Şimdi Ara

Superonline'dan 2 yıllık bedava Turkcell tv fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar süperonline akk'siz 25mbit platin paketim var. turkcell'den arayıp hiçbir ekstra ücret ödemeden 2 yıllık turkcell tv aile paketi verelim dediler. ama internet tarifem şu şekilde değişecekmiş; internet hızım 100mb çıkacakmış, akkli ama 150 gb kotayı aşsam bile hızım 24'ün altına düşmeyecekmiş. turkcell tv olmasa bile gayet uygun gözüküyor ama bir ketenpere var diye buradan sormak istedim acaba nasıl bir çapanoğlu var bu işte?

• Mhuaha kaziklama olayi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ısrarla arıyorlar zaten şüphelendim o yüzden.
  • akk li 100 mibt yok ki akk li olarak 24 mbit var muhtemelen size akıllı kota önermişlerdir (kota bitince interneti kesilen)

onu iyice öğrenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

akk li 100 mibt yok ki akk li olarak 24 mbit var muhtemelen size akıllı kota önermişlerdir (kota bitince interneti kesilen)

onu iyice öğrenin

Türkcell TV li olan kampanyada vardı
    https://m.superonline.net/kampanyalar/turkcell-tv-kampanyalari/muhtesem-3lu-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 24 Haziran 2017; 18:19:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazıklama falan değil.

Superonlindeki tek mantıklı kampanya zaten bu. Diğer paketler ya kotalı ya da 24 mbpsyi geçmeyen "ışık hızında"

Edit: Turkcell TV kutunuz mutlaka 4k olan kutudan isteyin. Diğer kutu sinir hastası edebilir.

Yine bu kampanyada sabit telefonu da tasirsaniz her ay 100dk bedava oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 24 Haziran 2017; 20:0:29 >
  • Hatta 100tlye 100mbps 250gb akk + tv tüm içerik açık alınabiliyor.
    Akk sonrası 24 e düşüyor.

https://forum.donanimhaber.com/aylik-100-liraya-en-iyi-paket--126985978

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 24 Haziran 2017; 20:9:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

Hatta 100tlye 100mbps 250gb akk + tv tüm içerik açık alınabiliyor.

akıllı kota değil yani doğru mu? 150gb geçsem bile hızım 100'den 24mb düşecek zaten mevcut akksiz platin 25mb benim hiçbir kaybım olmayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manuelkart

quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

Hatta 100tlye 100mbps 250gb akk + tv tüm içerik açık alınabiliyor.

akıllı kota değil yani doğru mu? 150gb geçsem bile hızım 100'den 24mb düşecek zaten mevcut akksiz platin 25mb benim hiçbir kaybım olmayacak?

aynen doğru
    sadece eğer 24 aydan önce 12 ay falan kullanıp iptal etmek isterseniz cayma bedeli 4 basamaklı oluyor...

ama siz yine de özellikle sorup doğrulatın belki başka paketi onaylatmaya çalışabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 26 Haziran 2017; 3:44:30 >

• benıde bugun ayarıp 2009 dan beri müşterimiz oldugunuz için 2 yıllık tivibu ve aylık 5gb internet (2 yıl boyunca) hediye edeceklerini soyledıler. paket olarakda 100mbit 200gb akk lik paket 99tl ye geçireceklerini soyledıler. mantıklı gibi geldi geçeceğim sanırım

@manuelkart
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınız geçtiniz mi ? Ben de eski müşterileriyim , eğer böyle birpaket sunmazlarsa kapatacağım. Paket akk' li değil mi ? akilli kota değil yani . Bir de 5 gb mevzusu ne onu anlamadım

• Banada turkcell tv verdiler ama benim paketimi platin 100 mbit yaptılar ne akk nede kota var aylık 55 TL
  • telefondaki bayanla anlastık 99 tl ye 100mbit 250gb akk (akk den sonra 24mbit), 2 yıl boyunca belgesel film spor vs paketli türkcell tv plus ve 2 yıl boyunca tanımlayacakları bir türkcell hattımıza her ay 5gb internet şeklinde ama kadın interneti akk değilde 200gb kota şeklinde tanımlamış, tekrardan geri donduklerınde kabul etmedım bu pakedi ben 15 günde 200gb dan fazla kullanıyorum zaten diye. hafta sonu diyede geri dönmediler hala.

@Antlion

100mbit akksiz kotasız aylık 55TL malesef rüyamda bile göremıyorum bu kadar mükemmel bir pakedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Banada turkcell tv verdiler ama benim paketimi platin 100 mbit yaptılar ne akk nede kota var aylık 55 TL

üye numaranı bilgilerini verde seni referans gösterip aynısını isteyelim.
  • cce kullanıcısına yanıt
    Yapmıyorlar hocam daha önce bir arkadaş denedi CEO'nun yaptığı indirim münferittir bu yüzden size aynısını veremeyiz dediler.

zaten bu 2. defa paket yenilemesini CEO'nun yaptırdığını düşünmüyorum. Çünkü pazarlama departmanının bir mantığı vardır oda bağlamak veya süreyi uzatmak. Çünkü biliyorlar fiyat artıp paketim düştümü çıkacağımı bildikleri için bağlamaya çalışıyorlar ve bağlılık indirimi veriyorlar.
  • paketi kabul ettim. ama iki ayrı aboneliğim olduğu için başta sorun oldu ve tahütü düşük olana 2 yıl daha tahüt yapmışlar. sonra düzelttik ama kadının tam dediği gibi çıkmadı. upload konusunda hızımın düşmeyeceği söylemişti ama 150gb kotayı bitirince upload 1mb düşüyor. downloadda bir sıkıntı yok. ama sizi biz turkcellden arıyoruz diye arayanların hepsi turkcell bayisi arkadaşlar turkcell'in haberi bile yok bu aramalardan. buradaki çıkar şu, bu bayiler her fazladan tahütlü ay için turkcell'den bonus alıyorlar. bu kadar kovalamalarının sebebi bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.