Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fbbr10 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
4.797
Cevap
99
Favori
262.646
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Superonline >> SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER
Giriş
    85 Mesaj
    İzmirde superonline yeni kampanya başlatmış

24 mbps hız sınırsız fiber internet + tv plus 12 ay boyunca 69 TL

Sizce nasıl arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pangolos

İzmirde superonline yeni kampanya başlatmış

24 mbps hız sınırsız fiber internet + tv plus 12 ay boyunca 69 TL

Sizce nasıl arkadaşlar?
    24 mbite ikna aşamasında 45 tl teklif ettiklerinden tv plus için 25 tl istemiş gibiler. 60 olsa ideal olurdu.
    En iyi kamera yanınızdaki kameradır. / Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür-Vernon Trent / Bana fotoğrafımın ne kadar keskin olduğunu her söylediklerinde, çok da ilginç bir fotoğraf olmadığını düşünüyorum. Eğer öyle olsaydı, söyleyecekleri daha çok şey olurdu.
  • Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

24 mbite ikna aşamasında 45 tl teklif ettiklerinden tv plus için 25 tl istemiş gibiler. 60 olsa ideal olurdu.

Alıntıları Göster
    Tv plus konusunda haklısınız

Yeni yıl öncesi kafalar karışık

24 mbps yeterli bir hız

Sınırsız olması cazip geldi

24 ay taahhütlüsü 74 TL ve üstelik tv plus yok

|
    |
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    24 mbs+Turkcell Tv 24 ay taahhüt için 85 TL dediler.

Vodafone başvurdum 100 mbps akksiz 80 TL. (2 side gerçek fiber altyapı sorunu yok.)
    |
    |
    Ben taahhüt sonunu bekliyorum. Bakalım 1 ocakta neler olacak? Ben yeni dönemin yeni kampanyalarla dolu olacağını düşünüyorum. Bu fiyatlarla aboneler merdiven altı isslere kaçar çünkü. En kötü sol altyapılı millenicom a geçerim. 31 ocak son başvuru nasıl olsa.
    En iyi kamera yanınızdaki kameradır. / Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür-Vernon Trent / Bana fotoğrafımın ne kadar keskin olduğunu her söylediklerinde, çok da ilginç bir fotoğraf olmadığını düşünüyorum. Eğer öyle olsaydı, söyleyecekleri daha çok şey olurdu.
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj
    arkadaşlar bende sorumu sorayım turkcellden ses yok bu akk ile ilgili yeni yıla girecegiz mail vsde gelmedi

benim 1 yıl taahütüm kaldı 75gb akkli 24 mb olan paketi kullanıyorum 64 tl alıyorlar 1 ocaktan sonra akk kalkacakmı bende yoksa yine 75gbden sonra hızmı düşücek ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: fbbr10

arkadaşlar cuma günü 24 mbs 100 gb akk lı pakete 45 tl karşılığında anlaşmıştım sabah bi kalktım 100 mbs 100 gb kotalı lı akıllı paket yapmışlar ben aramadan ne yapmalıyım
    MH yi arayıp sorsana buna kim onay vermiş nasıl yapmışlar diye.
    CPU: AMD Ryzen 2600 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: XPG 2x8GB 3000 CL16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Binbaşı
    1345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fbbr10

arkadaşlar cuma günü 24 mbs 100 gb akk lı pakete 45 tl karşılığında anlaşmıştım sabah bi kalktım 100 mbs 100 gb kotalı lı akıllı paket yapmışlar ben aramadan ne yapmalıyım
    İhtimal olarak yazıyorum. 24mbit bağlantı anlaşıp ilk 3 ay 100mbit kullanacağını yazanlar olmuştu. Sizin durum o şekildir belki.
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Beyler Superonline dan iki kat fiber adli kampanyadan almayı planlıyorum.69.90 a 24mbps,150GB AKK,50GB upload veriyorlar.12 aylik alicam zaten beğenmezsem baska bir iss ye gecmek icin.1 Ocak tan sonra AKK kalkıyormuş.Ben bu AKK kalkmasından faydalanabilir miyim?Bir de bu paketi onerir misiniz?Yarin almayi planlıyorum yardimci olursaniz sevinirim...

İptal işlemi istedim mail attım adamlar ikna için aramayı geçtim attıktan bir gün sonra talebiniz alınmıştır diye SMS attı ve 1 dk sonra İnterneti kesti. Net kesildiğinde saat 16. 30 du. Sagolsunlar sayelerinde mobile muhtaç kaldık.

|
    |

evet ilk 3 ay 100 mb di paketlere baktımm 24 den 100 e çıkmış normalde 24 gözüküyordu aradığımda da yükseltilmiş dediler şikayet kaydı oluşturdum
    |
    |
    fifacı18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Online işlem diyor ama ben birşey yapmadim

|
    |
    DH | equ* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

100Mbit 250GB AKK 99TL Bende ayrıca TV+ var.
    |
    |

|
    |
    Ocak 2019'da taahhüdüm biteceğinden, 100 Mbps 250 gb den sonra yavaşlayan paketimi 100 GB 250 gb akıllı kotaya çevirip 1 yıl uzattım.
    Ancak Vodafone ve TTnet müşterilerine 1 ocak itibariyle aynı fiyat aynı hız limitsiz internet mesajı attı.
    SOL'den henüz bir aksiyon yok.
    Doğru mu yaptım yanlış mı yaptım bilmiyorum.
    Vodafone'un hala sunduğu 2 yıl, 100 mbps 200 gb paketi sınırsıza döneceği için çok mantıklı gözüküyor

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Ben taahhüt sonunu bekliyorum. Bakalım 1 ocakta neler olacak? Ben yeni dönemin yeni kampanyalarla dolu olacağını düşünüyorum. Bu fiyatlarla aboneler merdiven altı isslere kaçar çünkü. En kötü sol altyapılı millenicom a geçerim. 31 ocak son başvuru nasıl olsa.

Hocam bende öyle diyordum ama bir kaç zamandır yoğun bir bayide oluyorum inanamazsın saçma sapan paketleri kitliyorlar insanlara bilinçli olan kesim halen çok az her türlü ekmeğini yiyorlar.

Hele teknoloji mağazalarını görün insanlar 500 TL'lik ürünlere 1200-1500 TL veriyor araştırsa anında yarı fiyatına bulacak hatta daha rami yüksekmiş diyerek ekran kartsız laptoplara 2-3 bin tl verenler var çok şaşırdım toplumsal olarak ilerleme göremiyorum.

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet Kuvvetleri

Hocam bende öyle diyordum ama bir kaç zamandır yoğun bir bayide oluyorum inanamazsın saçma sapan paketleri kitliyorlar insanlara bilinçli olan kesim halen çok az her türlü ekmeğini yiyorlar.

Hele teknoloji mağazalarını görün insanlar 500 TL'lik ürünlere 1200-1500 TL veriyor araştırsa anında yarı fiyatına bulacak hatta daha rami yüksekmiş diyerek ekran kartsız laptoplara 2-3 bin tl verenler var çok şaşırdım toplumsal olarak ilerleme göremiyorum.

Alıntıları Göster
    1 Ocak itibarı ile tüm iss lerdeki kampanyalar bitiyor. Bir tek millenicomdaki superonline paketlerinde 31 ocak ibaresi gördüm. Eninde sonunda kampanya yapacaklar. Superonline zaten zam yaptı. Bir sürü tv+ boşa çıktı ve çıkmaya devam ediyor. Ben 2 li güzel kampanyalar vereceğini umuyorum. Zaten tv+ olmasa direk gider vodafone 100mbit 200gb paketine üye olurdum. Herkes birşeyler söylüyor 1 ocakta göreceğiz. Biraz da tt fiyatlarıyla panik ortamı yaratıp bir sürü abone yenilediler ve taşıdılar. Açıkçası bunun da bir şatış stratejisi olduğunu düşünüyorum. Sol güzel kampanya yapmazsa benim gibi bekleyenleri de kaybedecek.

Oldu da fiyatlar katlandı diyelim. Bu tarifeye geçerim direk. Bunun kötü tarafı 24 ay taahhüt. Girdiğimiz risk bu bakalım ne olacak?
    https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/superonline-fiber-internet-kampanyasi/84ce9672-ab87-469d-9674-84f2d95451dd
    |
    |
  • Yarbay
    2380 Mesaj

Maalesef üzülerek ben de Vodafone'a geçiyorum.
    2 yıl 100 mbit paketiyle..
    |
    |
    Emirism kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.