Çavuş
02 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba. Hesabım 223. seviyedir. (BAĞIŞ kasıp burada 250 seviye diye ilan açanlar gibi değil.) 9 senelik hesabımı satıyorum. Kendisi için açılmış özel GMail hesabıyla beraber verilecektir.

Yeni gelen hayvanlar da SON seviyelerdir.(1 tanesi 7)

Ana köy ve inşaatçı üssü tamamen SON SEVİYEDİR. İçinde hemen hemen bütün iksirler ve rünler vardır. Herolara skin de aldım gördüğünüz gibi ve 2-3 tane daha alabilecek kadar taşı vardır. 30-40 duvar hariç hepsi son seviye.

Hesap için düşündüğüm fiyat 1350 TL'dir. Sormak istediğiniz bir şey olursa mesaj atabilirsiniz.

30/08/2021 İtibari ile güncellenmiştir: Kraliçe, Kral, Koruyucu, Şampiyon Son seviyedir.(80/80/55/30)

Binalar EN SON gelen güncellemedeki binalar dahil HERŞEY(Toplar, Okçu Kuleleri, Büyücü Kuleleri vs. yapılmıştır yani) son seviyedir.

Seviyesi 223'tür. Full olmayan birkaç duvar var(Sonran bir önceki seviye hani düşük düşünmeyin) başka yok dediğim gibi...

İnşaatçı üssü herşey son seviye.
Duvarların çok küçük bir kısmı kaldı. Onların haricinde SON seviye olmayan hiçbirşey yoktur.

Fiyat : Net 1.350 TL.
Hesap için özel açılan mail ile beraber verilecektir.
İlk sahibi benim 9 senelik hesaptır el emeğidir. 5 aylık premiumla kasılan hesaplara benzemez.

İyi forumlar...
Çok uğraşamadığım için kupasını düşürdüm normalde Efsane Lig'te.
Heroları : Kraliçe 65
Kral 49
Koruyucu 39(40 oluyor)

Barbar kral ve duvarlar(beyazdan maviye) hariç yükseltilecek hiçbirşey yoktur köyde. İnşaatçı köyü de Türkiye sıralamasında sürekli ilk 200'de.

Supercell ID için özel açılmış e-mail adresi ile beraber verilecektir.
Fiyat 650 TL'dir. Bu Kalitede daha uygununu bulamazsınız.

Arkadaşlar Tertemiz Hesaptır.

Ana Köyde Full Olmayan hiçbir bina yoktur.
Heroları da;
Kraliçe : 65
Kral : 44
Koruyucu : 26 (30 oldu)

İnşaatçı Köyü de full idi. Yeni güncellemeyle gelen binalar da sürekli geliştirilmektedir.

Hesabın Fiyatı Pazarlıksız 650 TL'dir.

Arkadaşlar kaç sefer benim klanıma gelip konuşan mı dersiniz mesaj atan mı dersiniz.. Birsürü insan hesabımın facede satılmaya çalışıldığını söylüyor. 150 tl karşılığında. Eğer bu durumu yaşayan başkaları da varsa paylaşın bilelim lütfen.

Bu dolandırıcı hadsizlere mahal vermeyelim.
Arkadaşlar ben 2-3 günde bir giriyorum forumu geziyorum bu aralar gözüme çarpan şey şu oldu; adam hesabını herkesten önce satmaya çalışıyor, bunda elbette bir sorun yok ancak kalkıp piyasası 500 tl olan hesabı 300-400 bandında bir fiyata koyuyor. Ardından da satış yapan birsürü insan mağdur oluyor. Yazıktır yahu, O aradaki farka değmez burada insanların alışverişini baltalamaya yani herşeyden önce ayıp.

Evet farkındayım; serbest piyasa diyenleriniz olacaktır, isterse 10 tlye satar diyenler olacaktır ki haklılar ancak satışları yaparken vicdan en önemli faktör.

Neyse iyi forumlar, iyi alışverişler dostlar.
ARKADAŞLAR BÖYLE BÜYÜK HARFLE YAZINCA SATILIYOR HERHALDE HEMEN.
Hesaptaki bütün silahlar fulldür. Herolar da; Kraliçe 65, Kral 43, Koruyucu 26'dır.

Arkadaşlar vaktim dar olduğundan dolayı elden çıkarmak dileğindeyim.
Hesap temiz hesaptır 6 yıllık hesaptır %100 el emeği göz nurudur :) ve Supercell ID maili ona özel açılmıştır onunla beraber verilecektir.

****İnşaatçı üssünde full olmayan hiçbirşey yoktur. İsteyen birinciliğe oynasın :)

Resimler güncel değildir oyundan bakabilirsiniz. Aylar öncenin fotoğrafları.

Fiyat : 600 TL'dir.
Saygılar, sevgiler, selamlar...

İyi forumlar dilerim herkese...

Tamamlanmıştır.
Hakkında
Meslek: Arkeolog
İlgi Alanları: Programlama
Forum İmzası:
Steam Acc : Matthew Murdock
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 54
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 241 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Clash of Clans
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.