Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
4.797
Cevap
99
Favori
262.667
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Superonline >> SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER
Giriş
    197 Mesaj
    Arkadaslar selam. Aknli fiyattan alip ocaktan itibaren ayni fiyatla aknsiz kullanabilmek icin yapabilecegimiz girislerin son 2-3 gunu. Aralik ocak faturaniz bize ait olmak uzere son 15 kisilik kontejyan actik. Referanslarimi inceleyebilir, 05547228642 numarali telden whatsapptan ulasabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Daha sonra babamı aramış ve iptal edebilirsiniz, ocaktan sonra fiyatlar artacak gibisinden yanıltıcı şeyler söyleyip paketi yeniletmişler.
    Akşam aradım neden kandırmışsınız hadi iptal edin falan dedim yine kem küm falan. 700 cıvarı para vereceksiniz sonra iptal edilecek diyor, dedim babama demişsiniz 40 tl ye iptal edebilirsiniz falan, neyse dinledi eski kayıtları daha sonra size döneceğiz dediler.
    Babamı tekrar aramışlar gündüz, yine kandırmalar falan, siz bizi yanlış anlamışsınız 40 tllik paketlerde var demişiz gibisinden konuşmuşlar.
    Tekrar babamdan onay alıp paketin öyle kalmasını sağlamışlar.
    Şimdi ararsam küfür edeceğim en iyisi aramamak.
    Superonline iptal edip Vodafoneye geçecektim
    SO: 8 mbps 50 GB = 63 TL
    V: 16 mbps 50 GB : 49 TL

Neden geçmeyecektim ki?
    Sağolsunlar tuzağa düşürdüler 1 yıl daha.

Yeniletmeden devam mi etmeliyim sizce,1 ocakta neler olacak acaba.2020 nisana kadar sozlesmemiz var. 69tl oduyorum teklif 89tl.
    quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

24mbit 200gb akkli paket kullaniyorum suan, meshur tv plusli paketten teklif ediyorlar ama evde tv kullanmiyor gibi biseyiz :) Ayrica tv plus sanirim giris paketi,cok fazla kanal yok.

Yeniletmeden devam mi etmeliyim sizce,1 ocakta neler olacak acaba.2020 nisana kadar sozlesmemiz var. 69tl oduyorum teklif 89tl.
    Vodafoneda o fiyata 100mbit alabilirsin

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: XPG 2x8GB 3000 CL16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    bana son teklif olarak 24mbit limitsiz, ilk 3 ay 100mbit 45tl önermişlerdi.
    |
    |

Superonlineye cuma gunu iptal talebinde bulundum, pazar gunu taahhutum bitti. Bugin (pazartesi) saat 10 civari dilekce ve kimlik fotokopimi maille gonderdim.

Saat 16.00 da "Iptal talebiniz alinmistir, urun iptali 7 gun icinde yapilacaktir." mesaji geldi.

Saat 17.00 civarinda internet kesildi.

Arayan soran olmadi.

Yarin Vodafone veya Turk.net i arayip yeni abonelik baslatacagim.

Yemisim Superonline'yi.

Zaten Turkcell'i de abuk subuk tekliflerinden dolayi birkac gun once Bimcell'e tasidim.

|
    |

sizin yazdığınız şeyler gerçekleştikten 5 gün sonra aradılar o da ısrarcı olduğumdan. belki de 7 gün sonra arayacaklardı. son teklifleri yapıyorlar ve kabul etmezseniz 5 dakika içinde iptal işlemi tam olarak gerçekleşiyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: ysuleymany

Bunlarin keyfi catacak da arayacaklar diye 7 gun internetsiz kalamam. Yarin direkt baska yere gececem.

|
    |
    gios kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sorun şu ki sol altyapısı kullanan başka yere geçme işlemi yaparsanız muhtemelen gelmeyecekler sinyal tam kesilmeden. sinyal tam kesilmeden bağlatabilenler de olmuş ama benim bölgemdeki randevu için bile aramadı. biraz da şans işi. başka altyapıya geçişte durum farklı olabilir.
    |
    |
    |
    |

Kusura bakma hata sende niye babanız üzerine ise hat ona göre bilgi vermeniz lazımdı.
    |
    |
    VanLi_bRuSly* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır
    |
    |
    fbbr10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

Eksiğiz varsa alın, fazlanız varsa dağıtın..
  • Yarbay
    4420 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Ben 5i1 yerde 100mbit 75 akk kullaniyorum kontrat şubatta bitiyor bugun biri aradı ama musait degildim sonra arayin dedim bende aramayi unuttum acaba ne teklif etcekler

Teklifi söyleyeyim. 24mbit 50gb(ocak sonrası sınırsız) ve tvplus aile 4k'lı paket 89TL. Ben cazip olmadığını söyleyerek kabul etmedim. Bugünde bir mail attım başka operatöre geçiyorum diye, bakalım nasıl dönüş yapacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    | AMD X8 FX-8300 3,3GHz@4,0GHz | Asus M4A89GTD Pro/USB3 890GX-SB850 | Sunbeam Core-Contact Freezer | G.Skill RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 CL8 | MSI Geforce GTX 760 Twin FrozrGaming OC@1,2GHz-7,2GHz|
    | Philips 27" 273E3LHSB/00 1ms | Aerocool Vx-9 600W | Philips MMS460 5+1 | Ocz vertex 3 60GB SSD (560-505)-Crucial M500 120GB|
  • Binbaşı
    1793 Mesaj
    Biraz önce aradılar,

Şu anda 25 mbit 100gb akn li paket kullanıyorum.

Teklifleri, 24 mbit paket 65 tl şeklinde oldu.Yılbaşından sonra akn şartı almadan ay boyunca 24mbit alacağımı söylediler.

50 ve 100 mbitlik hızlarda kota dolduktan sonra internetin kesileceği ve devam etmek için ek paket almam gerekeceğini ilettiler.

Vodafone da 50 mbitlik tarife 24 ay ortalama 70 tl şeklinde veriliyor. Akn olarak 150 gb sınır var.Müşteri hizmetleri yıl başından itibaren akn nin kalkacağını ve kota koşulu olmaksızın ay sonuna kadar 50 mbit hız alacağımı söyledi.

Sizce nasıl bir teklif vermişler?Hangisini önerirsiniz?
    2085 Mesaj

Kapatıyorum diye tehtid edip yeni teklif vermelerini sağlayın. Adamına göre paket veriyorlar. En az 50/125 almaya çalışın. 150gb kota isteyin. Üstüne kota dolunca kesmemeleri için diretin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 25 Aralık 2018; 15:9:34 >
    |
    |
    onr4249 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben Engel Tanımayanlar Fiber kullanıyorum şimdi nolcak fiyatta artış olur mu akk kalkacak mı

Fiyat belirsiz de akk kalkacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yellow canary01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9004 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

Biraz önce aradılar,

Şu anda 25 mbit 100gb akn li paket kullanıyorum.

Teklifleri, 24 mbit paket 65 tl şeklinde oldu.Yılbaşından sonra akn şartı almadan ay boyunca 24mbit alacağımı söylediler.

50 ve 100 mbitlik hızlarda kota dolduktan sonra internetin kesileceği ve devam etmek için ek paket almam gerekeceğini ilettiler.

Vodafone da 50 mbitlik tarife 24 ay ortalama 70 tl şeklinde veriliyor. Akn olarak 150 gb sınır var.Müşteri hizmetleri yıl başından itibaren akn nin kalkacağını ve kota koşulu olmaksızın ay sonuna kadar 50 mbit hız alacağımı söyledi.

Sizce nasıl bir teklif vermişler?Hangisini önerirsiniz?
    50mbit ve 100mbit icin kotali paketleri var.24mbit icin akk li veriyorlar.Banada ayni teklifi verdiler bende vodafone gectim.Simdide cihazlari teslim ettim bayiye ordan geliyorum

CPU: AMD Ryzen 2600 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: XPG 2x8GB 3000 CL16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
son dakika
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.