Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (804. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

bence Darkness savası kazansın, ve sonsuza kadar Dean ile birlikte mutlu mesut yasasınlar

Sorma ya ben Dean'in yerinde olsam basarım nikahı. Taş gibi hatun, hazır da bulmuşum Tanrı'nın kardeşini (tövbe). Daha ne istiyorsun

yemişim dünyayı kurtarmayı daha ne arıyon hatunda her türlü güç karizma var dimi
  • 11x17

Şu x zaman önce diye başlayan bölümlerden nefret ediyorum. Resmen spoiler veriyorlar. Bölüme gelirsek sıradan bir av bölümüydü. Ölüm'ü kısacık gösterdiler diye bölüm kurtulmuyor.
  • berbat çöp bir bölümdü nasıl bu bir bölüm izliyorsun daha kötüsünü çekemezler diyorsun daha kötüsünü çekiyorlar bölümleri ard arda izleyince bir güzel geldi ama haftada 1 ayda 1 beklediğin bölüm bu kadar çöp olunca sinirleniyor insan şu bölümü izlemesenizde bir şey fark etmez
  • bolum cok kotu idi, lakin bir dahaki bolum baya guzel olacak gibi, en azından fragmanda oyle gozukuyor

• Uzun zamandır içlerinden biri ölüp geri gelmemişti iyi oldu.Özlemişler herhalde.

• Sam'in yaralı vaziyette bir koşu gidip elektrik su faturalarını yatırmadığı kaldı.

Lisa Berry de fena hatun değil ha.. halle berry ile kardeşler mi acaba benziyorlar da.

edit 2: Sam'in twitter da Dean'den daha çok takipçisi var ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 1 Nisan 2016; 3:37:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Sam'in yaralı vaziyette bir koşu gidip elektrik su faturalarını yatırmadığı kaldı.

Lisa Berry de fena hatun değil ha.. halle berry ile kardeşler mi acaba benziyorlar da.

edit 2: Sam'in twitter da Dean'den daha çok takipçisi var ilginç.

Dean daha açalı iki üç ay oldu hocam sonunda geldim falan demişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DiZinin senaristleri özellikle iki kardeş arasındaki ilişkiye odaklandıkları için ısrarla yan karakter almamaya olanıda harcamaya çalışıyorlar. Jake abelin konuk olduğu paneli izledim aynı zamanda anneleri sam'in de katıldığı ikiside geri çağrılmadığından bahsetti. Aynı durum j.dean morgan içinde geçerli. Hatta jake bu nasıl bir senaryo bu ikisi kardeşlerini cehennemde unuttular tarzı bir sitem etti. ( imla hataları için kusura bakmayın telefondan yazıyorum )

• Bitse de kurtulsak artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Bitse de kurtulsak artık.

Sonsuza kadar sürse izleyecek olsam da içimin bir yanı bit lan artık demiyor değil. Ama bundan sonra haftalık değil toplu izleyecem zaten o şekilde izliyordum ne diye hafta hafta izlemeye başladıysam. Diziler haftalık izlemek zevk vermiyor toplu tüketmek daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Bitse de kurtulsak artık.

Sonsuza kadar sürse izleyecek olsam da içimin bir yanı bit lan artık demiyor değil. Ama bundan sonra haftalık değil toplu izleyecem zaten o şekilde izliyordum ne diye hafta hafta izlemeye başladıysam. Diziler haftalık izlemek zevk vermiyor toplu tüketmek daha iyi.

Hocam ben bu diziyi 5. sezona kadar severek izledim.(5 dahil) Beşten sonra kendini fazlasıyla tekrar etmeye başladı. 5. Sezonun son bölümü ile bitse tadından yenmezdi. Ara ara açıp baştan sona izediğim dizilerden, filmlerden olurdu. Beşinci sezondan sonra gelen sezonları ilk beş beş sezonun hatırına izledim. 20 sezon olsa gene izlerim ama bana ilk beş sezonun verdiği tadı veremeyeceğinden eminim. Bazı sezonları toplu izleyeyim dedim çoğunu sezon bittikten sonra zar zor izledim. Kötü geçen bir bölümden sonra insanın diğer bölümü izleyesi gelmiyor toplu izlerken.
  • 11x17

Kurgusu bakımından yerlerde sürünen bir bölümdü.

Sam'in o durumda Battal Gazi kesilmesinin hiçbir mantığı yok.

Neyse ki, haftaya aşkım geliyor müthiş çığlığıyla.
  • sam'in yenilmesi için kafasının kopması gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

sam'in yenilmesi için kafasının kopması gerekiyor

• Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Bana da saçma geldi o kısım artık yaratıkları da eskisi gibi gösteremiyorlar ama bir önceki bölümdeki ruh yiyici çok iyidi.
  • 11X15

Bir bölüm sonunda da sam dean sevişme sahnesi olmasın allah aşkına. Her bölümün sonunda mı olur bir iki istisna olsun bari .

11X16

Çok şeyler beklemiyoruz. Bu bölümde olduğu hafif bir yaratıcılık bile olsa amenna. Bi de eskisi kadar güldürse hoş olacak. Beğendim bu bölümü. Üstelik sam dean son iki dakkalık sevişme sahnesi 30 saniye falandı ve bu kez fark ettirmeden izlettiler.

11X17

Hiç bir zeka kırıntısının izinin olmadığı bir bölüm daha. Adam en hafifinden kan kaybından ölmeli. hastaneye yetişti sargı yapıp bırakıyorlar la havle... adam intihar ediyor haplarla, midesini yıkamıyorlar. Falan falan ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 3 Nisan 2016; 19:04:54 >
  • Amerika'nın arka sokakları oldu dizi resmen.Ama halk izliyor yapacak bir şey yok.
  • Eski sezonlarin tamamini izleyebileceğimiz virussuz guzel bir site biliyorsaniz linkini atabilirmisiniz arkadaslar

Simdiden tesekkurler.

• Yeni bölüm enteresan gibi instagram hesabını takip ediyorsanız bi bakın

• iyi bölüm gibi görünen vasat bir bölümdü izleyin ana konuyla alakalı..
  • 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.