Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (843. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi bölüm değil izlemeyin. Gelecek bölüm benim için dizinin dip yaptığı noktadır.'Aile'kavramına hakaret ediyor çünkü . Açık açık spoiler veremiyorum fragmanı izleyin anlarsınız.Umarım 13.sezonda biter.
  • Abi kaç hafta ara veriyorsunuz geri dönüş yaptığınız bölüm tek kelime ile leş. Ayıptır ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merlin izle. :) ilk yabancı dizimdi.

• Bölümü izleyen var mı?

• Aga şaka misiniz ya yok klasik av bölümü izlemeyin diyor adam bu dizinin tadı bu bölümler.Her bölümü ayrı bir tat.Bence bunlar bu diziyi boş yere izliyor.Aç özetini oku yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 7 Nisan 2017; 20:57:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Aga şaka misiniz ya yok klasik av bölümü izlemeyin diyor adam bu dizinin tadı bu bölümler.Her bölümü ayrı bir tat.Bence bunlara yapısı bu diziyi boş yere izliyor.Aç özetini oku yeter.

Haklısın hocam bende çok kızıyorum bu şekilde yorum yapanlara. Evet dizide bi düşüş var ama son 2 senedir sanki önceden av bölümü çekilmiyordu da son 2 senedir çekilmeye başlandı. Bu dizinin olayı bu av bölümü,ana konu karışık gider. Yıllardır böyle ve hala bu tarz saçma eleştiriler görmek beni çıldırtıyor.

• Valla ha yeni moda galiba neymiş av bölümü izlemeyinmiş arkadaşım bu dizi zaten av bölümleriyle bu hale geldi. Adamlar her dakika ana konudanmı gidicekler.
    Siz burda laga luga yaparken adamlar 13. sezonun onay hakkını çoktan aldılar bile. Yorum atacaksınız bölüme atın yok av bölümü bölümü izlemeyin diye insanları yönlendirmeyin..

Güzel bölümdü ama mickin o kadar çabuk harcanmasına şok oldum

• mick'e sadece ben mi üzüldüm?
  • Onvious kullanıcısına yanıt

hocam sen ne diyorsun o an bir an durakladim ekrana baktim bos bos, uzuldum be
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

12×17

Yine temposu düşük ve aksiyon sahneleri yetersiz olan bir bölüm daha.

Mick'in ölmesine üzüldüm, tam alışmıştık, tam o istediğimiz kıvama gelmişti. Bir anda olunca beni bayağı etkiledi. Ketch-Mary mevzusuna değinmek bile istemiyorum.

12x17

Bence güzel bölümdü böyle kabuğunu kırmalı bölümleri seviyorum ama kötü bitti gerçekten. Mick'in hak ettiği bu değildi. Ben gerçekten benimsemeye başlamıştım ama sanırım bir yandan da en iyi arkadaşının katili olan birini tutup bizimkilerin yanına koymaları garip olurdu. Bu Ketch'ten hep kıllanmıştım zaten indirir umarım bizimkiler şunu. Cass'in cennet olayıyla ilgili ne olacak bakalım alabilecek mi cenneti arkasına merakla bekliyoruz. Ayrıca Crowley artık kaybetmesin lütfen ya gerçekten bir kere de Crowley tam anlamıyla kazansın yani

• Mick bir şekilde geri döner.Baya işlediler o karakteri Spn öyle bırakmaz hemen.

• Mick iyi adamdı. Zamansız harcadılar.
  • 12x18

İsimleri kazıdıkları hoştu Şu Ketch'in umarım ağzını burnunu kırarlar çok sinir oldum adama. Fotoğrafı almakla hata etti ayrıca kesin anlar bizimkiler. Dean'in odasıydı sanırım. Kaçırmaz reis. Cass olayından da gizem çıkartıyorlar bence iyi oldu cennet melekler falan her zaman güzel olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean. -- 14 Nisan 2017; 20:38:3 >
  • Harikaydı ya.

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon
  • ara mı verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

ara mı verdi

eet 1 hafta

• Kimse izlemedi mi bölümü?

• 12x19
    Güzel bir bölümdü ama çok soru işareti var

• Castiel'in sürekli şamar oğlanına dönmesi bıktırdı.Bıraksanız normal bir insandan dayak yiyecek.

• 12x20

Şu mary keşke gelmeseydi diyorum ya bunun üzerinden geçen bölümlerden bıktım artık ölse falan bir şey olsa da rahatlasak
  • 
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.