Şimdi Ara

Sundipped Bloodlusted Superman vs Base Thanos (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WM Thor Thanos'a zarar verebildiyse, Superman'de verir. Fakat.. Superman'in dayanıklılığı thanos kadar yok. Her ne kadar kolay olmasada thanos alır.

Sundipped superman olsa superman derdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 11 Temmuz 2018; 22:10:29 >
  • Tam da konuyu 24 saat güneş banyosu yapmıs superman olarak değiştirecektim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

Herşey hızsa neden flash darkseidi yenmiyor demişsiniz.. Flash ın fiziksel gücümü var dayanıklılığımı var ??

Thor un darkseid ile karşılaştığını düşünün nerdeyse dokunamaz.. Superman hızdan dolayı çok avantajlı iken thor hızdan dolayı çok avantajsınız olur çünkü darkseide karşılık verecek bi süresi olmaz ve ben darkseidin tek godblasta öleceğini düşünmüyorum thanosunda öyle

Reaction süresi bi savaşta çok önemli mesela o saydığım takımdan nerdeyse hepsi ışıktan katlarca kat hızlı ve karşılarında thanosun oldugunu düsünün thanosu bildiğin harcarlar.. Ben uçma hızından bahsetmiyorum reactiondan bahsediyorum

Comicvine ye pek güvenmeyin

Dediğim gibi Zeus universaldı odin multi galaxy

ComicsCİ hocam gelin ortalık karışacak
    Knk godblast hafife alınacak bisey degil godblast galactusu yerle yeksan edebilyor fulcrum dan sonraki en guclu 2 celestial olan exitar ve arsheim a baya hasar verebiliyor bak fulcrum dan sonraki en guclu celestialler potansiyeli dusun bu dedigim celestiallerin armorlarınin arkasini gorebilen biri olmamistir daha, parmağıyla bile yenerler thanosu ve darkseidi. Thanosun ve Darkseidin Galactus karsisinda hic sansi yokken exitar ve arsheim karsisinda koymayalim bile yani bu varliklara hasar verebilmis bisey darkseide thanosa ne yapar

• Godblast o kadar güçlümüydü knk o zaman ikisinide öldürebilir godblast ile

Milyarderdahi hocam o takım JL yi alır katılıyorum ama karşılaştırmıyorum darkseidin kapıştığı takımla karşılaştırıyorum :D

• Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    Yok evet yok. İste bende diyorum ki Superman, Thanos kadar guclu ya da dayanikli degilken hizi cok ise yarar olmayacaktir ayrica Thanosun kalkanlari guc tasina sahip Championun yumruklarina dayanabiliyor. Supermanin hizi Thanos icin cok ciddi bir tehdit olmayacaktir.

Evet dokunamaz neredeyse. Ama Thorun dokunmasina gerek yok, Mjolnir isik hizinin uzerine hareket edebiliyor. Thor mjolniri kendi etrafinda isiktan hizli cevirip kendine dokunulmaz bir alaj yaratabilir. Darkseid vurmaya kalkarsa Mjolnirde Darkseide vuracaktir. Godblasta iner mi inmez mi ondan emin degilim. Godblast Supermane tek atar hem gucunden hem buyu kaynakli oldugundan ama Darkseide ayni etkiyi yapar mi bilmiyorum. Thanosa tek atamaz ama Darkseid tartismali.

Sentry, Gladyatorun oldugu takimi diyorsan orada isiktan hizli hareket edebilecek Thor, Silver Surfer vardir belki Hyperion. Jlde ise Superman ve Flash. Reaksiyon yani tepki suresinde ise Ss belki isik hizinda hareket edebilir.

Zeusun universal olduguna dair ss atabilir misin hocam?

Bak anlasalim benim argümanım Darkseidin Supermane yenilmesi, Thanosun ise hic boyle adamlara yenilmemesi.

• Bence supo nun yenme ihtimali var hatta baya pataklarda zaten thanos darkseid dan araktir ama arak olmasi daha gucsuz olması anlamina gelmez ben thanosu darkseid ile basic formda esit goruyorum superman baya pataklar ustuste yumruklar atar ama thanos darkseid in yerden kalkip guldugu gibi guler 1 2 çizik olur ustunde sonra buyuk ihtimallede kazanir ben %60 thanos %40 supo diyorum

• Ama diyorum ki mavi günes banyosu yapmis bloodlusted superman siker atar mapus yatar Sadece mavi gunes banyosu yapmis superman de buyuk ihtimal kazanir mavi gunes supermanin gucleri baya katlaniyordu hatirladigim kadariyla (Baslık açın bunuda tartısalım)

• Eger ikisine de 24 saat veriyorsak o zaman Thanos daha rahat kazanir. Cunku Thanos evrenin en zeki canlisi. Reed bile 24 saat hazirlikla Supermani gucten kesebilir.

Derseniz 1 hafta hazirlik suresi Supo sundip yapacak, Thanos infinity gauntleti toplar yine yener.

• Bence açmayalım hocam thanosa fatiha okumak istemiyorum. Thanos en sevdiğim 2. Villain

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • milyarderdahi M kullanıcısına yanıt
    Bosver 24 saati mavi gunes altında ve bloodlusted superman herturlu alır bence gucu 2 ye katlaniyor mavi gunes de bloodlusted ken kendini de sınırlamıyor parcalar o zaman ama dediklerin dogru tabi 24 saat verirsek thanos cok daha verimli kullanır bu sureyi kriptonitden çay yapip icirirse sasirmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45AE6CBF9 -- 11 Temmuz 2018; 22:43:11 >
  • milyarderdahi M kullanıcısına yanıt
    Hocam zeus un featini araştırıyorum bulacam inş :D

Thanosun darkseidden daha dayanıklı oldugunu yada fiziksel gücünün daha fazla olduğunu düsünmüyorum.. Zaten post crisis Supermanle thanosun dayanıklılık konusunda thanos üstün olsada Fiziksel güçte aman aman fark yok hele darkseid supermanden de güçlü thanostan azda olsa güçlü olduğunu düsünüyorum

Thanosun hulkla kavga etmekten çekindiğini unutmayın :D

• :D mavi gunes altinda Supermanin iki kati guclendigini bilmiyorsa Thanos yenilir, biliyorsa aninda sivisir.

• Hocam sarı güneş banyosu yaparken her 15 dakikada 3 kat gücü artıyordu superman ın

1 saatte 81 kat felan oluyor :D 24 saatte kim bilir ne kadar olur ve siz mavi güneş banyosunu düşünün üstüne üstlük Bloodlusted halini düşünün :D

24 saat mavi güneş banyosu yapsa Ss,Thor,Sentry(Not void),Gladiator,Hyperipn u aynı anda alabilir bence

Tabi sonucta fikirlerimiz uyusmayabilir. Thanos Supermanden daha guclu diyorum ben.

Onu ne zaman soylemis? Ben sanki oyle bir seyi Thanos Quest serisinde gordum. Taravirinin cevirdigi seride. Ama İnfinty serisinde de Thanos kendine dogru gelen Hulku tek yumrukla baya oteye firlatti.

Ben de severim thanosu da dr doom lex luthor loki falan daha keyifli geliyor adamlar guc aşıgı hakkınıda veriyorlar yaptiklari seylere bak thanos da bu tanima uyuyor ama pek sevemedim dr doom bu tanimi tam anlamiyla karsiliyor ne kadar F4 e yenilsede adam zamanında beyonderin gucunu almış adam

• Yok hocam thanos fiziksel olarak güçlü ama çok az fark var bence

• Nerde söylediğini pek bilmiyorum :D

Bu arada hulku yumruğuyla cok öteye fırlattığını biliyorum..buradan thanos hater i gibi duruyor olabilirim ama en sevdiğim 2. Villain

mavi güneşde banyo yaptıracaksanız süpermani, thanosa da İg verin sonucu bir daha düşünun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

Hocam sarı güneş banyosu yaparken her 15 dakikada 3 kat gücü artıyordu superman ın

1 saatte 81 kat felan oluyor :D 24 saatte kim bilir ne kadar olur ve siz mavi güneş banyosunu düşünün üstüne üstlük Bloodlusted halini düşünün :D

24 saat mavi güneş banyosu yapsa Ss,Thor,Sentry(Not void),Gladiator,Hyperipn u aynı anda alabilir bence
    Knk Ss depoladigi enerjisini cekebilir ayni sekilde thor da mjolnir le bunu yaparlarsa baya bi anda cekerler enerjisini

Sentry voidi hafife almamak lazım hyperionla gladiator yardimci olsun çıraklik yapsin hadi hepsini yenemez sonucta 5 tane superman kivaminda adam var burada

ama tek tek gelseler Ss bi anda cekemezse enerjisini superman onu alir cekene kadar uzunca guresirler. digerlerini harcar hizlica zaten ha biraz voidle ugrasir ama onuda tokatlar ama sentry gercekten adinin hakkini veriyorsa yani 1 milyon gunes patlamasi gucundeyse 5 ini zaten kendisi teklemesi lazim yani tek tek gelirlerse ve sentry adinin unvanin hakkini vermiyorsa superman alir bu halde

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.