Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (802. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saçma olur kısır döngü devam eder sürekli bu sene bitirmeleri gerek artık.
  • Artık konu bulamıyorlar sanırım kendini çok tekrar ediyor bi toplanmaları olaya biraz heyecan katmaları lazım
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Artık ona takılmıyorum bile 11 değil 15 sezon boyunca ölüp dirilsinler yinede izlerim.
  • 12. sezon onayını aldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onay iyi oldu. Cast ekibi hatundan anlıyor vallahi bu zamana kadar ıska geçmediler. Sırf her sezon diziye katılan hatunlar için sonsuza kadar izlenir.
  • Bizdeki Arka Sokaklar gibi oldu dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 11 Mart 2016; 22:22:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Bizdeki Arka Sokaklar gibi oldu dizi

Kahraman rıza babanın tüm istanbulu sürekli kurtarması gibi
  • Onay alması iyi de artık ne çıkacak karşılarına galiba bu darkness olayını uzatacaklar..
  • Lise 1 de başlamıştım 2006 da hala izliyorum alışkanlık gibi birşey oldu ama arada sıkıcı bölümler var.

Bu 11 sezon yani bu sezon 7 bölüme kadar geldim izleme kötü deymez dediğiniz varsa yazın atlıyayım vakit kaybolmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Lise 1 de başlamıştım 2006 da hala izliyorum alışkanlık gibi birşey oldu ama arada sıkıcı bölümler var.

Bu 11 sezon yani bu sezon 7 bölüme kadar geldim izleme kötü deymez dediğiniz varsa yazın atlıyayım vakit kaybolmasın

devam et tam da yerinde durmuşsun sende
  • Değil 12 22 sezon olsun yine izlerim. Bazen sıksada Winchester kardeşlerin yeri hep ayrı oldu bende. Nice sezonlara

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Lise 1 de başlamıştım 2006 da hala izliyorum alışkanlık gibi birşey oldu ama arada sıkıcı bölümler var.

devam et tam da yerinde durmuşsun sende

Tamamdır akşam izliyorum ozaman

• 12.sezon onay almış. Dizi yine aynı konu üzerinden devam ederse ben bile bırakabilirim. Artık gına geldi..

• Bu dizi ilenir mi ? Çok fazla bölüm var ilerki bölümlerde başladığım için pişman olmayayım sonra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Bu dizi ilenir mi ? Çok fazla bölüm var ilerki bölümlerde başladığım için pişman olmayayım sonra..

İzlenmeyen bir diziye 11 sezon çeker mi Amerikalılar bu nasıl soru? Pişman olmazsınız efsane bir dizi.

• birşeyler yapmaları lazım. son sezon kötü gidiyor. alışkanlıktan izliyorum.
  • Efsane olmuş be 12. sezon onayını bekliyordum gelmezse diye hüzünlenip kalan bölümleri bırakmıştım toplu izlerim diye şimdi rahat rahat izlerim işte bu

Şu İhaneti icat etme olayında crowley nin verdiği ayar süperdi de sonra .... tuttu Onun dışında bölüm süperdi. Karanlığı nasıl yok edeceklerini anladık. Benim aklımda 12. sezonla ilgili şu var Lucifer yeniden ana düşmanları olabilir karanlığı yok ederlerse çünkü yok edip cehennemin başında her şeyi yönetme düşüncesi vardı ilk geldiğinde. Bir de nedense karanlıkla birlikte Dean reise de bir şey olacakmış gibi geliyor o kadar bağ falan diye konuşuyor her göründüğünde. Belki de bunla uğraşırlar yeni sezonda. Michael yok acaba o gelecek mi o da soru işareti olarak kaldı
  • Bu dizi bitmesin ya başta efsaneydi severek izliyoduk şuan aileden biri gibi oldu 11 sezondur yani biterse evcil hayvanım ölmüş gibi hissedeceğim
  • Av bölümüydü ama fena değildi. İzlenir yani.

Bobby ile Rufus'ı görmek güzeldi. Ama şu ölü görme olayları ile birşey anlatmaya çalışmış olabilirler mi acaba emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 24 Mart 2016; 17:13:37 >
  • 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.