye 4 ay sonra ... bunlar insanın hevesini kursağında bırakan laflar . Olacaksa bu ay olsun , başlasın işte ...

Adamlara oooo superonline gelmiş , başlasında hemen geçelim diye diye gazı verdik adamlar şimdi bizi tınlamamaya başladı. Baktı ki mersinde çoğu adsl aboneleri TTNET'ten şikayetçi , tamamdır biz bu çalışmaları geçte bitirsek müşteriler hazır ayağımızda bekliyorlar misali , bir nevi pasif moduna aldılar kendilerini.

3 aydır arıyorum her aradığımda o personelin bu ayın sonu , bu ayın sonu öteki ayın başı laflarını duymaktan bıktım usandım gerçekten .... Bir yetkili gelsinde şu DH'a kesin son noktayı koysun artık....

Aynen öyle. Ama onların malleri biraz geç geliyor bende 1 hafta 10 gün beklemişimdir. Tesadüfen maillere bakarken gördümde bune lan dedim sonradan hatırladım mail attığımı
    Firmayıda aradım TMC İnşaat. Kazıları falan gerçekleştiren firma.

• Büroyu sanırsam yeni açmışlar daha ben gittiğimde içeride eşya düzüyorlardı. Elemanlar falan eksik hatta kapıda eleman arandığına dair yazı asmışlar. Benim 6 ay sonra askerlik derdi olmasa konuşacaktım adamlarla.
    Açıkçası ben de sorularıma çok da tatmin edici cevaplar alamadım. Ordaki eleman kabloları başka bir firma döşediği için kendilerinin her şeyi bilemediklerini söyledi. İletişim kopukluğu mu var aralarında nedir . Umarım 1 ay içinde dağıtıma başlarlar.
  • quote:

Büroyu sanırsam yeni açmışlar daha ben gittiğimde içeride eşya düzüyorlardı. Elemanlar falan eksik hatta kapıda eleman arandığına dair yazı asmışlar. Benim 6 ay sonra askerlik derdi olmasa konuşacaktım adamlarla.
    Açıkçası ben de sorularıma çok da tatmin edici cevaplar alamadım. Ordaki eleman kabloları başka bir firma döşediği için kendilerinin her şeyi bilemediklerini söyledi. İletişim kopukluğu mu var aralarında nedir . Umarım 1 ay içinde dağıtıma başlarlar.

TMC İnşaat üstleniyor kablo falan işini.

http://www.mersinfiber.com/index.php/letiim/letiim

• quote:

Büroyu sanırsam yeni açmışlar daha ben gittiğimde içeride eşya düzüyorlardı. Elemanlar falan eksik hatta kapıda eleman arandığına dair yazı asmışlar. Benim 6 ay sonra askerlik derdi olmasa konuşacaktım adamlarla.

Sizin mesajınızı okur okumaz iş başvurusu için soluğu büroda aldım ancak aradıkları eleman saha satış elemanıymış (hani şu stand kurup önünde akşama kadar gelen geçeni abone etmeye çalışan elemanlardan) bende başka eleman ihtiyacınız yokmu diye sordum malesef ki yokmuş ... Napalım kısmet artık .

İş arayanlar varsa başvurabilir , benim belimde doğuştan gelen bir rahatsızlık olduğu için uzun süre ayakta kalamama sorunu var ondan bu tür işler pek bana uygun değil. Birde bu tür işler karakterime uymuyor benim arabamla gelip standın önünde akşama kadar durup broşür vermek abonelik almak filan , adamın fiyakalı arabası var şu yaptığı işe bak derler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bağlarlar tahminen. Zaten apartmana kutu konulmuş, sinyal verilmiş demek oluyor bu. Başvuru sonrasında o bağlantı evine gelecek. Turksat KabloTV gibi yani.

Başvuru yaptığınızda hemen gelip bağlamıyorlar bizim apartmanda var ve üyelik yaptıranlarda var (Komşu 18 Marta başvurmuştu) ancak apartmanın %60 ı üyelik yaptırmazsa gelip eve bağlantıyı yapmıyorlar tabi bu büyük ihtimalle ilerde değişecektir ama şu an için böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

3 aydır aradıgınıza gore bu durumda adamların k.c.nı kaldıran bizzat sizsiniz halkımız degil
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.