Şimdi Ara

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
1
Favori
25.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: besirnt

quote:

Orijinalden alıntı: metalok

Kutudan kabloyu daireye nasıl çekiyorlar? Apartmanın sağını solunu deliyorlar mı? Eğer öyle ise bizim apartmandakiler kabul etmez bunu...

bende onu merak ediyorum nasıl cekıcekler eve gerci herhangi bir borudan cekerler illaki telefon k kabloların olduğu ınternetın felan olduğu borunda cekebilirler ama belliki binaya giden yoldan kucuk bi kısmını kırabilirler ki öyle gözküyor

Adanada oturuyorum apartman yeni vede lüks sayılır bizim burada apartmanın merdiven kenarlarından delip kabloları aşağıdan yukarıya çektiler daha sonrada hizmeti kullanmak isteyen dairelerdede evin kapı girişini köşeden delip içeriye çektiler işçilik konusunda şüpheniz olmasın gayet orjinal yapıyorlar bizde tereddüt etmiştik en başta kurdurmadık komşulardan görüp öyle kurdurdum kablo kanalları kullanıyorlar korkacak birşey yok hatta kuran adamlar yetkililerin tadilat işlerini kontrole geldiklerini söylemişti o yüzden bayağı bir özeniyorlar yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum gayet memnunum vaat edilen hızları fazlasıyla yerine getiriyor netteki şikayetleride abartılı buluyorum Telekom kaç yılda kurdu o alt yapıyı superonlineda şans verip ufakta olsa bir rekabet ortamı yaratılması gerektiği düşüncesindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx1018 -- 29 Ocak 2011; 17:04:39 >

• Şu fiber gelsin artık
  • arkadaşlar fiberoptik den bilgisi olan var mı ? hala başvurular başlamadı bir bilgisi olan var mı ?
  • quote:

arkadaşlar fiberoptik den bilgisi olan var mı ? hala başvurular başlamadı bir bilgisi olan var mı ?

Fiber optik olayı YILAN HİKAYESİNE döndü arkadaşım. Kah dediler ki aralık sonu gelecek aralık sonu geldi olmadı , kah dediler ki ocak sonu gelecek , ocak bitti hala bağlanmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum bilemeyiz diyorlar ne zaman aktif olacağını .... Anlıyacağın adamı oynatıp duruyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

quote:

arkadaşlar fiberoptik den bilgisi olan var mı ? hala başvurular başlamadı bir bilgisi olan var mı ?

Fiber optik olayı YILAN HİKAYESİNE döndü arkadaşım. Kah dediler ki aralık sonu gelecek aralık sonu geldi olmadı , kah dediler ki ocak sonu gelecek , ocak bitti hala bağlanmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum bilemeyiz diyorlar ne zaman aktif olacağını .... Anlıyacağın adamı oynatıp duruyorlar

aynen arkadaşm bende gecen aradım müşteri hizmetlerini size böyle bilgi veremeyiz şu an dedi her tarafa kabloları döşediler bizim binaya superonlıne kutu flen taktı artık daha ne kaldı ya versinler artık interneti bıktım ttneten 1 mb ınternetle ölüm ya süperonline fiber interneti beklıyorum.ama artık gelsin ya :S

• quote:

quote:

quote:

aynen arkadaşm bende gecen aradım müşteri hizmetlerini size böyle bilgi veremeyiz şu an dedi her tarafa kabloları döşediler bizim binaya superonlıne kutu flen taktı artık daha ne kaldı ya versinler artık interneti bıktım ttneten 1 mb ınternetle ölüm ya süperonline fiber interneti beklıyorum.ama artık gelsin ya :S

Hocam TTNET 1 haftadır ilallah ettirdi , HER GECE SAAT 6 DAN SONRA HIZIM 1 MB OLMASI GEREKİRKEN 600-500 KBPS , dün aradım ondan önceki gün aradım arıza kaydı bıraktırıyorum her aradığımda ama yok Allah yok DÜZELMİYOR !!

BİDE ARIZA KAYDINDAN ARAYAN ADAM NE DESE BEĞENİRSİN TARİFE DEĞİŞTİRİN SİZDE DİYOR (AKILLI TARİFE DEĞİŞTİRİNCE DAHA ÇOK PARA VERİCEM YA)

DEDİM Kİ HATTIM 8 MEGABİTİ KALDIRMIYOR KOPUYOR SÜREKLİ , AMA DEDİ 3 E KADAR KALDIRIYOR . HAYIR DEDİM 2 MB VE ÜSTÜ BAĞLANTILARDA MODEM 5 DAKİKADA KOPUP DURUYOR DEDİM

ŞUNLARA BAK YA

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam TTNET 1 haftadır ilallah ettirdi , HER GECE SAAT 6 DAN SONRA HIZIM 1 MB OLMASI GEREKİRKEN 600-500 KBPS , dün aradım ondan önceki gün aradım arıza kaydı bıraktırıyorum her aradığımda ama yok Allah yok DÜZELMİYOR !!

BİDE ARIZA KAYDINDAN ARAYAN ADAM NE DESE BEĞENİRSİN TARİFE DEĞİŞTİRİN SİZDE DİYOR (AKILLI TARİFE DEĞİŞTİRİNCE DAHA ÇOK PARA VERİCEM YA)

DEDİM Kİ HATTIM 8 MEGABİTİ KALDIRMIYOR KOPUYOR SÜREKLİ , AMA DEDİ 3 E KADAR KALDIRIYOR . HAYIR DEDİM 2 MB VE ÜSTÜ BAĞLANTILARDA MODEM 5 DAKİKADA KOPUP DURUYOR DEDİM

ŞUNLARA BAK YA

sakın yapma arkadaşım tahhatüt verirler.şimdi sonra iptal ettiremessin benim de herhalde tahhtüt bitmiş ya da başka nedn mi var bilmiyorum sürekli adsl şirketleri arıyor 'gelin yarı fiyatına sizi bizm adsl flen gecirelim'diyolar hayır diyorum çünkü tahattüt alıyolar 2 yıl .artık superonline bekleyene kadar dayancz ttnetle :(

• quote:

quote:

Adamlar o kadar yatırım yaptı faaliyete geçemedikleri her gün onlara zarardır. Yoksa milleti niye oyalamaya çalışsınlar ki...

• Arkadaşlar sonunda gelıyor gecen guvenler sitesi ordan gectım ilk oraya sınyal verıyolar kapıda superonlıne yetkilileri vardı sordum onlara su an burda basvuru alıyoruz dedi diger yerlere de 1 ay içinde oluyor herhalde
  • bugun başlayacak dendi bilen varmı güven sitesinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: fez@33

bugun başlayacak dendi bilen varmı güven sitesinden

Bugün değilmiş yaklaşık 1 aya başlıyacakmış . Ayrıyetten başlar başlamaz mersinin her yerinde aktif olmuyacakmış ilk olarak güven sitesi ve forum civarında sinyal verilecekmiş daha sonra yavaş yavaş mezitli - çarşı - davultepe civarına verilecekmiş. Kısaca nerden baksan yine bizim buraya (viranşehire) gelmesi 2 ayı bulur gibime geliyor ...

Birde sitenizde veya apartmanınızda kutu konulmuşmu buna dikkat edin daha kutu konulmamış yerler var örneğin bizim siteye daha konulmadı geçen arayıp konulmasını istemiştim arkadaş görevlilere söyleyim işleri hızlandırsınlar sizin oraya kutu yerleştirmek için dedi ama henüz daha kimse gelmiş değil , hemen yolun üstündeki sitede kutu var bizde yok.

Bu arada TTNET halen daha aralarda koparak beni sinir etmeye devam etmektedir ... (1 Mb ve üstünü malesef tüm site desteklemediğinden 2 mb bile yapsan bağlantı hızını , kopmalar yaşanıyor geçtiğine geçeceğine pişman oluyorsun malesef elimiz kolumuz bağlı kaldı TTNET'in 1 MB bağlantısına . Ondan superonlineyi dört gözle bekliyorum ...)

Superonline için detaylı bilgi isteyenler burayı arayıp konuşabilirler 0 324 231 39 39

• Arkadaşlar istanbul'un site harici kesimlerine ne zaman altyapı kurulacağı hakkında bir bilgi yok mu ?
    İstanbul'un merkezi bir yerinde oturuyoruz fakat ne kablonet var ne de fiber. Adsl'e el mahkum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Arkadaşlar istanbul'un site harici kesimlerine ne zaman altyapı kurulacağı hakkında bir bilgi yok mu ?
    İstanbul'un merkezi bir yerinde oturuyoruz fakat ne kablonet var ne de fiber. Adsl'e el mahkum...

İstek forumu doldurdum sitelerinden güzel bir dil ile yazdım aynı durumu, cevap vermeye tenezzül etmiyorlar.
  • bizim binaya gelıyolalar sureklı superonlıne calısanları bınaya kutu flen taktılar geri binalara cıkan yerleri fln duzenlıyolar teknık olarak halletıler bızım bınaya ısteyenı cekcekler havalandırmadan kabloları ama artık gelsın ya walla oldum bıttım ttnetle S:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozngns

bizim binaya gelıyolalar sureklı superonlıne calısanları bınaya kutu flen taktılar geri binalara cıkan yerleri fln duzenlıyolar teknık olarak halletıler bızım bınaya ısteyenı cekcekler havalandırmadan kabloları ama artık gelsın ya walla oldum bıttım ttnetle S:

Mersinin neresindesiniz ?
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalok -- 13 Mart 2011; 12:54:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

bizim binaya gelıyolalar sureklı superonlıne calısanları bınaya kutu flen taktılar geri binalara cıkan yerleri fln duzenlıyolar teknık olarak halletıler bızım bınaya ısteyenı cekcekler havalandırmadan kabloları ama artık gelsın ya walla oldum bıttım ttnetle S:

mezitli girişi yani mezitlideyim
  • quote:

Kipa civarında oturuyorsun o zaman , mezitli oradan başlıyor çünkü. Oralarda çok kazı yapıldı halen daha yapılıyor , bırakta gelsinler artık apartmanınıza
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

Bizim buraya (Denizhan 1 civarı) kazdılar kabloyu döşediler 3 ay oldu ne gelen var ne giden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 3 Mart 2011; 22:21:08 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.