Şimdi Ara

Sunny AT-14600 ve 14700 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
20
Favori
82.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam fotodaki cihaz sanırım 14150 veya 14400 buradaki cihazlarla alakası yok...
  • Cihazı lütfen dikkate almayınız. Menüyü ancak bu resimde buldum, şuan yazılımımın görünüşü tam olarak bu şekilde ve ben bunu siyah menü olan yazılımla değiştiremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lizuferum

Cihazı lütfen dikkate almayınız. Menüyü ancak bu resimde buldum, şuan yazılımımın görünüşü tam olarak bu şekilde ve ben bunu siyah menü olan yazılımla değiştiremiyorum

Hocam yazılımı bulduğunuz linki atın buraya bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan cihazda bulunan yazılım bu ;http://www.sunny.com.tr/hdyazilimguncelleme.html

Fakat bu yazılımı attığım zaman yazılım tarihinin 05.10.2012 olduğunu görüyorum ve yukarda resmini verdiğim mavi menülü yazılım bu yazılım.
    Cihazı aldığımda içindeki yazılımın tarihi 08.03.2013 ve menü renkleri siyah idi...
    Ben bu 08.03.2013 tarihli yazılımı arıyorum ama nafile.
    Hiçbir şekilde yazılımları bulunamıyorum bu cihazın. 3 gündür araştırıyorum.
  • quote:

Şuan cihazda bulunan yazılım bu ;http://www.sunny.com.tr/hdyazilimguncelleme.html

Fakat bu yazılımı attığım zaman yazılım tarihinin 05.10.2012 olduğunu görüyorum ve yukarda resmini verdiğim mavi menülü yazılım bu yazılım.
    Cihazı aldığımda içindeki yazılımın tarihi 08.03.2013 ve menü renkleri siyah idi...
    Ben bu 08.03.2013 tarihli yazılımı arıyorum ama nafile.
    Hiçbir şekilde yazılımları bulunamıyorum bu cihazın. 3 gündür araştırıyorum.

Sunny teknik servisi arayın durumu anlatın, mail adresinize yazılımı Upload edip göndersinler...

• Şuanda işyerinde olduğumdan dolayı telefonla arayamıyorum. Şimdilik mail attım, durumu bildirdim ayrıca Sunny teknik servis sanırım Atmaca Elektronik, kendilerine de mail attım, varsa yazılımı göndermelerini rica ettim. Akşama kadar sonuç çıkmazsa iş çıkışı ilk işim servisi aramak olacak.
  • Cihazı fabrika ayarlarına döndürseniz işe yarar mı acaba?
  • Maalesef yazılıma etki etmiyor. Sadece uydu taramasını, kanal ayarlarını ve kullanıcı ayarlarını resetliyor.
  • uydu cihazlarına yabancı olduğum için basit bir soru olabilir ama bu cihaza biss key girmeye gerek var mı yoksa güncelleme ile bu işlemi otomatik olarak yapabilir mu?
    bir de bu lg 42L serisi için görüntü ayarlarını bilen var mı? arka ışık, renk gibi değerleri öğrenebilir miyim?
  • Müşteri hizmetlerini aradım, yaşadığım sıkıntıyı anlattım. Beni bulunduğum şehirdeki Sunny yetkili servisine gitmem konusunda yönlendirdi.

Anlaşılan servise düştü yolumuz..
  • inşallah servis profesyoneldir.benim burdakine allah düşürmesin

• bende cihazı aldım yaklaşık 5 gündür filan kullanıyorum ama cihazı her açtığımda cihaz ekranında boot yazıyor ve yazılım güncelleme yapıyor. sonra açılıyor. bu işlem uzun sürmüyor fakat her defasında böyle oluyo. nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan1985

bende cihazı aldım yaklaşık 5 gündür filan kullanıyorum ama cihazı her açtığımda cihaz ekranında boot yazıyor ve yazılım güncelleme yapıyor. sonra açılıyor. bu işlem uzun sürmüyor fakat her defasında böyle oluyo. nasıl çözebilirim?

yazılım guncellemiyor.güncel yazılım var mi diye kontrol ediyor...menüden iptal edebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan1985

bende cihazı aldım yaklaşık 5 gündür filan kullanıyorum ama cihazı her açtığımda cihaz ekranında boot yazıyor ve yazılım güncelleme yapıyor. sonra açılıyor. bu işlem uzun sürmüyor fakat her defasında böyle oluyo. nasıl çözebilirim?

yazılım guncellemiyor.güncel yazılım var mi diye kontrol ediyor...menüden iptal edebilirsin

Menuden kurulum yada sistem ayarlarinda ilgili bir yer bulamadim. Sistem ayarlarinda kullanici ayarlarina girilmiyo bende. Kurulumda da sistem guncelleme uydudan guncelleme filan var ama bir ayar bulamadim. Nasil yapicam ?

• Uydudan güncelleme menüsüne gir, kumandada en alt 2. sıra ilk tuştu sanırım, F düğmesi var, ona bas ve otomatik kontrol kapalı konuma gelsin.

Bir de böyle dene, belki aradığın şey budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lizuferum -- 11 Temmuz 2013; 8:24:50 >
  • quote:

Uydudan güncelleme menüsüne gir, kumandada en alt 2. sıra ilk tuştu sanırım, F düğmesi var, ona bas ve otomatik kontrol kapalı konuma gelsin.

Evet doğru oluyor teşekkürler...

• quote:

Uydudan güncelleme menüsüne gir, kumandada en alt 2. sıra ilk tuştu sanırım, F düğmesi var, ona bas ve otomatik kontrol kapalı konuma gelsin.

otomatik kontrol kapalı olmasına rağmen yine de dediğim gibi oluyor. saati ayarlıyorum kapatıyorum açılınca yine güncelleme arıyo ve tarih 1 ocaka geliyor. cihaz problemli galiba. sanırım servis yolu gözüktü...
  • Arkadaşlar, cihazın usb'sinden dizi, film vs izlerken altyazı problemi yaşayan oldu mu? mp4 formatında birkaç video denedim, görüntü var ama altyazıyı göstermiyor. Altyazıyı videonun ismiyle aynı ayarlamama rağmen de sorun devam ediyor. Acaba yapılması gereken bir ayar mı var?
  • sunny 14100 olan modeli neden 14700 olan modelinden daha pahalı 14100 modeli daha mı iyidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renevation

sunny 14100 olan modeli neden 14700 olan modelinden daha pahalı 14100 modeli daha mı iyidir ?

14100 modeli sti 7111 chipsetli 14700 modeli ise mstar chipsetldir..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.