Şimdi Ara

Sundipped Bloodlusted Superman vs Base Thanos (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

mavi güneşde banyo yaptıracaksanız süpermani, thanosa da İg verin sonucu bir daha düşünun hocam
    Thanosa ig verirsek ohooo banada verin ig yi living tribunala kadar herkesi pataklayarak gelirim inatciyım fulcrum u zorlarim. Bırakında kazansın artık superman burda basic formuna karsi kazanabilecek superman formunu ariyoruz sksjdjjsjs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam not void yazmıştım yani voide dönüşmek yok :D

Ve hile olmadan yapsınlar yani enerji emmeden

• Hotu ver demedim dua et
  • Hocam isterseniz hotuyu çağırın ca supo der geçerim :D

• Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    gr yi çağırayım işi kapatalım
    (ayrıca hotu ve ca başa baş gider rahat alabileceği biri değil hotu )
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Hotu yu bana verin fulcrum u alırım hatta yaninda birlesmis celestiallarda gelsin OAA yida 1v1 de zorlarım inatciyim kendime guveniyorum

• Hotu fulcrumdan güçsüzki fulcrum yerden yere çarpar hatta
  • Hotu fulcrumdsn güçsüz ama o arkadaşa hotuyu verirlerse omniversalden üstün olacağını düşünüyorum

Ben hotuyu ele geçirsem zaten direk Marvel ve DC yi yerim hatta animasyon film evreninize yerim manga evreninize yerim çok iddialıyım çok özgüvenliyim bence bana vermeliler

Düşünün Gr yi bile alacağımı düşünüyorum

Beyler bu listeleri inceleyin harika olmus alternatif evren falan demeden en detayli listeyi hazırlamis adamlar

Bu Marvel:http://kahramanbaykus.com/marvel-evreninin-en-guclu-50-karakteri-5-bolum/

Bu da DC:http://kahramanbaykus.com/dc-evreninin-en-guclu-50-karakteri-5-bolum/

• Hocam bu siteyi ben ilk açıldığında keşfetmiştim ve nerdeyse tüm yazılarını okudum YouTube kanallarıda var forumlarıda.. Güzel site gerçekten

Olsun ben inatciyim batman bile neler yapiyor because i am batman diyor sorgulamiyoruz bende hotu ile neler yaparim because i am Bg diyorum

• hocam daha demin bn bu linki attım ordan mı kopyaladınız
  • Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    Gr kimdi ya unuttum valla kimin kısaltmasıydı?

Yok benim aklıma geldi oyle simdiye kadar gordugum en detayli liste ama bence hotu thanos thought robotu alir yani ca supoyu

• ben zaten hotu ufak farkla alır demiştim önceki konuda neyse since gelcek korkuyom ondan valla
    gr=ghost rider bu arada ama neden bu kadar güçlü deme anlatılmaz yaşanır
    Sjsjjsjs şu gücü karşısındaki kadar artıyor meselesinden dolayimi yoksa çok buyuk featleri mi var ? pek bilgim yok ghost rider hakkinda ama zarathos ve mephistodan guclu olan herkesin almasi lazim yada forumda biri gr herkesi yener oaa yi alir falan mi dedi aksjsjsjsn

• şu konunun tümünü oku anlarsın aga konun baş sayfalarında benim cagil oldugum dönemler ortası cagilliğimi yendim dönemler ama gr asıl konu ayrıca bu konuyu açan arkadaş 2 hafta sınra başka konuda ragnorogtaki surtura atom bombası atsalar ölür dedi
    https://forum.donanimhaber.com/ghost-rider-thanosa-kefaret-bakisi-yapabilir-mi--132647460
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45AE6CBF9

Sjsjjsjs şu gücü karşısındaki kadar artıyor meselesinden dolayimi yoksa çok buyuk featleri mi var ? pek bilgim yok ghost rider hakkinda ama zarathos ve mephistodan guclu olan herkesin almasi lazim yada forumda biri gr herkesi yener oaa yi alir falan mi dedi aksjsjsjsn
    O adam da since dedigin kisi mi yoksa

• yok since benim favorim
    süpes fanı
    OAA VE CA SÜPO dövüşürse berabere kalır demişti o en iyisi aralarında
    Sagol ya iyi guldum valla arada moralim bozulunca acar gulerim deliriyorum o nasil savunmaktir ya bir an one above all u alacak sandim Gr. since de iyimis potansiyelli baya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.