Şimdi Ara

Supergirl (2015) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superman i şamar oğlanina çevirdiler. Neymiş supergirl dünyanın şampiyonuymuş. Diziden nefret ettirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nathan Petrelli reyiz
  • 3 sezon ilk bölümü izledim bu nasıl bölümdü la.
    Bildiğin kara sapkınlıkla supergirl olmuş gibi durmadan Mon eli düşünüp duruyor. Birde şu yeni güçlü ınhumans kadın çıktı bakalım onu nereye bağlıyacaklar.
  • 2.sezondan sonra bırakmıştım ama can sıkıntısından bi bakayım dedim bakmaz olaydım, Supergirl su altında nefessiz kaldı
  • Crossover için gelenler bölümü atlamayın

Geçen seferki gibi son dakikaya bırakmamışlar daha ilk saniyeden başlıyor olay. Bölümü izlemedim ama 4-5 farklı noktaya dk sarıp baktım ve hepsinde de diğer dizinin karakterleri vardı Olishity bile vardı. Geçen seferkinde herkes kendi dizisinde kendi tarzıyla diğerlerini misafir etmişti ama bu sefer sanki 3 saatlik ortak bir şey çekilip de 4’e bölünmüş gibi olacak.
  • Ben bıraktım 3 sezon Bir kaç bölümden sonra Ama şimdi crossovera denk geldi.

• Supergirl'i çok fena benzettiler...
  • 3. sezon net ilk 2 sezona göre kat kat daha iyi.

Hele 03x09'daki dövüş sahnesi.
  • Bir süredir takip edemediğim dizi. Merak edip son bölümünü az önce izledim. Uçan maymunların saldırısını görünce kapadım. Uçan maymun nedir abi... Saçmalığın tavan yaptıgı dizi.

• Sezonun en kötü bölümüydü.
  • Son bölümde mon el in kıyafetini gördüm. O koca dötüyle nasıl sıgmış tayta hayret. Masanın üstünden dönerek bi uçuşu vardı, dötüyle dağları devirmek demek bu olsa gerek.

• 03x17 harikaydı. 3. sezon ilk 2 sezona feci fark attı şu an.
  • yeni bölümü şimdi izledim maalesef

bu manchester black zihin gücü gibi güçleri olan beyaz mor saçlı bi abi değil miydi ekibiyle birlikte superman'i tokatlamışlardı -superman karşılık verene kadar

en azından izlediğim çizgi filminde öyleydi
  • şimdi düşünüyorum da smallville bu diziden daha iyiydi oradaki supergirl ü daha iyi işlemişlerdi.
    smallville dizisinin ise favori bölümüm queen maxima nın geldiği bölümdü.
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    Superman vs the elite animasyon filminden bahsediyosun.Gerçekten çok güzel bir filmdi.

Manchester black karakteri güçlü ve ilginç bir karakter.O da diğer kahramanlar gibi sucla savaşıyor ama farklı bir yönü var.Suçluların öldürülmesi gerektiğini düşünüyor.Çogu zaman superman'le karşı karşıya gelip tokatlanmışlığı var.

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    heh evet oydu galiba

acaba dizide de var mı güçleri
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    Vardır büyük ihtimal.Fakat animasyon filmdeki gibi kaliteli bir hikaye sunacaklarını zannetmiyorum açıkcası.Sonuçta supergirl dizisinden bahsediyoruz.Dizi deli gibi sosyal mesajlarla dolu ve inanılmaz bir feminizm etkisi de var.Çok vasat bir yapım.Keşke güzel bir superman vs the elite filmi görsek the dark knight havasında.Tadından yenmez

• nemoberk N kullanıcısına yanıt
    Hocam smallville benim izledigim ilk yabancı dizidir.Kötüydü mötüydü ama belli bi standartı olan bi diziydi.Birçok durumda superman harika işlenmişti.Yada clark kent desek daha doğru olur.

açıkçası dc yapımlarına inancım kalmadı yaptıkları animasyonlar dışında (teen titans da çok eğlenceli mesela)

en iyi dc dizisi Gotham bence belki CGI gerektirmediği için senaryoya yükleniyolardır

titans dizisi de iyi gidiyor inş böyle devam eder
    güçlü kadın karakterlerden etkileniyorum karaciğer hastası bir erkek olduğumdandır belkide güç beni cezbediyor. supergirl dizisinden umudum vardı ama dizide supergirl neredeyse herkesten dayak yiyor bütçeyle alakalıdır belki. bende umudumu supergirl filmine bağladım. forumda konusunu açtım gördünüz mü bilmiyorum ama filmle ilgili iki alternatif seneryo var ve ilki hoşuma gitti açıkçası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.