Şimdi Ara

süper parti için geri sayım sensation white

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sensation white partisi için sabırsızlıkla bekliyorum, bu haftasonu süper zaman geçireceğiz.
    DH den bu partiye gelecekler varmı?

Türkiyedeki konseptin uygulandığı diğer ülkelerin videolarını izleyin :D

http://www.youtube.com/embed/_OPsH06fnA8

ataköy atletizim arenada 13 ekimde akşam saat 20 de beklerim :D

• la bende diş macunu markası yeni white çıkıyor sandıydım , artık sarı diş kalmıcak falan diye girdik FAIL olmuşum
  • Bende gitmeyi düşünüyodum ama işim var o gün malasef. 2 adet delux bilet var isteyene uygun fiyattan verebilirim, şuan satışta deluxe bilet yok.

Deluxe kategorisi bilet sahipleri; ayrı giriş noktası, vestiyer hizmeti, geniş görüş açılı inşa edilmiş platformda şovu daha iyi izleyebilme, dışarıda bulunan özel çadır altında aktivite katılım-dinlenme, Deluxe Lounge’a geçiş imkânlarından ve ayrıcalıklı yeme-içme noktalarından faydalanabilecektir. Ayrıca, Deluxe Bilet sahipleri istedikleri takdirde saha içerisine giriş yapma hakkına da sahiptirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaYWaLkeR -- 9 Ekim 2012; 0:40:46 >
  • istanbulda olsam giderdim kesin
  • Apaçiler olursa kızlara yavşşation kamyonu deviration white olacak bence.
  • Beyler biri aydınlatsın beni nedir bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortam çok güzel oluyo bu partide lakin türkiyedekine jöleli apaçiler geleceği için pek sanmıyorum. ama djler kurtarır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartmann

Beyler biri aydınlatsın beni nedir bu

Dünyanın en büyük dans etkinliği nefes kesecek görsel şovuyla Türkiye’ye geliyor!

13 Ekim Cumartesi günü MC Gee’nin ev sahipliğinde house müziğin dev DJ'leri Mr. White, Dennis Ferrer, Fedde le Grand & Deniz Koyu, Sunnery James & Ryan Marciano, Daniel Sanchez & Juan Sanchez Sensation için İstanbul'da!

House müziğin görsellik, akrobasi, sahne şovu, tiyatro ve koreografiyle buluştuğu benzersiz bir kapalı mekan dans etkinliği olan Sensation 13 Ekim 2012 Cumartesi günü Wicked Wonderland temasıyla Ataköy Atletizm Arena'da!

Eğlencenin başkenti Amsterdam'da 2000 yılından beri düzenlenen, 4 yıl üst üste ”Dünyanın En İyi Etkinliği“ ödülünü alan dünya üzerindeki tek etkinlik olan Sensation 13 Ekim Cumartesi gecesi Ataköy Atletizm Arena’yı herkesin beyaz giydiği dev bir gece kulübüne dönüştürecek!

• turkiyede yapamazlar yaa bunu kavga cıkar bişey olur yarıda kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipeTR

quote:

Dünyanın en büyük dans etkinliği nefes kesecek görsel şovuyla Türkiye’ye geliyor!

13 Ekim Cumartesi günü MC Gee’nin ev sahipliğinde house müziğin dev DJ'leri Mr. White, Dennis Ferrer, Fedde le Grand & Deniz Koyu, Sunnery James & Ryan Marciano, Daniel Sanchez & Juan Sanchez Sensation için İstanbul'da!

House müziğin görsellik, akrobasi, sahne şovu, tiyatro ve koreografiyle buluştuğu benzersiz bir kapalı mekan dans etkinliği olan Sensation 13 Ekim 2012 Cumartesi günü Wicked Wonderland temasıyla Ataköy Atletizm Arena'da!

Eğlencenin başkenti Amsterdam'da 2000 yılından beri düzenlenen, 4 yıl üst üste ”Dünyanın En İyi Etkinliği“ ödülünü alan dünya üzerindeki tek etkinlik olan Sensation 13 Ekim Cumartesi gecesi Ataköy Atletizm Arena’yı herkesin beyaz giydiği dev bir gece kulübüne dönüştürecek!

Türkiyede zor be aga

• quote:

quote:

quote:

Türkiyede zor be aga

- Katılımcıların alt ve üst kıyafetlerini beyaz giyme zorunluluğu vardır. Ayakkabı ve diğer aksesuarlar için renk koşulu yoktur.
    - Kıyafet kurallarına uymayanlar bilet iadesi yapılmaksızın, etkinlik için uygun görülmeyen katılımcılar ise girişte bilet iadesi yapılıp etkinlik alanına kabul edilmeyecektir.
    - Etkinlikte 18 yaş sınırı ve kimlik kartı bulundurma zorunluluğu vardır.
    - Kapı Açılış Saati 20:00

kaynak: biletix

• millet deli gibi atladı organizasyona bir amsterdam gibi olabilecek mi ve deluxe 430 lira ne demektir yaa ohannes.
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=Qi0MzQdoJkI ]

2. yorum fena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masdera -- 9 Ekim 2012; 0:44:15 >
  • Yok mu deluxe bilet alan, gitmeyen pişman olur böyle gösteri kaçmaz. Bende gidebilseydim keşke, biletler yanmasa bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

Yok mu deluxe bilet alan, gitmeyen pişman olur böyle gösteri kaçmaz. Bende gidebilseydim keşke, biletler yanmasa bari.

bence yukarıdaki gibi aphachiler olamaz orada, o kadar paraları olsa aphachi olmazlardı :D
    sen kaça veriyorsun ki biletleri. inş benim aldığımın çok altına satmıyorsundur ben 860 lira verdim ikisine.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

Yok mu deluxe bilet alan, gitmeyen pişman olur böyle gösteri kaçmaz. Bende gidebilseydim keşke, biletler yanmasa bari.

bence yukarıdaki gibi aphachiler olamaz orada, o kadar paraları olsa aphachi olmazlardı :D
    sen kaça veriyorsun ki biletleri. inş benim aldığımın çok altına satmıyorsundur ben 860 lira verdim ikisine.

Ciddi alıcı olursa çekeriz fiyatı.
  • Ben neden ciddi alici olayim, bende iki tane bilet var zaten. Sen kaca satiyorsun merak ettim..

• Reisden başkası yalan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Elina

la bende diş macunu markası yeni white çıkıyor sandıydım , artık sarı diş kalmıcak falan diye girdik FAIL olmuşum

+1

• Diş macunu diye girdim hemen çıkıyorum .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.