Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (841. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bölüm iyiydi , Azazel geri gelirse süper olur , Lucifer 'ın eski tipde geri gelmeside güzel
  • prenslerin hepsi gelecek herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

quote:

Orijinalden alıntı: BaklagilgillerdenMercimek

Azazel oldu 2.sezonun sonunda

Hocam azazelin ismi boşuna geçmedi bence lucifer değil azazel dizi bu geri getirebilirler

Hocam azazelin gözü sarı lucifer in kırmızı. kafestekinin gözü de kırmızı. azazel e kopek demez crowly lucifer onu kafeste tuttuğu için intikam alıyor kopek diyor.
  • Çok üst seviye bölümler izleyince aradan 12 sene de geçince insan da bir baygınlık oluyor. İlk 5 sezonun tadını gerçek manada verecek sezon yok diye düşünüyorum. Çünkü asıl konu ilk 5 sezon içindi sonrası beğenildiği için devam edildi.
  • Dizideki en sevdiğim karakter haline geldi ya

Son bölüm çok iyiydi bu arada

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon
  • Ne bölümdü be.

• Dagon reis te oyuna dahil oldu da oyuncu hiç uymamış bu da Azazel gibi Lucifer'e bağlı anlaşılan
  • bence sonradan diziyi bozdular şimdi biraz daha iyiye gidiyo gibi
  • 12x13

Güzel bölümdü dagonu tahmin etmiştik geçen bölümden zaten. Görünüşe göre bu sezon Mary, Nephilim ve Lucifer ve bir de şu kozmik sorunla uğraşacağız. Muhtemelen kozmik sorun sezonun sonunda böyle kendini belli eder bir sonraki sezonun konularından birisi olur. Nephilim olayını biraz abartacaklar ama bakalım nasıl olacak. Nephilimlere güçlü vs diyolardı da bi melek bıçağına gidiyolar. Luciferın bebeği ne kadar güçlü olur falan filan demişti castiel muhtemelen bıçakla ölmez o da başka bir yol ararlar.
  • Son bölümle ilgili soru:

"Büyükbabamız da bu büyüyü yaptı" dedi Dean, ben öyle bir şey hatırlamıyorum ne zaman yapıldı?
  • Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt

Abaddon'un kelleyi uçurdukları bölüm geçmişten bir man of letters adamı geliyordu babalarının babası legacy legacy diye konuşuyordu.
  • 12x13

Güzel bölümdü. Her şeyden vardı biraz.
  • Anneleri maalesef Skyler White olma yolunda ilerliyor.
  • Fena değildi
    Bu ingiliz adamları da bi cacık çıkmadı alfa basınca mekanı şimdi her alfayı avlayacaklar mı böyle şu şekildeğiştiren alfa çok güçlüydü mesela
  • 12x14

Sam kesin yine Dean reisi satar adam bi akıllanmadı yav Benim anlamadığım başlarında büyük bir sorun var bunlar hala harflerin adamları falan uğraşıyor gidin şu nephilimi bulun. Ayrıca daha cassin yaptığı işin sonucu ne o belli değil bakalım ne olacak bence o bu sezon çıkmaz ortaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

12x14

Sam kesin yine Dean reisi satar adam bi akıllanmadı yav Benim anlamadığım başlarında büyük bir sorun var bunlar hala harflerin adamları falan uğraşıyor gidin şu nephilimi bulun. Ayrıca daha cassin yaptığı işin sonucu ne o belli değil bakalım ne olacak bence o bu sezon çıkmaz ortaya

Bu arada cass crowley olmayınca Dean ve sam daha ciddi oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

12×14

Hatırlar mısınız bilmem, 3. sezonda

yine buna benzer bir baskın bölümü vardı. O zaman baskını yapan Lilith ve şeytan tayfasıydı, baskın Dean ve Sam'ı yeni yakalamış komiserin de bulunduğu karakola yapılmıştı, o bölüm benim için dizideki en güzel bölümdü. Bazen açar tekrar izlerim. Bu bölüm maalesef o bölümünün yanına bile yaklaşamadı.

Hedef kitleyi o kadar düşürdüler ki doğru düzgün
    vampir saldırısı
    bile göremez olduk.

Bu suratsız ve beceriksiz İngilizleri göreceğimize sezonun başındaki tatlı ablayı görsek daha iyi olabilirdi. Hem sesi hem de kendisi çok güzeldi

En azından yinede izlettiriyor kendini ama.
  • Bu mesajımlan bu konuya giriş yapmış bulunuyorum
    Son 2 bölüm hariç bütün bölümleri izlemiş bulunmakla birlikte 8. sezondan beri her bölümü bukadar bölümdür izliyorum bu saatten sonra bırakılmaz diyerek devam ediyorum
    Favori karakterim Crowley
    Hepinize selamlar

Bu arada imzam şekil önümden çekilin uleynn
  • Hoşbulduk hocam bu bahaneyle bir soru sormak istiyorum. En son 12x13 ü izledim.

Winchesterler Coltu nerde nasıl kaptırmışlardı. Büyük ihtimal Crowley reyiz araklamış ama nasıl olduğunu hatırlayamadım. Benim aklımda colt winchester larda diye kalmıştı o yüzden kafama takıldı bu

• 1080p hevc çıkalı oldu biraz. Megusta idi sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.