Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gsbs1995 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence Mh ya bir sorun. Yeni paketler acıklandığına göre artık bilgi verirler sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Belirsiz bir kaç güne açıklarlar duruma göre devam ya da tamam diyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vodafone de fiber süperonline alt yapısını mı kullanıyor vodafone geçersez eğer fiber de sorun yaşarmıyız
  • bende engel tanımayanlar 50 mb 100 gb akk tarifesindeyim. 64 tl ödüyorum.geçenlerde mh memnuniyet için kendileri aramışlardı dediğiniz soruyu o zaman sormuştum akk kalkacağını bu şekilde devam etceğini söylediler.ama fiyat olayı ne olur bilmemem çünkü Kampanya 20 Aralık 2013 - 01 Ocak 2019 ​tarihleri arasında geçerlidir deniliyor.
    1 ocak 2019 korkutuyor açıkcası fiyat arttırımına gidebilirler. aslında arayıp bir daha teyit etmek gerekir.fiyatlar artarsa sıkıntı büyük demektir.fiyatların artmamasıyla ilgi öneri bırakalım tepkimizi koyalım şimdiden bence.
    Not: az önce mh ile görüştüm dostum, bizim için kesin akk kalkacağını ifade etti ve fiyat ile ilgilide bir değişiklik olsaydı bu zamana kadar bir bilgilendirme yapılırdı dedi.ama tabiyki bunlara güven olmaz 1 ocağı bekliyeceğiz artık. @mesafe4272

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs_alper -- 25 Aralık 2018; 23:58:34 >
  • Engel tanımayanlar tarifesinede güncelleme gelecektir çünkü ger kız kategorisinde 3 farklı aknli paket var farklı fsrklı fiyatlara. Tahattütsüz tarife olduğu için muhtemelen platin paket fiyatlarının yüzde 40 gibi bir indirim yaparlar diye düşünüyorum. Tahminim:

50mbps-89 tl

100mbps- 129 tl

• SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

Bana online işlemlerde sunulan üst paketler bunlar.

AKN hala var görünüyor.Peki diyelim ki 100 mbps'ye geçtim akn kalkınca ne olacak .Sözleşmede de birşey yazmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostburn -- 26 Aralık 2018; 9:48:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

Bana online işlemlerde sunulan üst paketler bunlar.

AKN hala var görünüyor.Peki diyelim ki 100 mbps'ye geçtim akn kalkınca ne olacak .Sözleşmede de birşey yazmıyor.
    Valla hocam bana 100Mbit 100gb Akn 82 tl ye gözüküyordu, 24'ünde geçiş yaptım 10 dk da aktif oldu 100Mbit. Ben de merak ediyorum nasıl Akn işi 1 Ocak sonrası

• saitates kullanıcısına yanıt
    Yine iyi göze çok korkutucu geliyor zam gelecek taahhüt yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Superonline'da 90-92 mbit alıyordum Innbox modem ile.
    Vodafone ZTE Modem kurdu, 50-65 mbit alıyorum 5ghz de..
    Yeni modem isteyeceğim bakalım..
  • Arkadaslar malum kurulum 2-3 gun sürüyor. Bugun ve yarin aknli fiyatlardan girip aknsiz kullanabilmek icin son 2 gun. Cumaya sarkan girisler yetismeyebilir. Vodafone fibere gececeklerin aralik ocak faturasi bize ait olmak uzere son basvuru gunleri. 05547228642 whatsapptan ulasabilirsiniz kampanya bitmeden hemen ilgilenebiliriz.

• ilkerjj kullanıcısına yanıt
    SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

Bende de böyle seçenek çıkıyor ama daha önce müşteri hizmetleri ile görüşmemde uygulamada hata olduğunu geçiş yapsanız bile güncel fiyatlar üzerinden fiyatlandırma yapılacaktır dedi.

2 sene önce de üst pakete geç seçeneğini kullanarak geçiş yaptığımda 24.99 gibi fiyat vardı fakat geçiş yaptıktan hemen sonra Müşteri hizmetlerini arayıp tarife fiyatımı sorduğumda 100 tl faturanız olacak demişti.

Yani Üst paket seçeneğini kullanarak geçiş yapanlar Müşteri Hizmetlerini arayarak fatura ne kadar gelecek diye sorabilirler mi?

• erbil21 E kullanıcısına yanıt
    100 Mbit'in 8 günlük (24-31 Aralık) kullanımı için faturama yansıtılan tutar 21,16 Tl olarak gözüküyor güncel fatura tutarı kısmında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerjj

Valla hocam bana 100Mbit 100gb Akn 82 tl ye gözüküyordu, 24'ünde geçiş yaptım 10 dk da aktif oldu 100Mbit. Ben de merak ediyorum nasıl Akn işi 1 Ocak sonrası

Alıntıları Göster
    Yalnız bu taahhütünüz bitene kadar geçerli 2 yıl yenilenmiş olmuyor hocam.
  • O zaman üst pakette geçiş yaparken gözüken fiyattan fatura gelecek demek oluyor. 50 mbps e geçiş yapsam mı. Şubatta taahhütüm doluyor.

Müşteri hizmetleri faturanız 100 tl gelecek dediğinde zar zor iptal ettirip eski internet paketime geçiş yaptım. O yüzden geçsem mi geçmesem mi diye çok tereddütteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

50mbit ve 100mbit icin kotali paketleri var.24mbit icin akk li veriyorlar.Banada ayni teklifi verdiler bende vodafone gectim.Simdide cihazlari teslim ettim bayiye ordan geliyorum

Alıntıları Göster
    Vodafone da kota dolunca internet kesilmesi oluyor mu?

50 mbitlik paket epey uygun şu anda ancak,

Superonline yeni yıl ile birlikte 50 mbitlik internette kota dolduğunda internetin kesileceğini ve ekstra paket alınması gerekeceğini ifade etti.

Bu durum Vodafone da da aynı mı?50 mbit hız alıp kota doldu ekstra paket alımı gibi bir koşul var mı?

Kaç yılına geldik halen komik hızlarda kotalar ile uğraşıyoruz.

• Vodafoneda akk var oda kalkiyor limitsiz olacak
  • Biraz önce Superonline ı aradım sözleşmem 7 Şubatta bitiyor.Cayma bedeli olarak 98 TL bedel çıkıyor. Vodafone 50 mbit de kota dolunca(ki akn kalkıyor) internet kesilmesi olmayacak ise şu anda ki en güzel seçenek bu gözüküyor.

Akşama değerlendirip gerekirse Superonline ı iptal ettirip vodafone a geçeceğim.
  • @tuqoo kardesim sana yardimci olur iptalide onlar hallediyor,son 2 gun ama cabuk ol.
  • erbil21 E kullanıcısına yanıt
    Az önce MH ile görüştüm 1 Ocak sonrasında taahhüt bitimine kadar mevcut hızımın (100 Mbit) devam edeceğini, AKN kalkacağını ve faturamın 82TL olacağını söyledi. Bazı arkadaşların daha önce yazdığı gibi 50mbit veya 100mbit lerde ek paket alma, internetin durma DURUMU YOK!

Sizin durumunuz biraz farklı olabilir ben mevcut taahhüt içinde hız değişimi yapıyorum ama anladığın kadarıyla sizin ki yeni bir taahhüt verme. Onu MH ile konuşmakta fayda olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

@tuqoo kardesim sana yardimci olur iptalide onlar hallediyor,son 2 gun ama cabuk ol.
    Cevaplarınız için teşekkürler, biraz önce vodafone u arayıp abonelik başvurusu yaptım ilk 12 ay 59 takip eden 12 ayta 75 tl (+ 6,90 modem ücreti) şeklinde anlaştım.Sözleşme cayma bedelini de karşılayacaklar.Paket dolunca internetin kesilmesi durumunu defalarca sordum böyle bir uygulama olmadığını belirttiler.

Şimdi süperonline ın mail adresini bilen var mı?İptal dilekçesi göndereyim.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.