Şimdi Ara

SUNSET OVERDRİVE (XBOX ONE EXC) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
2
Favori
16.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi kod geldi msden ne kodu gibi mesaj olarak konsola sunsetle ilgili
  • Kota doldu, indirmek 24 saat sürüyor
  • Bir gün icin kim 20 gb indirir. Oda çok yavaş inerken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Bir gün icin kim 20 gb indirir. Oda çok yavaş inerken?
    Bir günlüğüne oyun vereceklerine bedava bir oyun versinler.
  • Aralık'da ryse,dr3,fm5,sso 4lusunden 1ini gwg kapsamında vereceklerini düşünüyorum:).hesaba ekleriz şimdiden...
  • Versinler artık, bedava verdikleri arcade oyunların alayı çöp. AA oyun lazım bize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Bi kod geldi msden ne kodu gibi mesaj olarak konsola sunsetle ilgili

Extra kıyafetler için DLC.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Bi kod geldi msden ne kodu gibi mesaj olarak konsola sunsetle ilgili

Extra kıyafetler için DLC.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar achievement kasan arkadaşlardan bir yardım rica edecektim.150 adet fizzie balloon toplama konusunda son bir adet olanını ne denediysem alamadım.Bunu tamamlayan arkadaşlar var ise hangisi olduğunu belirtiyim de bi el atın.

• Timecatz kullanıcısına yanıt
    Harita da göstermiyor mu hepsini?
  • Harita da gösteriyor onların hepsini açtım,ama son kalan bir tanesine tüm zıplama uçma yeteneklerimi kullanmama rağmen ulaşamadım,alamadım.Acaba questlerin birindeki uçan araçla mı alacağız,o questin adını hatırlayan var mı,yeniden oynanabiliyor sanırım questler?
  • Timecatz kullanıcısına yanıt
    Forum da MD07TR var o açmıştı tüm ach ları ona danışabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Tamamdır,sağolasın.Hemen iletişime geçiyorum kendisiyle ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

niye sen acamadinmi 1000g
  • Ach kasmadım Sunset de başka oyunlarla meşgulum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Ach kasmadım Sunset de başka oyunlarla meşgulum:)
    arkadaşlar oyunu biraz geç oynadım ama yorumlarımı yazmak isterim benim gibi ön yargılı bakan arkadaşlara belki fikir verir, oyunun bu kara mizah tadındaki aşırı gayri ciddi havası dışardan kağıt üzerinde baktığımda çok çekici gelmiyordu ama exc. olduğu içinde özellikle denemek istedim. oyuna başladığım andan itibaren ön yargılarım tamemen kırıldı diyebilirim, oyun müthiş eğlenceli ve akıcı olmuş renkler muazzam, tam olarak nasıl ifade edilir bilmiyorum ama oyun benim oyunların geneline olması gerektiği gibi bakmam gerektiğini hatırlattı. Bi yerden sonra hikayeydi, grafikti, gerçekçilikti, konuydu, kurguydu, müzikti derken oyunların asıl amacını unutuyoruz "eğlence". ekrana sürekli gülerek bakıyorsunuz, oyunun müthiş hafifletici ve rahatlatıcı havası var kırmızı ve turuncu tonları çok iyi kullanmışlar, kırmızı ve turuncu ateş renkleri bilinçaltında yaşam, hayat, yaşama sevincini pompalıyor bildiğiniz gibi belki bu nedenle de psikolojik olarak çok keyifli hissettiriyor oyun, henüz multi kısmını denemedim ama co-op sanırım, pvp zaten olamaz gibi oyun yapısı gereği, son olarak benim gibi ön yargılı bakan arkadaşlara kesinlikle önyargılarını bir kenara bırakıp oyunu denemelerini tavsiye ederim konsol aldırcak oyun olup olmadığı tartışılır ama xbox one sahibiyseniz kesinlikle deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: alyy

arkadaşlar oyunu biraz geç oynadım ama yorumlarımı yazmak isterim benim gibi ön yargılı bakan arkadaşlara belki fikir verir, oyunun bu kara mizah tadındaki aşırı gayri ciddi havası dışardan kağıt üzerinde baktığımda çok çekici gelmiyordu ama exc. olduğu içinde özellikle denemek istedim. oyuna başladığım andan itibaren ön yargılarım tamemen kırıldı diyebilirim, oyun müthiş eğlenceli ve akıcı olmuş renkler muazzam, tam olarak nasıl ifade edilir bilmiyorum ama oyun benim oyunların geneline olması gerektiği gibi bakmam gerektiğini hatırlattı. Bi yerden sonra hikayeydi, grafikti, gerçekçilikti, konuydu, kurguydu, müzikti derken oyunların asıl amacını unutuyoruz "eğlence". ekrana sürekli gülerek bakıyorsunuz, oyunun müthiş hafifletici ve rahatlatıcı havası var kırmızı ve turuncu tonları çok iyi kullanmışlar, kırmızı ve turuncu ateş renkleri bilinçaltında yaşam, hayat, yaşama sevincini pompalıyor bildiğiniz gibi belki bu nedenle de psikolojik olarak çok keyifli hissettiriyor oyun, henüz multi kısmını denemedim ama co-op sanırım, pvp zaten olamaz gibi oyun yapısı gereği, son olarak benim gibi ön yargılı bakan arkadaşlara kesinlikle önyargılarını bir kenara bırakıp oyunu denemelerini tavsiye ederim konsol aldırcak oyun olup olmadığı tartışılır ama xbox one sahibiyseniz kesinlikle deneyin.

Şu silahlar için amps nasıl kullanılıyor ve ne işe yarıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

quote:

Orijinalden alıntı: alyy

Şu silahlar için amps nasıl kullanılıyor ve ne işe yarıyor?

Alıntıları Göster
    Kuzenimle beraber Ryse Son of Rome'de tatmin olduktan sonra buna daldık. Sunset Overdrive harika oyun. Hemde çok eğlenceli grafikler ve oynanış çok güzel. Senaryo da iyi, Bu oyun için Xbox One alınır vallaha.

Not : PS4 kullanıcısıyım. Kuzenim X1 alınca kaç gündür onla beraber Xbox One'da oyunlar oynuyoruz.

• Ps4 veya xbox one aldırmanın en etkili yolu exc.falan değil kuzen etkisi. Ms veya sony yarışı kazanmak istiyorsa kuzene abansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Ps4 veya xbox one aldırmanın en etkili yolu exc.falan değil kuzen etkisi. Ms veya sony yarışı kazanmak istiyorsa kuzene abansın
    Bitirebildiğim nadir oyunlardan. Normalde çok sıkılgan biriyim. 5-10dk oynayıp daha yüzüne bile bakmam. Ama bu oyun acayip sardı. Yan görevler kaldı. Bir de suda koşma açılmadı bende. Nasıl açacağız?
  • profxxx kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Xbox One'daki oyunlar şuanda çok ilginç neyse ki kuzenim sayesinde Xbox One almama gerek kalmadan tüm exclusive'leri oynayabileceğim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.