Şimdi Ara

Supercell ID hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir süre clash of clansa ara vermiştim. O dönem supercell ID özelliği gelmiş. tam olarak ne işe yarıyor bilmiyorum. Hem telefondan hem memu emülatör'den oynamak istiyorum. Biraz geliştirip satıyorum köyü. Supercell ID'yi aktif etmenin avantajı ya da dezavantajları neler? Köy satışı yapılırken ilk olarak supercell ıd aktif mi diye soruyorlar nedense

Asıl soru: Google play oyunlar hesabına bağlıyım. Hem telefon hem PC emülatörden oynamak istiyorum. Şu an KB7 köyüm var iyi ilerliyorum. Supercell ID aktif etsem bu ikili kullanımı bir şekilde engeller mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 3 Mayıs 2019; 1:40:36 >

• Supercell ID bağlayacaksanız bağımsız bir mail açıp oraya bağlayın mutlaka. Devrederseniz o maili de vermeniz gerekiyor çünkü. Yoksa çok zorluk çekersiniz. Avantajı daha güvenli olması ve daha kolay erişilebilir olması. Maili nerde girerseniz girin direkt oyuna ulaşırsınız. Dezavantajı yok bence :)

İyi günler...
  • benbenben01 kullanıcısına yanıt
    Alıcı kişiye Gmail + şifreyi veriyorum zaten. O halde gerek yok gibi
    hocam merhaba.

supercell ıd kullanıyorum. bir sorum var

aynı telefonda 2 tane coc oynamak istiyorum. yani 2 tane farklı köy. ikisi de supercell ıd'ye bağlı olarak aynı telefonda nasıl 2 köy kullanabilirim? 2 köy arası geçişleri nasıl yaparım?

eskiden play oyunlara bağlıyken hemen ayarlanıyordu ama supercell ıd'de durum nasıl bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 30 Mayıs 2019; 1:27:14 >
  • Supercell ID geçişleri ancak birinden çıkış yapıp diğerine girerek oluyor diye biliyorum. Aynı Supercell ID'ye 1 Coc hesabı eklenebiliyor. Yani biraz uğraştırıcı bir iş ama tek yolu bu sanırım... Supercell ID'den çıkış yapmak için de Ayarlar kısmını kullanabilirsiniz..
    tabi 1 epostaya 1 köy olmalı zaten. ben de öyle istiyorum

android hesaplar kısmında 2 eposta varsa oyun içinden birbirine geçiş yapmam gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: phorever

tabi 1 epostaya 1 köy olmalı zaten. ben de öyle istiyorum

android hesaplar kısmında 2 eposta varsa oyun içinden birbirine geçiş yapmam gerek
    kesinlikle, güvenli olması daha hoş. Hocam supercell id'den çıkış yapıp diğerine girmek kaydıyla bu sorunu çözebilirsiniz. ama dediğim gibi her seferinde girmek zorundasınız mail ve şifreyi...
    Köyü KB8 geliştirip Supercell id bağladım. Uygulamalardan clash of clans girip verileri temizle deyip Gmail + şifreyi bir yere kaydettim ve oyuna bağlı olan hesabı da telefondan kaldırdım diyelim. Yani Supercell id aktif ama hiç bir cihazdan köye baglanmiyorum

Köyü satarken alıcıya Gmail + şifre versem KB8 olarak devam mı eder yoksa sıfırdan mi başlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.