Şimdi Ara

Superonline Bey Ne Yapıyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar bugün sabahtan beri gigabit seviyesinde hız alıyorum benzer bir durum yaşayan var mı?

İndirme hızı 900mbit civarı upload ise 400 mbite yakın çıkıyor testlerde.

Torrent ile indirme yaparken upload maksimum 120 mbit civarı genelde 100 mbit civarında seyrediyor.

İzmir'de ikamet ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 12 Mayıs 2022; 11:12:50 >

• Bir de daha önce açılmayan divxplanet gibi siteler de artık açılmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 12 Mayıs 2022; 10:42:29 >
  • Bende de durum bu şekilde. Apartmanda gigabit destekli switch olmadığı için en fazla bu kadar hız geliyor Superonline Bey Ne Yapıyorsunuz 

• insanlara gigabiti tattırıp satın aldırma planları hep bunlar :D

• Benim de paketim normalde 500/20. Youtube'a 140 MB'lık video atıyordum. 1 saniye geçti geçmedi yükleme tamamlandı dedi. Hata oldu sandım, speedtest yapınca anladım olayı.

Şuan 1000/1000 alıyorum.

Ve bu hızlar sadece speedtestte değil gerçekte de kullanılabiliyor.

• Ben de bir aksiyon yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 12 Mayıs 2022; 17:24:43 >
  • Anlaşılan o ki bu durum sadece İzmir bölgesindeki Superonline kullanıcıları için geçerli. Muhtemelen kapasite testi gibi birşeyler yapıyorlar Superonline Bey Ne Yapıyorsunuz 

• Ben Ankara'dayım ama bende de durum böyle. 1000/100 hizmet alıyorum şu anda

• superonline altyapı iyileştirmesi yaptığı zaman test amaçlı kullanıcılara bu hızları yönlendiriyor diye biliyorum. Bende bir farklılık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf683 -- 12 Mayıs 2022; 20:18:3 >
  • yusuf683 Y kullanıcısına yanıt

hızları bu şekilde unuttukları oluyor mu :D

• Nowitzer kullanıcısına yanıt

mlsf max 1 hafta kullanabilen gördüm. Henüz ben tadamadım o hızları :D

• Neyseki VDSL kullanıcısı olarak böyle dertlerimiz yok, kafamıza göktaşı düşse bile 94 mbit üstü alamıyoruz Superonline Bey Ne Yapıyorsunuz 

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Sorun o değil, sorun sansüronline'ın 1gbit verip ama 16mbit ADSL'den kötü olması

10gbit verse de almam aldırmam. Pingler çok kötü, routing Allaha emanet...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FTTB Gigabit switch kullanıyorum bir değişme olmadı bende. Sanırım bölgesel olarak bu hızları kaldırmıyor. Adana'dayım.

• Sabah itibari ile yaptığım test sonucu.

Superonline Bey Ne Yapıyorsunuzspeedtest.net
    Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test
    https://www.speedtest.net/result/d/98234700-1b24-4f17-9e5e-70a2e9ef902f
  • An itibari ile vanayı kapadı SuperonlineSuperonline Bey Ne Yapıyorsunuz 

• diciotto kullanıcısına yanıt

Aynen öyle her şey eski haline döndü. Güzel 1 gün geçirdik Superonline Bey Ne Yapıyorsunuz 

• Superonline Bey Ne Yapıyorsunuz
    Superonline Bey Ne YapıyorsunuzHakantwitter
    “İnternet hızı anormal bir şekilde artan var mı superonline kullanıyorum yada özel bir şey var da benim mi haberim yok ?”
    https://twitter.com/RevancheVR/status/1525063515052167169?t=8KJAOXeOpfhNrJ6AtApFDw&s=19

Superonline Bey Ne Yapıyorsunuz Superonline Bey Ne Yapıyorsunuz 

• Bu sonuç sadece Turkcell serverını seçerseniz çıkıyordu. Bende de vardı bu eski evimde. Speedtest'te Turkcell sunucusu dışında bir sunucu seçseydiniz gerçek hızınızı görürdünüz. Ben de aldanmıştım buna önceden.

• jungesterne J kullanıcısına yanıt

bu farklı sizin dediğiniz 2x hız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.