Şimdi Ara

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
25.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun sordum sinyal geldi dediler 11 MART ta başlıyor hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fez@33

bugun sordum sinyal geldi dediler 11 MART ta başlıyor hadi hayırlısı

Hani nereye, ne zaman, nasıl cevap bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

Orijinalden alıntı: fez@33

bugun sordum sinyal geldi dediler 11 MART ta başlıyor hadi hayırlısı

Hani nereye, ne zaman, nasıl cevap bekliyorum

aynen nerye başvurcaz artık .S gecen yine aradım müşteri hizmetlerini hala aktif değil :Sgüvenler sitesine tek sinyal yolluyorlar herhalde
  • Arkadaşlar ben iki gün önce cepten aradım konuştum daha sağlıklı bir şekilde Mersinin her yerine verilmesi Mart ayının sonunu hatta Nisanın başını bulabilirmiş. Henüz daha başlama filan yok , arkadaş nerden duymuş artık başladığını bilemiyorum. Güven sitesinin orasıda dahil henüz daha başlamadı fiber internet
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

Arkadaşlar ben iki gün önce cepten aradım konuştum daha sağlıklı bir şekilde Mersinin her yerine verilmesi Mart ayının sonunu hatta Nisanın başını bulabilirmiş. Henüz daha başlama filan yok , arkadaş nerden duymuş artık başladığını bilemiyorum. Güven sitesinin orasıda dahil henüz daha başlamadı fiber internet

Benimde TMC İnşaat (Mersin Fiberoptik kazı işlerini yürüten firma) ile telefon görüşmem neticesinde maks. 2 ay içerisinde hizmete başlanacağını söylediler ki bu konuşma 15 gün önce oldu. Mayıs başına kadar hizmet aktif olur sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 13 Mart 2011; 8:39:10 >
  • Bizim apartmana 2 hafta önce çektiler 10 gündürde reklam amaçlı sitede dolanıyorlardı hiç araştırıp bakmamıştım ancak bu aralar kablosuz modem ihtiyacım olduğundan dedim 100lira modeme vereceğime superonline fibere geçip ücretsiz modemden mi yararlansam diyorum ancak şu 24 aylık taahhüt olayı insanın canını sıkıyor acaba şu 3 aylık indirimden yararlanmayıp o aylarıda ödemeyi kabul etsem taahhüt yapmadan sözleşme yaparlarmı (Sözleşmeden cayınca 320TL civarı ödüyormuşuz) bide güya bugün 3 aylık indirimden yararlanmam için son günmüş

Mersin - (Eski)Bahçelievler Postanesinin orda superonline fiber internet kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLGR

Bizim apartmana 2 hafta önce çektiler 10 gündürde reklam amaçlı sitede dolanıyorlardı hiç araştırıp bakmamıştım ancak bu aralar kablosuz modem ihtiyacım olduğundan dedim 100lira modeme vereceğime superonline fibere geçip ücretsiz modemden mi yararlansam diyorum ancak şu 24 aylık taahhüt olayı insanın canını sıkıyor acaba şu 3 aylık indirimden yararlanmayıp o aylarıda ödemeyi kabul etsem taahhüt yapmadan sözleşme yaparlarmı (Sözleşmeden cayınca 320TL civarı ödüyormuşuz) bide güya bugün 3 aylık indirimden yararlanmam için son günmüş

Mersin - (Eski)Bahçelievler Postanesinin orda superonline fiber internet kullanan var mı?

Fiber internet için modem değil router veriyorlar. Yani router'a ADSL hattı bağlayamazsınız.
    Kampanya 31 martta sona eriyor.
    http://www.superonline.net/bireysel/kampanyalar/sonbahar.aspx

• Apartman içerisindeki döşemeyi tamamladılar. Bi tek kutu ile sokaktaki logarın bağlantısı kaldı karışımzda 10 bloklu bi site var onu yaptılar bugün yarın bizimkisinide yaparlar büyük ihtimal ile. Yalnız logar ile bağlantı kurulduğu an hizmet vermeye başlıyorlar mı yoksa bi 1 2 hafta sinyal gelmesini mi bekleyeceğiz?
  • Oh :( hayırlı olsun bizim buranın bitene kadar :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301
    Fiber internet için modem değil router veriyorlar. Yani router'a ADSL hattı bağlayamazsınız.

Biliyorum router verdiklerini demek istediğim ttnet te kalıp adsl modeme 100tl vereceğime Superonline a mı geçsem diyorum ama kararsızım dün sordum taahhütsüz geçsem dedim onlarda 175tl ücret ödersiniz ve 3 aylık indirim den yararlanamazsınız dedi :S

• quote:

Orijinalden alıntı: KMLGR

quote:

Biliyorum router verdiklerini demek istediğim ttnet te kalıp adsl modeme 100tl vereceğime Superonline a mı geçsem diyorum ama kararsızım dün sordum taahhütsüz geçsem dedim onlarda 175tl ücret ödersiniz ve 3 aylık indirim den yararlanamazsınız dedi :S

TTNet'den de modem isteyebilirsiniz ama kimse sözleşme olmadan ücretsiz modem vermez.

• quote:

TTNet'den de modem isteyebilirsiniz ama kimse sözleşme olmadan ücretsiz modem vermez.

8 senedir ttnet üyesiyim gidip verdikleri dandik modem için 2 yıl taahhüt veremem Superonline zaten taahhütlü olsun olmasın router bağlıyormuş ancak taahhüt vermeyince 175 lira vermem gerekiyormuş o yönü kötü Mersinde kullanan olsa en azından bilgi alırdık alt yapısı nasıl diye
  • Merhaba,

Dun itibariyle bizim sitenin icine de altyapıyı kurdular. Yonetici teyidiyle kutuları da yerleştirmişler.

Ama burada konusulanlara paralel ne zaman bireysel aboneliklere baslanacak hiç bir fikrim yok acıkcası .

Yer : Aquapark karşısı / MEZITLI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtrafrozen -- 23 Mart 2011; 10:36:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtrafrozen

Merhaba,

Dun itibariyle bizim sitenin icine de altyapıyı kurdular. Yonetici teyidiyle kutuları da yerleştirmişler.

Ama burada konusulanlara paralel ne zaman bireysel aboneliklere baslanacak hiç bir fikrim yok acıkcası .

Yer : Aquapark karşısı / MEZITLI

Bizim ev size yaklaşık 100-150 metre uzaklıkta ve hemen burnumuzun dibindeki sitede kutu var ama biz daha halen kutunun konulmasını bekliyoruz bizim sitenin görevlisiyle konuştum , bu aralar işi hızlandırmışlar dedi sıraya göre ilerliyorlarmış , imza sırasına göre dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kassablanka -- 23 Mart 2011; 10:49:47 >
  • Arkadaslar az evvel Ender Bey ile gorustum..

En gec Mayıs başı gibi Mezitli bölgesinde de bireysel aboneliklere baslanacagını belirtti kendisi.

TTNET yetkililerinin çiçekler , çikolatalar gondermesi yakındır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtrafrozen -- 23 Mart 2011; 10:56:25 >
  • Bizim apartmana kutu takıldıktan 3 hafta sonra bağlantı kurdular ve 4 gün sonrada üyelikleri almaya başladılar yani kutu konulduktan yaklaşık 1 ay sonra genelde bağlantı veriyorlar ancak daha üye olanların evine fiber kabloları çekmediler onu ne zaman çekerler bilmiyorum
  • Baglantı kurulur, kablo bir sekilde cekilir..

Sorun o degil, sorun kafalardaki soru işaretleri..

Adil kullanım, musteri hizmetleri v.s v.s

TR'de bu tarz seyler parayı alana kadardır maalesef..
  • Sözleşmeye bakmak lazım üyelikten sonra firmanın üyelik koşullarına herhangi bir müdahale hakkı varmı yokmu diye

Adil kota tutrarı 50gb

Komşu üyelik için başvurdu bende bekliyorum bi bağlantı kurulsun ordan test edip kendimde bağlatacam ancak kampanya bu ayın sonuna kadarmış bir an önce bağlasalarda bizde kampanyadan yararlansak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLGR -- 23 Mart 2011; 12:40:17 >
  • Adil kota uygulanırSA eger hiç bir esprisi yok gibi..

Yani su an da sonucta 7 Mbit baglanıyoruz ttnetle.. hızda dusus olmadı 1 seneye yakın suredir..

Kararsızım açıkcası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtrafrozen -- 23 Mart 2011; 14:18:35 >
  • Arkadaşlar sizler TTNET ile 8 mb'ye kadar bağlanabiliyorsunuz ama benim oturduğum site malesef ki 1 mb üstünü desteklemiyor , 1 yıl içinde en az 3 kez NETLİMİTSİZe (8 mb'ye kadar olan tarife) geçmeme rağmen düzelmedi bu sorun. Modem sürekli kopup duruyor (yaklaşık beş dakikada bir) , arıza kaydı vermekten midem bulandı artık , zaten pekte bir işe yaramadı o kadar arıza kaydı vermem. Arıza kaydından arıyorlar resmen açık açık yapacak birşey yok diyorlar Yani sizin için bir karasızlık söz konusu olabilir ancak benim için böyle bir seçenek yok. Superonlineye geçmek zorundayım çünkü sürekli download yapan biriyim , download hızım ne kadar yüksek olursa benim içinde o kadar zamandan tasarruf olur. Ayrıca 1 mb üstünü görmeye hasret kaldım yaklaşık 7 senedir 1 mb ile bağlanıp duruyorum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.