Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.220
Cevap
253
Favori
674.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

50mbps 50gb akn ilk 12 ay 54.90 sonraki 12 ay 59.90tl

100mbps 50gb akn ilk 12 ay 64.90 sonraki 12 ay 69.90tl

100mbps 100gb akn ilk 12 ay 74.90 sonraki 12 ay 79.90tl

Akn kalkacagi icin ben size ilk 2 paketi oneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Vodafone’muş ben bir an sol sandım hemen taahhüt veriyim dedim:(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mutlaka fiyatlar yenılenecektir , abonelik alamazlar cunku bu fıyatlara...

Ben beklemeye karar verdim.Daha 9 ay var bitmesıne, hemen heyecan yapıp sözleşme uzatmak bence hata olur .189 olacak dıye acele edıp 129 gibi rakama razı olmuş oluruz .Sonra fiyatlar yenılenınce tutmus oluruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Attigim taahhut ve üstündeki fiyatlardan 24 ay girdiğimizde kimse sizin fiyatinizla oynayamaz hukuk var hocam.

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Ayni altyapi ayni kalite yari fiyat. Karar sizin saygi duyarim :)

Şu aşamada firma değişmek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Aynı altyapı olması aynı kalite anlamına gelmiyor. O altyapıya ne verirsen onu alırsın.
  • Sanirim kotali pakete ilk gecenlerden birisiyim..

Gecen ay 28 in de 250 gb KOTA yi doldurdum ama netim filan kapanmadi..

Belki ilk ay diyedir bilemiyorum
  • 0532 532 00 00 tarafından arandım.Eski abone olduğum için 12 ay taahhütlü 24 mbit aralık ayı için 100 akn 64,90 tl teklifi yapıldı.1 ocaktan itibaren aknnin kesin olarak kalkacağı 24 mbit limitsiz kullanabileceğim söylendi.Bende kabul ettim.

• Taylan arkadaştan 50 mbit hızında vodafone fibermax aldım,sol'de taahütüm 22 şubatta bitiyordu,193 tl.cayma bedelinide vodafone ödeyecek.

Vodafondan 1 faturada hediye olunca toplamda 2 sene aylık 55 tl.ye aldım.

Muhtemelen haftaya kurulum yapılır ,zaten buradan da durumu paylaşırım.Arkadaş ilgili bir kişi.Bu fiyatlarada ocaktan sonra asla bu fiyata 50 mbit hızında fiber alamayız bilginize..
  • 25mbit 75gb akk+ tv plus aile paketi 69,90 TL olarak 9 ay daha taahhüdüm var.

1 ocak'tan sonra ne değişecek tam olarak,adil kullanım kotası kalkıyor ama paket sınırsız mı olacak aynı hızda yoksa 75gb bitince duracak mı?

Şimdiden yapmam gereken birşey var mı?

• quote:

benim sol aboneliğim temmuzda bitiyor ama 100 mbps çok iyi. 8 ay gibi kalan bir taahhütte cayma bedeli ne kadar çıkar acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

360 TL cayma bedeli çıkıyormuş. Bunu karşılayıp aynı zamanda ilk ay hediye mi vereceksiniz? bir de modem ücreti, bağlantı ücreti ıvır zıvır yok değil mi?

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Modem, kurulum ucretsiz. İlk ay benden. Sonra da 360tllik fatura alinmaz sizden ;)

• quote:

Modem, kurulum ucretsiz. İlk ay benden. Sonra da 360tllik fatura alinmaz sizden ;)
    çok cazip.

ankara'da bu fiyatlar üzerinden alabiliyor muyuz? modemi de siz veriyorsunuz değil mi? önümüzdeki sene taşınma durumu var. yeni adreste fiber yoksa ne kadarlık bir taşıma masrafı vs.. çıkıyor?
  • AKN kalkıcak olmasının altında çok büyük bir kazık çıkacağına adım gibi emindim ve öyle oldu. 20 sene öncenin hızına dönenler var, 50 mbit'e 150-200 lira isteyenler var inanılır gibi değil. Nasıl nefret etmiyim bu ülkede yaşıyor olmama.

Ben 2008'den beri SOL'dayım quik net ile fibere başlamıştım İstanbul/Beylikdüzü/Adnan kahveci bölgesine fiber altyapı döşenmişti TR'de ilk fiber kullananlardan biriyim sonra Superonline'a dahil oldular. O gün bugündür hiçbir problem yaşamadığım için devam ettim. Ne download hızı ne ping problemi hiçbir sıkıntım yoktu. En son 50 mbit 100 gb akn ile sözleşme uzatmıştım. Ocak'ta paketim ne olacak bilmiyorum ama 50 download 5 Upload'un altına inme niyetim yok. Eğer 70-80 TL bandında bana bu hızı akn'siz vermiceklerse farklı seçenekleri değerlendiricem.En önemli kriterim kesinlikle hız ve ping problemi yaşamamak.

Şu an tanıdığım TT net ve diğer iss'leri kullanan arkadaşlarım oyunlarda 80-100 ping alırken ben SOL beylikdüzü'nde 30-40 ping'le oynuyorum. Ayda 100 liraya yakın astronomik bir internet parası ödeyip hız ve ping problemleri ile mağdur olmak,başımı ağrıtmak istemiyorum.

Bir süre geçiş yapanların feedback'lerini bekleyeceğim ve son kararımı vereceğim. Eğer SOL'dan farklı bir iss'e geçenler varsa download hızları ve oyunlarda aldıkları ping değerlerini paylaşırsa sevinirim

• ekostros kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sizle aynı durumdaydım, Vodafone Fibere geçerek Yapmış olduğum detaylı teste burda ulaşabilirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/136064388#136064388

• kerbuga K kullanıcısına yanıt
    Heryere verebiliyorum. Modem ucretsiz. Tasinma durumunda fiber yeni adreste yoksa cayma bedelsiz iptal hakkiniz var

• Yaklaşık 10 yıldır superonline kullanıyorum.

En son 2-3 ay kadar önce taahhütüm bitti ve yeni 24 aylık sözleşme yaptım. 25 mb 75 gb aknli toplam 64,90 lira.

Bugün merak ettim akn kalktıktan sonra nasıl olacak diye aradım. 25 mb hızınızı aynı fiyattan sınırsız olarak kullanıcaksınız herhangi bir ek bedel vs olmayacak dedi.

Ben hala işin içinde bi yamuk olacak diye rahat edemiyorum. Taahhütüm varsa onu bana kullandırmak mecburiyetinde mi?
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.