Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.216
Cevap
253
Favori
674.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

25 mbit + TV+ giriş paketi + Sagem 4k + Telefon = 99 tl

25 mbit + TV+ aile paketi + Sagem 4k + Telefon = 104 tl

gece 100 mbit gündüz 25 mbit olan paket + TV+ aile paketi + Sagem 4k + Telefon = ilk 12 125tl ikinci 12 135 tl

dediler sizce fiyatlar normal mi?

bir de modem Huawei 255s bazen wirelessta sorun yaşıyorum sizce Huawei HG8245X6 modem değişimini istesem mi? teşekkürler @Mc Angel @Ghost0791 @MikaHakkinen @Backstreet @kumrucumartı

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lsengul -- 30 Ocak 2021; 7:45:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

benimde taahhüt bitmesine 7 gün var

25 mbit + TV+ giriş paketi + Sagem 4k + Telefon = 99 tl

25 mbit + TV+ aile paketi + Sagem 4k + Telefon = 104 tl

gece 100 mbit gündüz 25 mbit olan paket + TV+ aile paketi + Sagem 4k + Telefon = ilk 12 125tl ikinci 12 135 tl

dediler sizce fiyatlar normal mi?

bir de modem Huawei 255s bazen wirelessta sorun yaşıyorum sizce Huawei HG8245X6 modem değişimini istesem mi? teşekkürler @Mc Angel @Ghost0791 @MikaHakkinen @Backstreet @kumrucumartı

.

Ben kendi kullandigim tarifeyi soyleyeyim..

35 Mps + Tv aile paketi + 4k sagem 109 Tl..

Ama biz ekibi kurdum baska numarayla,100 Mps hiz aile paketi 130 Tl oduyorum su an..Yani Tarife degisikligi yaptim..

ZTE modem isteyin memnun kalirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    ZTE ile ilgili forumda olumsuz yorumlar var peki siz memnunusunuz

Bende 100mbit'i düşünüyorum şu an 25 mbit kullanıyorum sorun yaşamıyorum 30 tl farka değer mi? Sizce teşekkürler
  • quote:

ZTE ile ilgili forumda olumsuz yorumlar var peki siz memnunusunuz

Bende 100mbit'i düşünüyorum şu an 25 mbit kullanıyorum sorun yaşamıyorum 30 tl farka değer mi? Sizce teşekkürler

100 mps evet memnunum..Tv Plus goruntu kalitesi de artiyor hiz ne kadar yuksek olursa..

100 Mps avantajlari fazla tabiki..

Yeni wifi 6 modemde de sikintilar var,menzil bakimindan..

ZTE en stabil modemdir bana gore..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 30 Ocak 2021; 10:24:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

100 mps evet memnunum..Tv Plus goruntu kalitesi de artiyor hiz ne kadar yuksek olursa..

100 Mps avantajlari fazla tabiki..

Yeni wifi 6 modemde de sikintilar var,menzil bakimindan..

ZTE en stabil modemdir bana gore..

Alıntıları Göster

ben ortalama 25 mbitte wireless üzerinden 23 gibi hızları görüyorum sizde wireless üzerinden 100 mbit te kaç görünüyor teşekkürler

• quote:

ben ortalama 25 mbitte wireless üzerinden 23 gibi hızları görüyorum sizde wireless üzerinden 100 mbit te kaç görünüyor teşekkürler

Alıntıları Göster

96-97 arasi ..10 Upload...

• quote:

96-97 arasi ..10 Upload...

Alıntıları Göster

biraz araştırdım gpon denilen bağlantı var sanırım onda 100 mbit gibi bir hızları görebiliyormuşum bir kaç kişi yazmış internette benim bulunduğum site eski bir site muhtemelen bağlantı yeni sistemden değildir diye düşünüyorum 100mbit'e geçmeden superonline yetkili birimleri buluduğum dairenin hızının maksimum kaç olabileceğini bilebilirler mi? teşekkürler

• Superonline Taahhüdün bitmesine 5 gün var. Aldığım teklifler..

25 mbit + TV+ giriş paketi + Sagem 4k = 94,90 tl

35 mbit + TV+ giriş paketi + Sagem 4k = 104,90 tl

50 mbit + TV+ giriş paketi + Sagem 4k = 134,90 tl

100 mbit + TV+ aile paketi + Sagem 4k = 149,90 tl

Mevcut kullandığım paket ise 25 mbit + TV+ giriş paketi + Sagem 4k = 84,90 tl.

Öneriniz ya da tavsiyeniz var mı ? 25 mbit yeterli gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GGGA -- 30 Ocak 2021; 13:48:59 >
  • quote:

biraz araştırdım gpon denilen bağlantı var sanırım onda 100 mbit gibi bir hızları görebiliyormuşum bir kaç kişi yazmış internette benim bulunduğum site eski bir site muhtemelen bağlantı yeni sistemden değildir diye düşünüyorum 100mbit'e geçmeden superonline yetkili birimleri buluduğum dairenin hızının maksimum kaç olabileceğini bilebilirler mi? teşekkürler

Alıntıları Göster

Benim de Gpon..Modem arayuze girdiginiz zaman siz de gorursunuz kac mps alacaginizi.

• quote:

Benim de Gpon..Modem arayuze girdiginiz zaman siz de gorursunuz kac mps alacaginizi.

Alıntıları Göster

Huawei 255s kullanıyorum hangi seçeneklerde çıkabilir baktım bulamadım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost0791

Geçen sene yenileme sürecinde iptal talebi oluşturduğumda eve gidene kadar neti kesmişlerdi. İptal talebi için son günü bekleyeceğim o yüzden. Şu an 83 ödüyorum altına teklif verecekleri sanmam. 1,5 ay önce aradıklarında aynı pakete 89 lira teklif etmişlerdi.

Ben iptal talep ettiğimde çok şükür kapamadılar hemen :)

• lsengul kullanıcısına yanıt

Her 3 modemi de kullanan biri olarak son çıkan wifi 6 modemi tavsiye ederim.. Evin çekmeyen köşesinde sadece wifi 6 modem çekiyor bende..

• quote:

Huawei 255s kullanıyorum hangi seçeneklerde çıkabilir baktım bulamadım teşekkürler

Alıntıları Göster

Benim ZTE internet bolumunde..1000 Mps alabilirmişim..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ederim peki bu modemin maksimum kapasitesi mi? oluyor superonline alt yapısının maksimum sağlayabilecegi İnternet hızı mı? oluyor
  • quote:

Öncelikle teşekkür ederim peki bu modemin maksimum kapasitesi mi? oluyor superonline alt yapısının maksimum sağlayabilecegi İnternet hızı mı? oluyor

Superonline'nin maksimum verecegi hizi belirtiyor..

• 5 yıldan fazla zamandır Süperonline kullanıyorum. Cgn haricinde çok memnunum. Son olarak 1 yıl taahhüde karşı 25 mbit hıza 76 TL ödüyorum. Nisan ayının başında taahhüdüm doluyor. Geçen hafta hizmet aldığım bayiden arandım 96 liradan uzatmak istermisiniz diye bir teklif geldi. Fiyatı yüksek bulduğumdan kabul etmedim. 2 aydan fazla sürem var. En uygun teklifi yapılana kadar bekleyecem. Eğer istediğim bir teklif gelmezse son çare iptal edip Vodafone fibere geçmeyi düşünüyorum alt yapı Süperonline olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirac53 -- 30 Ocak 2021; 23:36:12 >
  • mirac53 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynısını bende düşündüm fakat Vodafone fiber de belirtilen hız alınamıyormus internette araştırdım sende araştır istersen açıkçası biraz fazla verip bende superonline da devam etme kararı aldım
  • lsengul kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Biraz daha araştırmakta fayda var o zaman. Çok yüksek fiyat vermezlerse süperonline gene ilk tercihim olur. Ama 25 mbit hıza 90 üstü ücret vermek pek uygun gelmiyor bana. Hızımıda artırmak istiyorum 35 veya 50 mbit şeklinde.
  • MikaHakkinen kullanıcısına yanıt

Cevabınız için sağolun hocam. Şikayetvar.com a yazdım bu durumu burada ki teklifleri SS alıp. Güya dün aramış ulaşamamışlar halbuki telefonum sürekli açık. Bakalım ne olacak.

• Merhaba, taahhüt dolduğunda aynı fiyattan devam edebilen var mı ? 2 arkadaş daha önceki sayfalarda yazmış aynen devam diye, başka rastlamadım aynı tarife ile aynı fiyata ve ya 5 tl üstüne devam edebilmenin yolunu arıyorum ben , şu an ki tarifem 50 Mbps 100 GB kotalı evde TV+ ile beraber 89,90 TL yakın fiyat alamaz isem 35 Mbps e düşürmek hızı çok farkettirir mi? sizce

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.