Şimdi Ara

Süper Lig 21. Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 21 Şubat 2016 Pazar, 19.00 (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.216
Cevap
0
Favori
14.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tsli oyuncular kabadayılık yapmayaydı diyenlere sesleniyorum: Maçta 60. dakikaya kadar hiçbir olay yoktu. Güllük gülistanlık maç oluyordu. Tsli oyuncular ne oldu da çileden çıktı? Bunu niye konuşmuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheeQux

Ts nin ezilmesi falan hic umrumda degil hatta iyi bile oluyor
    Ama gel gelelim su gs nin bu sezon hakemler tarafindan aldigi galibiyetin haddi hesabi yok
    Sonlari zorlayacak takim zorla ortalarda duruyor destek ile
    Besiktasta ayni seyin laciverti.. 20 sene sonra 3 5 bi seyler oldu, sanarsin ligin gelmis gecmis en kral takimi

yarısı kadar haksızlık olsa aziz hakem odası basar.. bu olan size olsa hakemi vurmustunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

Buraktan sonra Umut başladı emek hırsızlığına kendini atıp penaltıyı gösteriyor kaç yıl ekmek yediği takıma karşı hem de,ayrıca şu yukarıdaki fotoda o topu kale yerine Olcanın suratına atması da efsanelere eklendi ...bu arada Trabzonsporun bu hallere düşmesine hiç de üzülmüyorum bunların başkanı değilmiydi hakemleri stadlarında saatlerce odaya hapsedip kimbilir neler yapan, hiçbir Fenerbahçe taraftarının Trabzona üzüleceğini sanmam...

sizin başkan değilmiydi hakem odalarını basan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raznurk

Galatasarayı neden suçluyorsunuz arkadaşlar anlamadım? Çirkeflikmi yaptık, Trabzonsporlu oyuncularamı saldırdık? Bütün futbolcularımız oyuna odaklı idi. Hakemin beceriksizliğinden maç bu hale geldi. Galatasarayın tek hatası penaltı golünden sonra beceriksizliklerine üzülmek yerine sevinmek oldu..

umut naptı.. burak tan aldı yerini:) nede olsa dimi
  • İki penaltı da penaltı değil. Özer'in kartı çok ucuz... Hakemin yönetimi rezalet... Trabzon resmen biçilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurcagl

Kezban mezban demiş biri. Şerefine onuruna kimsenin laf etmedim dokunduysa o senin problemin.
    Dünkü maçı siz hakkınızla kazandınız. 4kırmızı kart da doğruydu. Bu haklı yere çıkan 4 kırmızı kart dolayısıyla 7 kişi kalan rakibine de oley çekmek asla ve asla ayıp birşey değildir.3-3-3 diye bağırmak da gayet olması gereken birşeydi. Böyle mi demem lazımdı? Bu durumu Beşiktaş da yapsaydı aynı yorumu yapardım.
    %100 doğruları söylemem seni rahatsız etmiş sadece bu..

istediğini söyle, ama milletin şerefine onuruna laf edecek kişi sen değilsin, doğruları söylüyor olman başkasına hakaret hakkı vermez sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurcagl

Kezban mezban demiş biri. Şerefine onuruna kimsenin laf etmedim dokunduysa o senin problemin.
    Dünkü maçı siz hakkınızla kazandınız. 4kırmızı kart da doğruydu. Bu haklı yere çıkan 4 kırmızı kart dolayısıyla 7 kişi kalan rakibine de oley çekmek asla ve asla ayıp birşey değildir.3-3-3 diye bağırmak da gayet olması gereken birşeydi. Böyle mi demem lazımdı? Bu durumu Beşiktaş da yapsaydı aynı yorumu yapardım.
    %100 doğruları söylemem seni rahatsız etmiş sadece bu..

Yaptığın yorum sınırı çok geçmiş. Şeref haysiyet onur gibi kavramları ağzına bu kadar kolay dolama...

• Bugun şans eseri lig tvde maçı tekrar izledim

1- Sabrinin hareketi penaltı
    2- erkan kendini yere atıyor ama penaltı veriyor. Erkana sarı kart verilmesi lazım
    3- chedjou yaptığı hareket sarı kart
    4- özer ilk sarı doğru ikincisi yanlış.
    5- Aykut ilk sarı doğru ikinci sarı karttan önce çekme diyor . Net bir biçimde tekrar çekiyor Penaltı ama verilmiyor. 2 . yine çekiyor ve podolskiye vuruyor sarı doğru.
    6- Pozisyon net penaltı . Hakeme vuruyor net kırmızı.
    7- Hakeme kırmızı kart çekersen kırmızı görürsün net kırmızı
    8- Hakanın pozisyon bence penaltı değil top oraya sıkışıyor. yani ağır bir karar olur..

Şimdi hakem cidden kötü bir yönetim sergiledi. Trabzon haksız yere penaltıdan gol atarken sesleri çıkmıyordu. Özer haksız yere atılınca ortalığı karıştırdılar . GS yönetimi acizce bir tavır içinde çıkıcaksın basın toplantısı düzenliyeceksin. Bu showa izin vermiyeceksin. Ayrıca maç trabzonun hakkı diyenler olmuş 30 şutumuz var . 3 dakda 1 şut çekmişiz . %67 topla oynamışız haksız yere gol yemişiz üstüne gelmiş halen şike vs yaptınız . komiksiniz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: Timberman

maç tekrar edilecek.

saçmalama kardeşim. keşke tekrar edilse ama tff buna izin verir mi sence ?

keşke tekrar edilse mi ?

ne yiyip ne içiyosunuz siz birader, oyunda kural hatası mı var, maç yarıda mı kesildi ?

e tabi siz alışıksınız hakem kırmızı verdiği adamı sahadan çıkarmadı ve oyuncu 2 dakika kaldı diye 90 dk nın tamamını oynatmış takımsınız, ne yüzle adillikten haktan adaletten vs bahsediyosunuz ?

Maç yarıda kesildi kardeşim.

1. 6-7 dakika duraklama vermesi yerine 1 dakika verdi.

2. 1 dakikalık uzatma suresi dolmadan maçı bitirdi.

Boş boş konuşup adamın asabini bozma yigenim.

• fatih8134 kullanıcısına yanıt
    İnsanın kalp gözü kapalı olunca senin gibi baksada bir şey goremez.
    Atatürkün söylediği bu güzel sözü sadece trabzonsporlu futbolculara yorumlamanda başka bir güzellik. Sen at gozluklerini çıkarttığın zaman,7 kişi takıma oley çekmenin 3 3 diye bagirmanin etikliğini konusuruz.
    Veya konusmamiza gerek, millet olarak zaten etik duygulardan yoksunuz

• Hakem hataları normal olaylar aşırı abartılıyor diyen arkadaş dün aleyhinize ufak bir hata olduğunda ciyak ciyak ağlıyordunuz medya önünde ki Trabzonspor aleyhine bir değil tam 7 tane maçın kaderine etki edecek hata yaptı hakem. 4 kırmızı kart+Lehlerine verilmeyen 2 penaltı+Aleylerine verilen 1 penaltı. Bugün haksızlıklar ve adaletsizlikler karşısında susanların yarın aynı şeyler başlarına geldiğinde konuşmaya hakları yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

Süper Lig 21. Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 21 Şubat 2016 Pazar, 19.00

Süper Lig 21. Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 21 Şubat 2016 Pazar, 19.00

Hayatımda böyle kazma forvet görmedim arkadaşım ya

İstesen atamazsin ordan adamın suratına .d

O degil de agir cekimde izlerken Olcan bayilir gibi oluyor. Gulmekten kirdi gecirdi bizi. Aksam maci biraktim Umut'u izliyorum adam surprizlerle dolu. Biz miydik Guiza'ya gulen, alin iste belamizi bulduk

reel sonuclar uzerinden gitmek lazim. ozer'e verilen ikinci sari kart aslinda aykut'un atilmasini hazirladi. hakemin mac boyu suratindaki irrite edici tavir ise sanirim cogu kisinin gozunden kacti.

• quote:

Orijinalden alıntı: trabzonizm

Atatürkün söylediği bu güzel sözü sadece trabzonsporlu futbolculara yorumlamanda başka bir güzellik. Sen at gozluklerini çıkarttığın zaman,7 kişi takıma oley çekmenin 3 3 diye bagirmanin etikliğini konusuruz.

Kardeşim size daha bişey demiyorum sizde herseyi cok net goruyorsunuz anliyorsun tabi oyle umuyorum.Kendi geminizi yakan sizsiniz sucu baskalarinda ariyorsunuz.tamam sizin dedigniz olsun hakem suclu galatasaray suclu tff suclu mhk suclu tupcu suclu herkes suclu ama trabzonsporun hic bir sucu yok 2010-2011 den sonra galatasaray camiasi taraftari sizin arkanizda olduk arenaya geldiniz 10-11 sezonu sampiyoni hosgeldin pankartiyla agirladik peki siz biz avni akere gidince ne yaptiniz cakmaklar paralar hep bir olup saha icinde musleraya saldirmalar vs vs .daha konusmayacagim tek bir sey soyleyecegim .

İnsan hakettiğini yaşar.

Hadi eyvallah...

• Trabzonspor bundan önceki yönetimin agresifliğinin ve kötü futbolunun diyetini ödüyor bence... Maçı izledim hakem hataları normal ve her maç yapılan hatalardan idi.. Hatta fenerbehçe ve beşiktaşa (gs yi izlemiyorum bu sene) çok daha fena hakem hataları yapıldı... Ama hiçbir futbolcu prof. gereği böyle tepki vermedi... Kartların hepsi doğru belki bi ayağa kayma hariç.Normal hataları olan ve futbolcuların amatörlüğü yüzünden ts nin kaybettiği normal bir maç oldu.Sızlanmanın gereği yok.
  • evet hakem kararlarında haksızdı ama hakeme gogus atmak kart gostermek nedır ya kaldıki salih in hareketi nedir ya sen daha kendını ts formasına kabul bile ettiremedin yazık değilmi ceza alacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Orijinalden alıntı: Matheson

quote:

Orijinalden alıntı: webmastr_99

Ne trollük yapıcam birader. Türkiyenin en büyük kulübü diye geçinip 7 kişi Trabzonu olmayan penaltıyla yeneceksin üstüne bide taraftarın bütün bunları izleyip 3lü çekecek.Büyüklük buysa biz almayalım kalsın.

ADAMLAR DAKKA 90 DA 7 KISI KALDI . ILK KIRMIZIYI YIYENE KADAR 2 POZISYONLARI VARDI . ADAMLAR HAKSIZ PENALTI ATARSA BIZDE PENALTIDA SEVINIRIZ KARDES.BURAYA MESAJ ATMADAN ONCE MACI IZLE

Haksız penaltı mı atmışlar.

www.dunyagoz.com

Üstüne verilmeyen iki tane penaltıları var. Özerin ikinci sarı kartında kart yoktu. İlk sarı kartında da omzu ile vurmuştu topa, el kararı verince haliyle adam çıldırdı hakeme itiraz etti. Sizin bugün konuşmaya hakkınız yok.

Evet haksız penaltı attılar...Hakem iyi olaydıda diğer 2'sini çalaydı

• quote:

yeter beee
    nedir bu fakir edebiyatı her yerde ağlıyorsunuz
    her zaman hakemler herzaman biz eziliyoruz sanki 90 dakika tek kale oynayan tarbzondu
    sanane kardeşim 3 te isterim 5 te isterim adam olsaydılar yemeseydiler kırmızıları
    neymiş hakem hata yapınca çıldırmışlar mışmış ta mış muş . sen futbolcusun profesyonel olacaksın olamıyorsan oynama
    7 kişi kalıp ben oynamıyorum diye ağlıyan trabzonun kendisi. karşındaki galatasarayın ne sucu var?
    kaç kişi kalırsan kal oynamaya devam etseydin ozaman 3 3 derlerse konuşurdun.
    sen hem çirkeflik yap bile bile kırmızıları gör sonra kalk biz 7 kişiyiz oley çekti de.
    artislik yapmayı biliyorsun ama santrayı yapıp oynamayın demesini biliyorsan o laflarıda kaldıracaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih8134

quote:

Kardeşim size daha bişey demiyorum sizde herseyi cok net goruyorsunuz anliyorsun tabi oyle umuyorum.Kendi geminizi yakan sizsiniz sucu baskalarinda ariyorsunuz.tamam sizin dedigniz olsun hakem suclu galatasaray suclu tff suclu mhk suclu tupcu suclu herkes suclu ama trabzonsporun hic bir sucu yok 2010-2011 den sonra galatasaray camiasi taraftari sizin arkanizda olduk arenaya geldiniz 10-11 sezonu sampiyoni hosgeldin pankartiyla agirladik peki siz biz avni akere gidince ne yaptiniz cakmaklar paralar hep bir olup saha icinde musleraya saldirmalar vs vs .daha konusmayacagim tek bir sey soyleyecegim .

İnsan hakettiğini yaşar.

Hadi eyvallah...

Sizin yaptığınız herşey fener dusmanliginizdan kaynaklaniyor, o sene fenerle değilde gs ile ayni şeyleri yasasaydik fener açardı aynı pankartı.sizin şike ye karşı duruşunuz değil fener dusmanliginizin göstergesiydi o pankart.
    Bu gs TS dost filmlerini bırakın artık, Kendi kendinizin inanmak ,istanbul basınının inandırmak istediği bir yalan.

• quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

yeter beee
    nedir bu fakir edebiyatı her yerde ağlıyorsunuz
    her zaman hakemler herzaman biz eziliyoruz sanki 90 dakika tek kale oynayan tarbzondu
    sanane kardeşim 3 te isterim 5 te isterim adam olsaydılar yemeseydiler kırmızıları
    neymiş hakem hata yapınca çıldırmışlar mışmış ta mış muş . sen futbolcusun profesyonel olacaksın olamıyorsan oynama
    7 kişi kalıp ben oynamıyorum diye ağlıyan trabzonun kendisi. karşındaki galatasarayın ne sucu var?
    kaç kişi kalırsan kal oynamaya devam etseydin ozaman 3 3 derlerse konuşurdun.
    sen hem çirkeflik yap bile bile kırmızıları gör sonra kalk biz 7 kişiyiz oley çekti de.
    artislik yapmayı biliyorsun ama santrayı yapıp oynamayın demesini biliyorsan o laflarıda kaldıracaksın

90 dakika seyrettim maçı bu 90 dakikada trabzonun 1 şutu bile yok gs nin direkten dönen toplarımı desem umut un boş kaleye atamadığı golu mu desem onlarca kaçan poziyonlarımı desem hangisini desem de 90 dakika sonunda bu maç trabzonun hakkıydı dıyenleri tekrardan maçı izlemelerini desem desem desem ......

Yazık gerçekten çok yazık hakemin hiç suçu yok bu olayda sadece trabzon futbolcusunun agresifliği yuzunden maçı katleden hakem değil oyunculardır.Sen eğer 10 kişi hakemin üstüne her pozisyon çullanırsan ve itirazını kalbur üstü bi tavırla sergileyip hakemide ekmeğinden edersin

pozisyon diyorsunuz ilk penaltı pozisyonu penaltı değil o zaman nerdeydiniz gs nin hakkı yenilmedi mi ya maç 1-0 bitseydi nolcaktı ? Bu seferde bizim çok hakkımız yendi adalet yerini buldu derdınız

bütün kartlarda haklı hakem bakın iyice seyredin maçı özer in pozisyonunda sarı kart doğru (2.cisi olan : normal bir maç olsa zaten hakem ona kart vermez ) aslında özer öyle agrasif ki öyle hareketleri var ki hakemde bu nu görüp yapıştırdı kartı

gelelim en önemli pozisyon olan son penaltı ya herkes tutturmuş yok selçuk atmasaymış yok kaleye geçmeseymiş bırakın bu işleri umutun yaptığı ne kadar doğruysa selçuğun attığı penaltı o kadar doğrudur . Penaltı değil pozisyon ama bakın burdaki ufak ayrıntıyı kaçırmayın ilk penaltı gs ın ne kadar zoruna gittiyse ikinci penaltıda onun ah'ı dır.

seyircinin de piskolojisini bozdular trabzonlu oyuncular o yuzden cektirdiler 3 3 3 diye yoksa oradaki hiç bir insan bu olaylar olsun istemez inanın buna dışarıdan bakmakla içeride oynamak farkı bu olsa gerek ....

maçın hakkı gs ındır bunu inkar eden zaten futboldan ya anlamıyor yada basketten futbola geçmiştir

Burda tek suçlu trabzonun eski yöneticileridir o kadar agresif lerdi ki oyunculara da bulaşmış virus gibi her maç izleyin göreceksiniz hak vericeksiniz

Not : alıntı yaptığım arkadaşın sözlerine katıldığım için bunlarıda eklemek istedim güzel ve doğruları yazmış

• Yorumlar genellikle taraflı yazılmış.

İlk kararlar çok yanlış. Kartlar ve hakemin Trabzonlu futbolculara davranışı çok yanlış . Sonradan (özellikle penaltıdan sonrak) kararlar doğru fakat o dakikada zaten TS lu futbolcuların tepkilerinin mantıklı olması beklenemez.

TS'ye yazık olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.