Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.212
Cevap
252
Favori
673.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uygun teklif yaptılar mı yoksa kapattırdınız mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Uygun teklif yaptılar mı yoksa kapattırdınız mı

uygun teklif yaptilar 35mbit icin bende ok ledim.

• birkuşgibi kullanıcısına yanıt

Vodafone Redlilere özel 50 mbite geçicektim,

Ben kabul etmeyince, internet ablamın üzerine olduğu için onu aramışlar 24 ay için o da TV+ gitmesin diye kabul etmiş.

Benim bunlarla ilgili görüşüm değişmedi, gerçi Vodafone'da muhtemelen farklı değildir.

Bu yasalarla istedikleri gibi at koşturabiliyorlar, tüketici olarak en az kim dolandırıyorsa onu tercih etmeye çalışıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraser67

Vodafone Redlilere özel 50 mbite geçicektim,

Ben kabul etmeyince, internet ablamın üzerine olduğu için onu aramışlar 24 ay için o da TV+ gitmesin diye kabul etmiş.

Benim bunlarla ilgili görüşüm değişmedi, gerçi Vodafone'da muhtemelen farklı değildir.

Bu yasalarla istedikleri gibi at koşturabiliyorlar, tüketici olarak en az kim dolandırıyorsa onu tercih etmeye çalışıyoruz.

o tarifenin ismi nedir, internet sayfasında var mı

• İnternet sayfasında çıkıyor, 50 mbit redlilere özel kampanya.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

25 mbit taahhütüm 31 Ocak'ta bitiyor. 79₺'ye 25 mbit teklif ettiler.. Ama ben 2 yıllık Sol maceramı tekrardan Türksat' a geçmek için sonlandırıyorum.. Ocak ayında iptal edersem cayma ödemiyorum ama acaba fatura olarak tam faturamı yoksa kesildiği güne kadar mı ödüyorum? Var mı bir bilgisi olan?

peki turksatta hangisine geçiş yapacaksınız fiyat anlamında mantıklı ise bende geçeyim benimde 9 şubatta bitiyor teşekkürler

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
    Bende superonline fiber kullanıcısiyim Vodafone fibere geçeyim diyorum fakat superonline fiber ile evde uzun bir kablo düzeneği kurdum Vodafone a geçersem çok uğraşmam gerekecek acaba aynı alt yapıyı kullandıkları için aynı kablo sistemi ile devam edebilirmiyim bilginiz varmı?
  • lsengul kullanıcısına yanıt

100 güldürene geçeceğim. Modem, modül olduğu için ve 24 ay taahhüte 85,99₺.

• Taahhüdün bitmesine 2 ay var arayıp 35 MB ilk 6 ay 90 TL sonrası 9 ay 100 TL teklif ettiler kabul etmedim. Vodafone aynı altyapıyı kullanıyorsa ordaki daha uygun tarifelere geçmeyi planlıyorum.

• Eski aboneyim,24 megabit 52.5 tl sınırsız fiber net taahhüt bitimine yakın aradılar,25 megabit 74,90 kabul etmek durumunda kaldık,tv yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Bende superonline fiber kullanıcısiyim Vodafone fibere geçeyim diyorum fakat superonline fiber ile evde uzun bir kablo düzeneği kurdum Vodafone a geçersem çok uğraşmam gerekecek acaba aynı alt yapıyı kullandıkları için aynı kablo sistemi ile devam edebilirmiyim bilginiz varmı?

Bütün kablolar sabit kalıyor modem de ayni sadece uzerinde Vodafone etiketi var o kadar 👍

• Vodafone fiber düşünenlere ilk fatura hediyeli ve redli olmasa da redli indirimli yardımcı olabilirim. Profilimdeki kendi konularımı ve referanslarımı inceleyebilirsiniz.

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Şikayet var gibi bazı sitelerde okudum misal 100 mbit fiber aboneliğinde hız testlerinde 25-30 mbit arası gelen kişiler varmış böyleyse pekte mantıklı değil gibi
  • lsengul kullanıcısına yanıt
    Sikayet var'da bmw bile yazsaniz sikayet sayisi binler, memnuniyet orani 2.3 :) yogun saatlerde modemden 3 oda uzakta ölçüm yapıp koyarlarsa 25 cikmasi bile mucize. Altyapi ayni, modem ayni bu isin icinde olan birisi olarak tek farkin mh oldugunu soyleyebilirim o kadar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecelik90

Taahhüdün bitmesine 2 ay var arayıp 35 MB ilk 6 ay 90 TL sonrası 9 ay 100 TL teklif ettiler kabul etmedim. Vodafone aynı altyapıyı kullanıyorsa ordaki daha uygun tarifelere geçmeyi planlıyorum.

Bugün tekrar arayıp 50 mbit 12 ay taahhüt 90 TL, 35 mbit 80 TL, 25mbit 75 TL, aynı tarife 15 mbit 69 TL teklif sundular, 25 olanı kabul ettim. 12 ay sınırsız fiber. Taahhüt bitmesine 70 gün falan vardı.

• 35 mbit 75 tl teklif ettiler kabul etmedim.

• bize 25 i bile o fiyata vermediler 35i 89 dediler bildigin cift standartci bu firma

• Öncelikle herkese merhabalar 2020 nin 6. ayında taahhütüm bitmişti farklı işlerim olduğun pek ilgilenemedim ve TV+ ile Evde Eğlenceye Devam Kampanyası isimli bir kampanyaya 2 yıl taahhüt verdim. 05.06.2022 tarihine kadar taahhütüm var.10mbps limitsiz fiber internetim ve Turkcell TV+ Giriş Paketi (Huawei) mevcut. 89.90 Tl fatura ödemekteyim. Fakat internet hızı yetmiyor. Sadece internetimi üst pakede geçirmek istiyorum fakat tv plus ta geçiyormuş ve fiyat baya yükseliyor. Evde 3 kişide turkcell hat var ve neredeyse 8 yıldır superonline kullanıyorum. Nasıl bir yol izleyip bu internet hızımı yükseltebilirim ? Önerebileceğiniz paket varmıdır? 25mbps bile olsa yeterli benim için. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Müş hiz. iletişim kurup laf anlatmak gerçekten zulüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sCrew41 -- 18 Ocak 2021; 13:13:45 >
  • sCrew41 kullanıcısına yanıt
    Uçuran fiber (12 saat 25mbps 12 saat 18.00-06.00 arası 100mbps olarak) tv plus aile paketi ile 120₺ 12 ay sonrasındaki 12 ay 130₺ olarak ya da Eğlencenin artısı tv+ paketiyle 35mbps 130₺ olarak kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumrucumartı -- 18 Ocak 2021; 14:36:56 >
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.