Şimdi Ara

Sunny AT-14600 ve 14700

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
20
Favori
82.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sunny AT-14600 ve 14700 uydu cihazları hakkında bilgisi olan var mı? İşlemcileri nedir?

Görüntü kaliteleri nasıldır?

• Ben de merak ediyorum. Fiyatları ve şekilleri gayet güzel ancak, biss'le ilgili bir bilgi yok özelliklerinde. Kullanmış olan varsa bilgi alalım.
  • fiyatından alşaılcağı üzre mstar yada ali dir..
  • Bende merak ediyorum. Yada sunny i aramak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben suanda aldım, elime ulaştığında izlenimlerimi paylaşırım.
  • Müşteri hizmetlerini aradım, cihazda sti işlemci var ve Biss key çözebiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Müşteri hizmetlerini aradım, cihazda sti işlemci var ve Biss key çözebiliyor...

o fiyata biraz sti zor ama, sti gelişi pahalı bi işlemci stili alt modelleri 140-150-160 tl satılıyo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Mayıs 2013; 18:41:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

o fiyata biraz sti zor ama, sti gelişi pahalı bi işlemci stili alt modelleri 140-150-160 tl satılıyo..

Sipariş verdim yarın veya öbür gün elimde olur. Daha önce Neta 6400hd kullanmış biri olarak iki cihaz arasındaki farkları yazarım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sipariş verdim yarın veya öbür gün elimde olur. Daha önce Neta 6400hd kullanmış biri olarak iki cihaz arasındaki farkları yazarım...

ok ii olur cidden gerçekten sti y se ii başarı 80 ne satmak..14100 eski sti li modeli 140 dan aşağı değil...bence mstar dır..bakalım..

• quote:

quote:

quote:

quote:

ok ii olur cidden gerçekten sti y se ii başarı 80 ne satmak..14100 eski sti li modeli 140 dan aşağı değil...bence mstar dır..bakalım..

Müşteri hizmetlerini aradığımda bayan çıktı, cihazın işlemcisini ve Biss key çözebiliyor mu öğrenmek istiyorum dedim. Biraz bekleyin bakıyorum dedi ve sti işlemcili olup Biss key çözdüğünü söyledi.

Elindeki verileri okudu kızcağız salladığını sanmıyorum:)

• hocam dört gözle bekliyorm sonuçları. ürünü nerden sipariş verdin acaba? hb' dan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @hmT

hocam dört gözle bekliyorm sonuçları. ürünü nerden sipariş verdin acaba? hb' dan mı?

http://www.gold.com.tr/sunny-at-14700-full-hd-pvr-uydu-alicisi_u

• ben suan neta 6400 hd kullanıyorum ama ıkıncı plazma tv ıcın uydu alıcısı arayısındayım fıyatı gayet ıyı bu sunny modellerının alan arkadas yorum yaparsa sevınırım..
  • Bu cihaz gerçekten Stı işlemci kullanıyorsa tam bir f/p ürünü olur.Cihazı kullanacak arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.
  • Bende sipariş verdim.Cuma elimde olur.işlemcisi galiba mstar 7819 biss var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkar -- 15 Mayıs 2013; 21:11:42 >
  •  Sunny AT-14600 ve 14700

Cihaz elime geçti fakat işlerden dolayı daha deneme fırsatım olmadı,ancak yarın izlenimlerimi yazabilirim.

Sadece cihazın ve kumandasının malzeme kalitesi yönünden Neta 6400hd den çok çok iyi olduğunu söyleyebilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulusalonur -- 15 Mayıs 2013; 21:16:57 >
  • Bende 14600 den sipaiş verdim.Özellikler aynı sadece kasa değişik.Keşke arka görünümdende resim olsaydı.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Bende sipariş verdim.Cuma elimde olur.işlemcisi galiba mstar 7819 biss var

bencede bu bilgi verenlerin birşeyden anladığı yok çünkü(telde çıkanları kastediyom) karıştırmışlardır sti gelişi pahalı bi işlemci hatalı bi bildirim oldu herhalde 80 tl sti biraz zor yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Mayıs 2013; 23:18:10 >
  • Cihazı denemeden önce servisi bir kez daha aradım. Bayan işlemci önce sti dedi, ben tam modeli ne servise bir sorun diye ısrar edince servisi aradı ve işlemci mstar 7819 :)
    Gelelim cihaza, cihaz ve kumanda malzeme kalitesi bakımından Neta 6400hd den iyi . Kutudan hdmi kablo çıkıyor. Biss key var, donarak geçiş var, Kanal değiştirme hızı bana Neta dan hızlı geldi.
    SD Görüntü kalitesi için karşılaştırma imkanım olmadığı için bir şey diyemiyorum...

• quote:

Cihazı denemeden önce servisi bir kez daha aradım. Bayan işlemci önce sti dedi, ben tam modeli ne servise bir sorun diye ısrar edince servisi aradı ve işlemci mstar 7819 :)
    Gelelim cihaza, cihaz ve kumanda malzeme kalitesi bakımından Neta 6400hd den iyi . Kutudan hdmi kablo çıkıyor. Biss key var, donarak geçiş var, Kanal değiştirme hızı bana Neta dan hızlı geldi.
    SD Görüntü kalitesi için karşılaştırma imkanım olmadığı için bir şey diyemiyorum...

evet bellydi zaten hd olarak mstar cidden güzel bi işlemci ali gibi karanlık değil samsung dahili uydu alıcılarında bu chipi kullanıyo çünkü hd si güzel sd için aynı şeyi soylemek mumkun değil tabi fluu kumlu bir görüntü var sd de..tabi kendi gözünlede karşılaştırma yaparsın netayla bende merakediyorum görüşlerini...sunny servisi berbat zaten kendilerinden haberleri yok :) bazen model soruyo arkadaşlar oyle bir model yok diyen bile oluyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.