Şimdi Ara

Süpeonline upload bilmecesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Güzel ülkemizde biliyorsunuz çok iyi upload değerleri var.

http://hizliresim.com/bkoq60

Upload değerleri böyle olduğu halde bir ay içerisinde nasıl 7 küsur gb upload edilir?

http://hizliresim.com/Er1Gmq

• hiç bisey yapmasaniz bile download yaparken sayfa sayfa gezerken az da olsa upload yapilir devamlı. normal yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Comcast

hiç bisey yapmasaniz bile download yaparken sayfa sayfa gezerken az da olsa upload yapilir devamlı. normal yani

1mbit altında bunu görüyorsa çok ilginç. Taahhüdüm bitsin. İstwifi, Antwifi, Aratwifi gibi sağlayıcılardan birine geçicem.
  • 2 mbit upload var bende bide siz düşünün
    evde bilgisayarım yok tablet televizyon kablosuz kullaniyorum surekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comcast kullanıcısına yanıt
    Şubeye iptal ettirme ile alakalı bilgi almaya gittim. Taahhüdün bitmesine daha yaklaşık 1 sene var. Çıkardığı ceza 392 lira.

Yeni müşteri çekmek için kurulum ücreti yok modem ücretsiz diyorlar ya hani. Hepsi düzmece. Çıktığın zaman o sözde ücretsiz olan şeyler bir anda para ediyor. Kurulum ücreti 150 liraymış. Modemi de vericekmişim. Bir sene daha idare edip bahsettiğim iss geçicem.
  • Siz adsl mi kullanıyorsunuz vdsl mi hocam?

Ben vdsl kullanıyorum bana upload hızı akk siz diye sattılar ve şuanda hızımı düşürdüler download akk sini aştığımdan dolayı.
  • porsheli kullanıcısına yanıt
    Adsl kullanıyorum. Benim upload ile bir işim yok. En fazla sosyal medya forum vs foto eklerim. Bunun dışında bir kulanımım yok. 50 gb akkye 65 lira veriyorum.
    http://www.antwifi.com.tr/tarifeler/ akk yok 55 lira. Yalnız kablosuz internet kullanabilmeniz için çatıya 200 lira civarında bir cihaz yerleştiriliyor. Bunlar daha iyi. En azından yol yapım çalışması olduğunda internet kesilmesi derdinden kurtulurum.

hattımın aldığı en yüksek değer 8 mbitti. yani bana yıllarca bu şekilde anlattılar. bir ara bir arıza olmuştu internete giremiyordum. arıza kaydı oluşturdum. ekipler gelmeden artık ne olduysa yıllarca 8 mbiti geçmeyen hat değerleri bir anda 16 mbit destekler oldu. süperonline, ekipler gelmeden sorunumun devam edip etmediğiyle alakalı beni aradı. sorunum çözülmüştür ekipler gelmesin dedim. yani gelseler herhalde bir 8 mbit daha iteleyeceklerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savunmadım Çıkar Göster -- 29 Ocak 2017; 18:12:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Lawrence

Adsl kullanıyorum. Benim upload ile bir işim yok. En fazla sosyal medya forum vs foto eklerim. Bunun dışında bir kulanımım yok. 50 gb akkye 65 lira veriyorum.
    http://www.antwifi.com.tr/tarifeler/ akk yok 55 lira. Yalnız kablosuz internet kullanabilmeniz için çatıya 200 lira civarında bir cihaz yerleştiriliyor. Bunlar daha iyi. En azından yol yapım çalışması olduğunda internet kesilmesi derdinden kurtulurum.

hattımın aldığı en yüksek değer 8 mbitti. yani bana yıllarca bu şekilde anlattılar. bir ara bir arıza olmuştu internete giremiyordum. arıza kaydı oluşturdum. ekipler gelmeden artık ne olduysa yıllarca 8 mbiti geçmeyen hat değerleri bir anda 16 mbit destekler oldu. süperonline, ekipler gelmeden sorunumun devam edip etmediğiyle alakalı beni aradı. sorunum çözülmüştür ekipler gelmesin dedim. yani gelseler herhalde bir 8 mbit daha iteleyeceklerdi.

Çok veriyorsunuz. Ben 75 gb akk 24 mbps vdsl 52 tl veriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Vdsl fiber vs güzel avantajları var. Bulunduğum ilde sadece adsl var.
  • quote:

Vdsl fiber vs güzel avantajları var. Bulunduğum ilde sadece adsl var.

Avantajları var derken hocam vdsl ve fiberin anlamadım ?

Daha ucuz daha hızlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Daha ucuz daha hızlı.

Vdsl de uploada akk olmamasına rağmen ve sözleşme ve taahhütname de yazmamasına rağmen bana upload hızı sınırı uyguluyorlar. Download akk sini aşan birinin upload hızı neden düşürülür anlamış değilim.

• Ben de akkyi aştığım için download 16 mbitten 3 mbite, upload 1,5 mbitten 0,60 mbite düşürüldü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.