┼×imdi Ara

­čÄü OKX ├ľD├ťLL├ť G─░ZEML─░ KUTU A├ç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masa├╝st├╝1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.139
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri Y├╝kleniyor
0 oy
├ľne ├ç─▒kar
Sayfa: 1
Giri┼č
  • OKX Borsas─▒ Airdrop yap─▒yor referans kodu ile ├╝ye olursan─▒z size ve referans─▒yla ├╝ye oldu─čunuz ki┼čiye 500$ÔÇÖa kadar ├Âd├╝l ├ž─▒kabilen bir gizemli kutu veriyor. Referans kasarak daha fazla kutu a├žabilirsiniz

*KYC (kimlik onay─▒) ┼×ARTI YOK.*

Ayr─▒ca bir gizemli kutu daha kazanmak i├žin borsaya 50 dolarl─▒k herhangi bir coin g├Ânderip geri ├žekebilirsiniz bir kutu a├žma hakk─▒ daha verecektir.

Dedi─čim gibi kimlik onay─▒ da yok sadece e posta do─črulay─▒p a├žabiliyorsunuz e┼če dosta yapt─▒r─▒p daha fazla kutu a├žabilirsiniz.

Not: ben referans ├Âd├╝l├╝yle kutu a├žt─▒─č─▒mda 2 dolar ├ž─▒kt─▒ ancak 50 dolar deposit ederek ├Âd├╝l├╝ alan arkada┼č─▒ma 100 dolar ├ž─▒km─▒┼č yani deposit g├Ârevine daha ├žok ├Ânem veriyolar diyebiliriz yine de ┼čans─▒n─▒z─▒ deneyin derim.

Referans kay─▒t linkim: 

Kay─▒t kodum: 14799278

https://www.okx.com/join/14799278 Burdan ├╝ye olun

🎁 OKX ├ľD├ťLL├ť G─░ZEML─░ KUTU A├ç

Refsiz link: 

https://www.okx.com/tr/download

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi baris-balci -- 29 Nisan 2022; 18:54:4 >

• Refle oldum hocam ┼čansa bakal─▒m ne verecek xd

• ─░ndirim kuponu verdi nalet bari nakit vereydi

• Paykipel kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

┼×ans hocam kimine nakit veriyor, kimine kupon.🎁 OKX ├ľD├ťLL├ť G─░ZEML─░ KUTU A├ç 

• Kutu a├žt─▒n─▒z m─▒ hocam

Bana da 🎁 OKX ├ľD├ťLL├ť G─░ZEML─░ KUTU A├ç 

4 tane kutu a├žt─▒m. 4'├╝ de bo┼č ├ž─▒kt─▒. Bu da benim u├ž seviye ┼čanss─▒zl─▒─č─▒m

• baris-balci kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    Normal kayit olma bonusuna verilen kutudan 50 tane açt─▒m indirim karti bile ç─▒kmad─▒ siz dü┼čünün
  • ´╗┐
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.