Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.216
Cevap
253
Favori
674.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu teklif çok iyiymiş. Bana 6 ay 129 kalan 9 ay 159 tl lik teklif veriyorlar 100 mbit için. Sizin aldığınız tekliften bahsettim arayan görevliye böyle bir teklifimiz yok dedi. Tahattün son gününe kadar zorlarsam verirler mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • herkese farklı bir şey teklif ediyorlar anlamadım gitti adamlar neye göre teklif yapıyorlar belli değil.
  • Ata771 A kullanıcısına yanıt
    Hocam aboneliğim öncesinde aradılar ama abuk sabuk teklifte bulundular,aboneliğim dolunca hemen iptal başvurusunda bulundum.
    1. aramada yine abuk sabuk teklifte bulundular, kabul etmedim.
    2. aramada bu sefer fiyat konusunda yardımcı olurlarsa 50 yerine 100 mbit istediğimi, bilmem kaç yıllık üye olduğumu ve her sene bu muhabbetten sıkıldığımı ve yardımcı olmalarını rica ettim. Sağ olsun yetkili de yardımcı oldu...

Biraz iletişim biraz empati ile adamları psikolojik olarak yardımcı olmaya zorlamak gerek :)
  • rynell kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler

• 2 senedır kullandığım fıber + tv paketine 110 tl oduyordum. taaahut bıttı. bu ay 180 tl. zaten yenı taşındığım yerde fıber yok bu hafta ıcı ıptal ettırecem. gıder ayak 70 tl daha fazla dayadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 22 Şubat 2020; 17:35:7 >
  • Merhaba arkadaşlar
    1 senedir Superonline fiber üyesiyim.25 Mb+tv plus aile paketini 99.90 tl ye kullanıyorum.1 ay sonra sözleşmem bitiyor.Müşteri hiz yaptığı teklifler:
    1.aramada aynı paketi 104.9 teklif ettiler .kabul etmedim.
    2. Aramada aynı paketi 94.90 teklif ettiler veya 10 mb+tv plus aile paketini 84.90 a teklif ettiler yine kabul etmedim.

Yalnız aynı gün saha elemanı gelip 10 mb sınırsız internet paketini (tv + yok) 64.90a teklif eti.

Eğer blöf yapma imkanınız varsa fiyatı her aramada düşürüyorlar .

• 50 mbit teklifi alan var mı. Fiyatlar aşırı pahalı. Bu superonline ne yapmak istiyor anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rynell kullanıcısına yanıt
    Hocam size iptal dilekçesi yollayın dediler mi? Ondan sonra mı aradılar teklif için

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Benim bitmesine 1 Ay kala dün itibariyle superonline dan Vodafone net e geçtim. Bir gün bile sürmedi, superonline ın net inin kesilip, Vodafone net in cihazları getirip İnterneti bağlaması... Aynı gün içinde bitti iş.
    35Mbit 24 Ay kontrat yaptım. Vodafone hatlıya 5TL/ay ekstra indirim + 24 Ay Vodafone TV hediye+ ilk 6 Ay 100mbit hız. Superonline altyapısı üzerinden...
    Sökülen modem ZTE nin son modeliydi., takılan da aynısı.
    Vodafone net MH lerine ise, superonline dan daha kısa sürede bağlanıyor...
    Desteği için tuqoo ya teşekkürler...
    superonline 'den kalan modemi superonline ekibi mi gelip alıyor? bende hem modem, hemde bi kutu daha taktılar eve direk cam kablo geldiği için. bu iki cihazı da mı teslim ediyoruz? bilginiz var mı?

• uguraci kullanıcısına yanıt
    2 adaptör 1 modem 1 ont cihazı birde lan kablosu olacak şekilde sizlerin süperonline bayisine veya en son aras kargo idi çalıstıkları firma ile yollamanız gerekiyor.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Baktım fiyatta indirim yapmıyorlar bende iptal dilekçesi yolladım.

• ALIN SİZE SÜPERONLİNE

1- Arkadaşlar herkesi yolunacak tavuk mu sandınız siz!
    6 yıllık fiber abonesiyim. Modeme bu yıl bir şeyler oldu... Gün içinde WiFi sinyali 0,5 Mbps kadar düşüyor, müşteri hizmetleri ya da sanal operatörden aradığımda en fazla modem açılıp kapanıyor, hat wifide 3-4 Mbps geçmiyor bugün içinde zaman oluyor. Ancak bağlantı kötü olsa da iyi olsa da kablo ile bağlandığımda bağlantı hızında asla problem olmuyor. Ben evin duvarlarını mobilyaların şeklini değiştirmediğime göre bu modem arızalı... Arıza kaydı açtırdığımda ise Superonline kaynaklı bir hata yok ise servis ücreti alınır diyorsunuz! Şakamı bu her ay 100 TL ödediğim hizmetin sağlıklı çalışıp çalışmadığını test etmek ve bana kaliteli hizmet vermek sizin göreviniz değil mi? Bu görevi yerine getirmek için her ay 100 TL ödeyen tüketiciye bir de servis ücreti olabilir ne demek. Asıl diğer konuya gelelim...

2- Gelen teknik servis personelinin aldığı egitimi ya da iş tecrübesini ya da o gün geçirdiği performansa yorgunluğa hatta piskolojisine göre, Hatayı anlayacak çözecek yetenek ve bilgiye sahip olduğundan ben nasıl emin olacağım. Kısaca bu normal abi deyip gidecek klasik ve yetersiz bir personele denk gelirsem. Hem mağduriyetim giderilmeyip hem de üstüne bir de servis ücretimi ödeyeceğim. Hatta bir çok firmada bu tür işlemler performans vs. Adı altında ek gelir kaynağı olarak kullanıldığı bir dönemde 6 yıllık modemi değiştirmek bu kadar mı zor!

3- Telefonda servis kaydını kontrol etmek ve şikayet etmek için aradığımda zaten biten tahhütümü sizin temsilcinizin yaptığı teklif ile yenileme gafletinde bulundum ancak. Telefonda yapılan satışta tarafıma eğer bu taahhüdü bozarsanız kullanmadığınız aylar dahil hepsini ödemek zorundasınız deselerdi zaten kabul edecek kadar salak değilim. Ve söylenmedi!

Bakın bu ara sansasyonlar ile anıldığınız bu dönemde ekmek yediğiniz bu ülkenin bu milletini salak yerine koymayı artık bence bırakın. Bunların hepsi üç kuruş kazanmak için beş kuruş kaybetmeye döner.!

Müşteri memnuniyeti bu kadar zor bir şey mi sizin için...! 6 yıllık müşteriniz 1 kez teknik servis kontrolüne ihtiyaç duymuş ve 1 servis göndermekten imtina mı ettiniz! O zaman parayla sakın korkutmayın beni Bu ülkede adalet çoğu zaman doğruyu gösteriyor. Üç kuruş için demem Tüketici Hakem Heyetine gitmekten çekinmem...

Yeni taahütü bir şekilde kurtulup türk telekoma yada vodafona geçicem.... Biz size ucuz diye gelmedikki!!! size kaliteli hızlı diye geldik..!

• bilgin_yener kullanıcısına yanıt
    Superonline fiber WAN kullanıcı adı ve şifrenizi aşağıdaki yöntemle öğrenip başka kaliteli bir router kullanın (Linksys ya da Cisco) gibi, bütün dertler bitecek
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137906035

ya da Vodafone'a geçin (fiber Superonline altyapısı ile) onlar şifreyi veriyorlar, bunu düşünürseniz @Ozcan.babacan yardımcı olacaktır.
  • Arkadaşlar merhaba. 25 mb sınırsız sol interneti 67 TL’den kullanıyordum ve bir kaç gün sonra taahütüm doluyor. En son yapılan teklif 25 mb sınırsız fiber + tv plus fırsat paketi (muhtemelen giriş paketine denk geliyor) 85 TL diyorlar. Kabul etsem mi bilemedim. Bu teklif bugüne özel dendi ama düşünmek istiyorum diyince yarına kadar uzattılar. Yarın tekrar arayacaklar. Sizce uygun mu fiyat?

• 25 mbps kotasız fiber için 54,90 ödüyordum, 8 mart tarihinde taahhüt sürem bitiyor, 6 yıllık aboneyim,
    Tüyo vermek veya yardım eden olursa memnun olurum..
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Bizlere referans olduğunuz için teşekkür ederiz.

• Kullandığım paket. 10 Mbps sınırsız Fiber + TV+ 74 TL
    7 Yıldır aboneyim. 13 Nisan da taahhüt bitecek. Son 2 haftadır neredeyse 2 güne bir arıyorlar.

Edilen teklifler 15 Mbps Sınırsız + TV+ 85 veya 80 TL civarında. 25 Mbps 94 TL olur diyorlar.

Abonelik iptali yakın gibi

• 25 mb 80tl dediler

Gerek yok 20 daha verir 100mb Vodafone alirim

Salak bi firma ya

Tum firmalar kazikci zaten Türkiyede

Dunyada 100mb alti internet kullanan kaldi mi abi herifler telefonda bundan yuksek hiz kullaniyorlar

Pingim 80 400 arasi gidip geliyor

Nerden dogduk bu ulkede ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipsibjk

Arkadaşlar merhaba. 25 mb sınırsız sol interneti 67 TL’den kullanıyordum ve bir kaç gün sonra taahütüm doluyor. En son yapılan teklif 25 mb sınırsız fiber + tv plus fırsat paketi (muhtemelen giriş paketine denk geliyor) 85 TL diyorlar. Kabul etsem mi bilemedim. Bu teklif bugüne özel dendi ama düşünmek istiyorum diyince yarına kadar uzattılar. Yarın tekrar arayacaklar. Sizce uygun mu fiyat?
    Kazik bence

25mb internet mi kaldı

En az 35 hatta 50 alacam ben

Kablonet 50mb 80tlye denk geliyor yanlis hesaplamadimsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sabit teklif yapıyorlar herhalde
    25 mbit 85 lira
    35 mbit 95
    50 mbit ise 125 dediler

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.