Şimdi Ara

Sunny Prime Tv Stick 4k* 2 gb ram*16 gb hafıza*(lisanslı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
8
Favori
8.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mert temizer in incelemesi. 2.4 ghz de bile 93 mbps hız almış alet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 31 Aralık 2021; 19:8:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi videoyu izleyin. Mert Temizer her iki wifi testini 5GHz de yapıyor. 2.4GHz de test yapmamış. Firmaya sordum cevap bekliyorum, sanırım Sunny Prime TV Stick 2.4GHz de bağlanmıyor.

Ayrıca OTG ile Ethernet bağlantıyıda kabul etmiyor. Mert Temizer hiç bunların ayrıntısına girmemiş. OTG ile ethernet te nasıl 6 mbps hız alıyormuş, bir yanlışlık var.

• Ya zaten ilk sayfada yazdığım mesajlarım dikkatlice okunacak olursa; kablolu internet bağlantısı olmayan cihazı satın almak, ileride olası bağlantı sorunlarına karşı bile bile lades demek gibi bir şeydir.

Ben şahsen internete kablolu bağlanamayan cihaza para vermem. Kendi adıma...

Hani bu cihaz uydu cihazı olsa ve internet bağlantısı wifi üzerinden olsa, hadi bir yerde... Ama bu cihaz yalnızca internet üzerinden çalışacak şekilde tasarlanmış bir cihazdır. Dolayısıyla, kablolu internet bağlantısı bulunmayan ip tv box cihazı alınır mı ?

Satın alan da kendi bilir.

• Osm34 O kullanıcısına yanıt

Kardeş 2.4 ghz olmaması mümkün mü sence?? 5 ghz yok desen anlarım da. Bu cihazın üreticisi sei robotics. Adamlar mecool a bile cihaz üretiyor. Gayet büyük bir firma.

Cihazın aslı budur. Daha detaylı özelliklerine buradan bakabilirsin.

https://www.seirobotics.net/s905y4-4k-hdr-av1-android-tv-dongle-p00082p1.html

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    1 haftadır araştırmalarım sonucu amazon fire stick 4k ile başladığım karar süreci realme stick 4k ya dönmem ve en sonunda sunny prime stick 4k 825 tl ye n11 den sipariş vererek aranıza katılmış bulunuyorum cihazın yanında otg dönüştürücü ve hub da aldım detaylı deneyimlerimi yazarım konuya bence fiyatına göre çok çok iyi bir cihaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eren9192 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. İyi fiyata almışsınız. 2-3 yıllık mi box ın 870 tl olduğu ortamda hele

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam cihazın tek kötü yanı marka algısı adı sunny değilde mi prime stick olsaydı en az en iyi ihtimalle 1200 den aşşağı çıkmazdı piyasaya herkez peşinde koşardı, bence kesinlikle şans verilmesi gereken bir ürün

• Cihazı 2 gündür kullanıyorum akıcılık konusunda gayet iyi cihaz sorunsuz kullanıyorum, wifi gücü çok iyi 2.4 ve 5 ghz de ethernet te de 200 küsür mbps yi gördüm testi tekrarladıkça, sorunsuz kullanıyorum şuan kesinlikle iyi bir cihaz ilk android tv box deneyimim fiyat performans ürünü tavsiye ederim 👍🏼

• Donanım haber de incelemiş

• İyi güzel cihazı kullanıyorum ancak uzun süre mute tuşunda kalıp tekrar sesi açtığımda ses gelmiyor fişten çektim yine gelmedi. Fabrika ayarlarına döndüğümde düzeldi ancak şuan yine aynı sorun mevcut bakalım napıcaz

• Bu cihazı almayı düşünüyorum kullananlar söyleyebilir mi acaba? Cihazın olumsuz yönü var mı ? Isınıyor mu ? Tavsiye eder misiniz ?

Hocam cihaz ısınıyor mu uzun vadede kullanımda nasıl? Almak üzereyim fikirleriniz önemli

• Fiyatı 800 lerde. Bu fiyata daha ucuzu yok şu anda 4k destekleyen.
    https://www.akakce.com/tv-box/en-ucuz-sunny-prime-stick-4k-android-tv-medya-oynatici-fiyati,1583024099.html

• Bu ürünü tavsiye edermisiniz arkadaşlar

• BlackEagle0666 kullanıcısına yanıt
    3 aydır kullanıyorum gayet memnunum sadece kumandasını yumatu32 ya tanıtamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hocam bende ürünü yeni aldım ethernet hub ve otg için hangi ürünleri aldınız link verirseniz sevinirim.

• Mr.Qwerty kullanıcısına yanıt

Aşağıdaki ürünü kullananlar problem yaşamadıklarını belirtmişler.

https://www.hepsiburada.com/techstorm-fire-tv-y-otg-kablo-pm-HB00000Q7JQY

• TheMecEngineer kullanıcısına yanıt

Valla ben çarşamba sipariş verdim yanında bu ürünü aldım 100Mbit interneti sonuna kadar kullandım cihaz plug and play yani taktım direk çalıştı 10 numara cihaz. Alacaklara duyurulur Y kablo falan uğraşmayın.

amazon
    UGREEN USB Ethernet Adaptörü Mikro USB RJ45 LAN Ağ Adaptörü, Chromecast ve TV Stick ile Uyumlu Güç Kaynağı için USB 2.0 Kablolu.
    https://www.amazon.com.tr/Ethernet-adapt%c3%b6r%c3%bc-Chromecast-RJ45-LAN-2-0-g%c3%bc%c3%a7/dp/B01N1X28F1/ref=cm_cr_arp_d_pb_opt?ie=UTF8
  • mi box-mi stick 4k-google chromecast-next stick arasında f/p olarak en uygunu sunny gözüktüğü için 760 tl'ye aldım bende.

arayüz biraz kasıyor gibi geldi evde mi stick 1080p vardı ona göre aman aman çok hızlı değil

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.