Şimdi Ara

Superonline Fiber Altyapı Bağlatma /MUTLU SON! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
8.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• beko64 kullanıcısına yanıt
    Umarım günün birinde hepimiz en iyi hizmeti alırız hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam öncelikle hayırlı olsunSuperonline Fiber Altyapı Bağlatma /MUTLU SON!  süperonline hız testinde ip'nin üzerini karalamayı unutmuşsunuz.

• dynd kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, iss üzerinden verilen ip'lerde sıkıntı olmaz, statik ip kullanırsanız başınıza birşeyler gelebilir :)

• Gudik. kullanıcısına yanıt
    Turkneti iptal etmek zorundasin hocam.

• Superonline başvurdum, dün gece kurulum sağladılar. Telefon numaram için taşıma istedim başvurularda görünüyor şu an o taşınsın iptal edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yapıştır speedtesti gelsin, hayırlı olsun.

• Buyrun,normalde 100mbps paketim ancak bir aylık 200mbps vereceklermiş. Wi-fi ile ölçüm aldım.

Superonline Fiber Altyapı Bağlatma /MUTLU SON!
    Speedtest'te göz boyaması yapabiliyorlar, indirme testi yaparak net olarak aldığın hızı görebilirsin.

• Haklısınız, fast.com üzerinden değerlerim bu şekilde. Sağlıklı bir şekilde hizmet almam benim için yeterli şu anlık. Türknet iki haftadır interent bağlantımı sağlayamamıştı.

• bugun internet sitesinde sitemde fiber baglantısı oldugu gozuktu ama satış henüz açılmamış Superonline Fiber Altyapı Bağlatma /MUTLU SON! 

• Sy772 S kullanıcısına yanıt

Satışa kapalı olduğunu bölgedeki satış personelleri diyorsa bil ki külliyen yalan. Superonline'ı arayıp paket seçtiğin için bayi senden para kazanamadığı için satışa kapalı diyor, altyapın açıldıysa süperonline'ın sitesinde görünüyorsa ara şimdi, ertesi gün kurulum için gelirler. Gelmezlerse şikayet et.

Fiber kablonuzda ki db kaybı çok fazla, 17-18' e sabitlettirin evinize ekip gelecek.

• daha hala satışa açılmadı kablo baglantılarını yapmaya gelmemişler

• Bende binaya gelen görevliye evrakları imzalayp teslim edeli neredeyse 1 ay olacak henüz bir gelişme yok, evin önünde bu konudaki gibi yerde kapaklardan var, lokasyon antalya, darısı başıma diyorum Superonline Fiber Altyapı Bağlatma /MUTLU SON! 

• kablo cekılelı 10 gun oluıyor hala abonelık alamıyorlar

• Izmir'de 850 haneli bir sitede yasiyorum. Sitede bloklar ve villalar var. Bloklarda Superonline fiber varken, villalarda yok. Arayip talep edince "altyapi yatirimlari donemsel olarak degerlendirilmektedir, uygun gorulurse yapilacaktir" denilip konu kapatildi. Mecburen TT kullaniyoruz. Keske hikaye bu senaryoda da anlattiginiz gibi olsaydi.

• rur kullanıcısına yanıt
    İstellcom istanbul buyuksehir belediyesi'nin iştirakı, bölgede ki altyapı uygun değilse zaten altyapının gelmesi uzun sürüyor. İbb'nin her anayol'da ya da tali yollardan uzattığı fiber menholleri mevcut. Bu yüzden benim anlattığım olayın İstanbul sınırları içerisinde olması yüksek ihtimal, papağan gibi konuşan müşteri hizmetlerine denk gelirseniz bilgi alamazsınız. İzmir'de ki süreç nasıl işliyor önce onu öğrenmeniz lazım, söylediğinize göre yanınızdaki bloklarda hizmet veriliyor, yakınınız da ki süperonline bayisine gidip protokol danışmanıyla etüt yapmanız, her hanenin kullanacağını taahhüt etmeniz, imza aldırıp başvurmanız lazım. Sonra proje çizimi için yöneticinin ekiplerin başlarında durması lazım. Lazım da lazım 🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryptonco -- 30 Kasım 2020; 11:51:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.