Şimdi Ara

Sunny AT-14600 ve 14700 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
20
Favori
82.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tkar

Bu cihazların yazılımlarını nerden buluruz acaba ???

sitesinde buldum yazılım işlemci adı üzerine fakat denemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz bugün elime ulaştı beklentilerimi hemen hemen karşıladı. Bisskeyi girme olayını beceremedim. Sanırım manuel aramada yok yada var ben bulamadım yardımlarınızı bekliyorum
  • Menüye basıp 2580 yazın biss key açılır, manuel aramada var...

• ulusalonur kullanıcısına yanıt
    öncelikle teşekkür ederim manuel aramayı tarif edebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gknkck7

öncelikle teşekkür ederim manuel aramayı tarif edebilirmisiniz.

Menü/kurulum/info/yeşil düğme

Değerleri girip kaydedin ve kırmızı düğme ile taratın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulusalonur kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim
  • arkadaşlar,
    kısa bir araştırma sonucu bu modelde karar kıldım.

acaba bu fiyata bu alınmaz, şunu alın diyebileceğiniz bir başka model var mı?
    yoksa gözüm kapalı alabilir miyim? ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

arkadaşlar,
    kısa bir araştırma sonucu bu modelde karar kıldım.

acaba bu fiyata bu alınmaz, şunu alın diyebileceğiniz bir başka model var mı?
    yoksa gözüm kapalı alabilir miyim? ne dersiniz?

bu fiyata bedava.....

• Arkadaşlar sinema tv sorununu çözebilen var mı? Ben bunun yazılımsal sorun olduğunu düşünüyorum.Softcam şifre açma bölümünde sorunlar var.Bunu mesaj ile bildirdim geri dönüş olmadı.Birlikte hareket edip karşılaştığımız sorunları yazalım ve bunları mesaj olarak yollayalım.Belki bu şekilde dikkat çeker,sorunları giderirler.Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo7000

Arkadaşlar sinema tv sorununu çözebilen var mı? Ben bunun yazılımsal sorun olduğunu düşünüyorum.Softcam şifre açma bölümünde sorunlar var.Bunu mesaj ile bildirdim geri dönüş olmadı.Birlikte hareket edip karşılaştığımız sorunları yazalım ve bunları mesaj olarak yollayalım.Belki bu şekilde dikkat çeker,sorunları giderirler.Ne dersiniz?

forumda cihazı tavsiye eden edene ama maalesef bu konuda hiç bir ses seda yok. bazı arkadaşlar 2580 le emuya girişi filan yazmış ama dedikleri şekilde kesinlikle açılmıyor.bu cihazın teknik desteği sıfır.
  • Arkadaşlar merhaba, sunny 14700 model cihazı aldım, eve geldim hdmi destekli monitörüme taktım fakat görüntü alamadım. Apple tv, playstation gibi aletlerim bu monitörle çalışıyor fakat sunny çalışmadı. Aklıma şöyle bişey geldi; benim monitör 576p,720p, 1080i destekliyor, bu fabrika çıkışı olarka 1080p geldi sanırım ki ekrana görüntü vermiyor. Sizden rica bana görüntü gelmediği için bir arkadaşın, kumandada sırasıyla hang tuşlara basıcağımı söylemesi, benimde onun sayesinde av ayarlarından görüntüyü 720p'ye almam. (option tuşuna basıyorum fakat çözünürlük değişmiyor) zor bişey istiyorum ama lütfen yardım edin. selamlar.
  • Arkadaşlar lcd tv var bende bu uydu alıcıdan almak istiyorum fiyatı ve kalitesi iyi geldi yorumlardanda.Arkadaşlar bende duvara monteli lcd var ama uydunun görünmesini istemiyorum nereye koyabilirim uyduyu tv nin arkasına olabilir mi tv nin arkasına koysam nasıl kanal değiştiricem bide sığarmı ki lcd nin arkasına?Ayrıca sunny nin garantisi nasıldır ilgilenirler mi bi sorun olursa çünkü 2 tane alıcamda bide en ucuz nereden alınabilir şuan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: te1000

quote:

Arkadaşlar sinema tv sorununu çözebilen var mı? Ben bunun yazılımsal sorun olduğunu düşünüyorum.Softcam şifre açma bölümünde sorunlar var.Bunu mesaj ile bildirdim geri dönüş olmadı.Birlikte hareket edip karşılaştığımız sorunları yazalım ve bunları mesaj olarak yollayalım.Belki bu şekilde dikkat çeker,sorunları giderirler.Ne dersiniz?

forumda cihazı tavsiye eden edene ama maalesef bu konuda hiç bir ses seda yok. bazı arkadaşlar 2580 le emuya girişi filan yazmış ama dedikleri şekilde kesinlikle açılmıyor.bu cihazın teknik desteği sıfır.

Menüye basıp 2580 yazılınca biss key açılıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ivelliosy

Arkadaşlar merhaba, sunny 14700 model cihazı aldım, eve geldim hdmi destekli monitörüme taktım fakat görüntü alamadım. Apple tv, playstation gibi aletlerim bu monitörle çalışıyor fakat sunny çalışmadı. Aklıma şöyle bişey geldi; benim monitör 576p,720p, 1080i destekliyor, bu fabrika çıkışı olarka 1080p geldi sanırım ki ekrana görüntü vermiyor. Sizden rica bana görüntü gelmediği için bir arkadaşın, kumandada sırasıyla hang tuşlara basıcağımı söylemesi, benimde onun sayesinde av ayarlarından görüntüyü 720p'ye almam. (option tuşuna basıyorum fakat çözünürlük değişmiyor) zor bişey istiyorum ama lütfen yardım edin. selamlar.

Option tuşundan çözünürlük değişir ama göremediğiniz için bilemezsiniz, bence sıkıntı başka yerde...

• quote:

Orijinalden alıntı: YSN_94

Arkadaşlar lcd tv var bende bu uydu alıcıdan almak istiyorum fiyatı ve kalitesi iyi geldi yorumlardanda.Arkadaşlar bende duvara monteli lcd var ama uydunun görünmesini istemiyorum nereye koyabilirim uyduyu tv nin arkasına olabilir mi tv nin arkasına koysam nasıl kanal değiştiricem bide sığarmı ki lcd nin arkasına?Ayrıca sunny nin garantisi nasıldır ilgilenirler mi bi sorun olursa çünkü 2 tane alıcamda bide en ucuz nereden alınabilir şuan ?

Duvara asılı tv arkasına bu cihaz olmaz, mini cihazlara bakınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

quote:

Arkadaşlar lcd tv var bende bu uydu alıcıdan almak istiyorum fiyatı ve kalitesi iyi geldi yorumlardanda.Arkadaşlar bende duvara monteli lcd var ama uydunun görünmesini istemiyorum nereye koyabilirim uyduyu tv nin arkasına olabilir mi tv nin arkasına koysam nasıl kanal değiştiricem bide sığarmı ki lcd nin arkasına?Ayrıca sunny nin garantisi nasıldır ilgilenirler mi bi sorun olursa çünkü 2 tane alıcamda bide en ucuz nereden alınabilir şuan ?

Ben duvar askı aparatının üstone koydum . çokk rahat algılıyor ve görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi34i

quote:

quote:

Ben duvar askı aparatının üstone koydum . çokk rahat algılıyor ve görünmüyor

Baya lcd nin üstünde yan olarak mı duruyo cihaz ayrıca cihazın ebatlarını yazarmısınız bu şekilde benim lcd nin üstünede sığarmı bu cihaz?

• quote:

quote:

quote:

kardeş menüdeyken 2580 yazınca emu açılıyor onda hemfikiriz. ben interneti alt üst ettim keyleri biss bölümüne tarifler üzerine binbir çeşit şekilde girdiğim halde sinema aşk ve aksiyon hd tv ler malesef açılmıyor.yazdıklarınıza bakılırsa sizde bu cihazdan var. sunny 14700 uydu alıcısında siz bu kanalları nasıl izliyorsunuz bir yazında bizde öğrenelim.
    ha bu cihazı almayı düşünenlere tavsiyem benim hd uyd alıcım olsun diye alacaksa alsın yoksa ben adam gibi cihaz alacağım diyorsa parasına yazık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kardeş menüdeyken 2580 yazınca emu açılıyor onda hemfikiriz. ben interneti alt üst ettim keyleri biss bölümüne tarifler üzerine binbir çeşit şekilde girdiğim halde sinema aşk ve aksiyon hd tv ler malesef açılmıyor.yazdıklarınıza bakılırsa sizde bu cihazdan var. sunny 14700 uydu alıcısında siz bu kanalları nasıl izliyorsunuz bir yazında bizde öğrenelim.
    ha bu cihazı almayı düşünenlere tavsiyem benim hd uyd alıcım olsun diye alacaksa alsın yoksa ben adam gibi cihaz alacağım diyorsa parasına yazık.

Kardeş sana bu sorunun cevabı yukarıda verildi,aynı soruları tekrar tekrar soracağınıza verilen cevaplara iyi bakın...

• Benimde cihaz alacaklara tavsiyem,amacınız sinema aşk ve aksiyon hd izlemekse bu cihazı almayın,onun haricinde şifreli kanallarla işim olmaz,adam gibi en ucuza en uygun cihaz hangisi diyorsanız budur...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.