Şimdi Ara

Summer Game Fest 2023 | ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
0
Favori
6.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Finali daha güzel bitirirler diye düşünüyordum da maalesef hayal kırıklığı yine.

• FINAL FANTASY VII REBIRTH – Summer Game Fest 2023 Trailer

FINAL FANTASYyoutube
    Get a first glimpse at the captivating story, thrilling gameplay and expansive world of FINAL FANTASY VII REBIRTH, the highly anticipated new story in the critically acclaimed FINAL FANTASY VII remake project. In this standalone adventure, Cloud Strife and his friends have escaped the dystopian city of Midgar and embark on a new journey across the wide world of Gaia to pursue the vengeful swordsman, Sephiroth. Find out which mysteries the party will uncover when FINAL FANTASY VII REBIRTH arrives on PS5™ in early 2024. Players can explore an expansive world, all brought to life with a new level of graphical fidelity, developed specifically to leverage the power of the PS5 console. Make sure you’re following us for all the latest FINAL FANTASY VII news: Twitter: https://twitter.com/FinalFantasyVII Facebook: https://www.facebook.com/FinalFantasyVII Instagram: https://www.instagram.com/FinalFantasyVII #FF7R #PS5
    https://www.youtube.com/watch?v=HkD8BCCYsS0
  • yine boş bir sunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 8 Haziran 2023; 23:50:17 >
  • Çok kötü bir sunumdu. O kadar insan oraya boşuna toplanmış. Boşuna masraf. Hele bir de izlediklerinin yarısı mobil oyunsa, tam anlamıyla bir zaman kaybı.

• hayatımda bitirdiğim tek FF oyunu FFVII remakedi. aşırı beğenmiştim ve devamının sonunda duyurulması, gösterilmesi beni memnun etti.

bayadır bekliyordum ön sipariş fiyatına göre hemen almayı düşünüyorum.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Orijinalini oynayın hocam bu çıkana kadar. Oyun eski olmasına rağmen efsane.

• En azindan Lies of P diye guzel bir oyun gelecek gamepass'e.

Umutlar xbox showcase'de bu yil.

O da cacik cikarsa showcase'leri umursamayacaz artik.

• Tweet atarak duyurabilirdiniz çoğu şeyi gerek yoktu insanları 2 saat boyunca ekranlarda toplamaya.
  • Xbox renkli konsolunu duyurdu çok iyi sunumdu
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Duyurmadi malesef cunku satisa kapali. Cekilis gibi bisey yapmislar  

• Tüm gece cyberpunk phantom liberty dlc si için bekledim. Xbox sunumuna kalmış galiba. 😡
  • Mericuls kullanıcısına yanıt

doğrudur ama güncel haline başlamışken araya eskisini almak iyi olur mu onu bilemedim hikaye spoilerı olması açısından.

• PS showcase izledikten sonra daha kotusu olamaz diyordum ama daha kotusu de varmis.

iki uc tane buyuk duyuru denmemis miydi ben mi yanlis hatirliyorum. hicbir sey duyurulmadi.

Bir daha bu adamin sundugu hicbir sey izlemem. Alenen yalan soyledi.

• Asya game show. Herkes japon, herkes asyalı ... MMO'lar, MMO ek paketleri, F2P'ler, eski japon pazarı oyunlarının remakeleri, mobil oyunlar ... Bu ne yav ?

Herkes kendi şovunu yapmaya başlarsa olacak olan bu demek ki. Ubi kendi konferansını yapacak, Microsoft Pazar günü yapacak, Sony yaptı bile. Gamescom var daha.

Bu şovları fuarları böyle bölerlerse olacak olan bu. 1-2 saatlik sunumlarda hepi topu Bir tane düzgün oyun göreceğiz.

• John Denver kullanıcısına yanıt

Adamlar konsola özel oyun yapamıyor bari renkli konsol yapalım demişler o bile çekilişleymiş 🤣🤣

• Prince of Persia'daki prensin tipine de sinir oldum. Zencimsi cyberpunk prens. Üstüne bir de rap müzikli fragman. Mobil oyun çizimli karakterler. Daha ne kadar cıtıvabilirler...

• hocam, Prince of Persia: The Lost Crown başlığını açar mısınız? @A r c h A n g e L.

• Tabiki de hocam. Hemen ilgileniyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Tabiki de hocam. Hemen ilgileniyorum. :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.