Şimdi Ara

SuperEx kaydolan herkese 10$ lık token veriyor! (YATIRIMSIZ) (KİLİT AÇMA YÖNTEMİ + TOKEN SATIŞI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, SuperEX borsası kaydolanlara kendi tokeni olan ET tokendan 10 tane veriyor (10$). KYC yapmanıza gerek yok, e posta doğrulaması yeterli şimdilik.

Nasıl yaparım?

1- Şu linkten siteye kaydol:

Bana destek olmak isterseniz refli link;

https://app.superex.live/register?invitationCode=MGZK6WJMV

Refsiz link;

https://app.superex.live/register

2- E postanı doğrula ve uygulamayı telefonuna indirerek giriş yap.

3- Token kilitleri açılınca veya listeleme olunca sat. (Güncelleme olursa yorumlara ekleyeceğim)

SSS

1- Tokenler çekilebiliyor mu?

Hayır şimdilik kitli. 3 gün sonra listeleme olma ihtimali var eğer bir yerde listelenebilirse veya satılabilirse konuyu güncelleyeceğim.

2- KYC var mı?

Hayır şu an YAPMAYIN. Çekilebildiğine dair kanıtları yükleyene kadar sadece e postanızla üye olun bekleyin.

3- Yatırım şart mı?

Şimdilik yok. Fakat bu borsa daha önce de verdikleri tokenleri sattırmak için belli görevler yaptırmıştı. (Al-sat hacmi, sosyal medya vs.) öyle bir durum olursa güncellerim.

Not: Borsayla ilgili yaşayacağınız sorunlarda sorumluluk kabul etmem. Lütfen borsayı da etkinliği de kendiniz araştırın ve ona göre işlemlerinizi yapın.

Edit: Arkadaşlar kilitli tokenler hakkında borsa duyuru yayınladı;

SuperEx kaydolan herkese 10$ lık token veriyor! (YATIRIMSIZ) (KİLİT AÇMA YÖNTEMİ + TOKEN SATIŞI)

Yani kilidi açmak için futures trade yapmanız gerekiyor. Yaptığınız tradelerden kesilen feelerin yarısı belirli oranla hesaplanıp kilitli tokenleri açıyor.

BİZZAT DENEDİM İŞE YARADI. Bu arada haberiniz olsun. Ben zaten trader olduğum için fonlarımın ufak kısmını buraya taşıdım burdan devam ediyorum.

Dipnot: Borsa ileride kilit açmak için yeni yöntemler eklenebileceğinden bahsetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhmlpy -- 1 Ekim 2022; 0:23:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Edit: Arkadaşlar kilitli tokenler hakkında borsa duyuru yayınladı;

Yani kilidi açmak için futures trade yapmanız gerekiyor. Yaptığınız tradelerden kesilen feelerin yarısı belirli oranla hesaplanıp kilitli tokenleri açıyor.

BİZZAT DENEDİM İŞE YARADI. Bu arada haberiniz olsun. Ben zaten trader olduğum için fonlarımın ufak kısmını buraya taşıdım burdan devam ediyorum.

Dipnot: Borsa ileride kilit açmak için yeni yöntemler eklenebileceğinden bahsetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.