Şimdi Ara

sugar mommy nasıl bulunur (YARDIM EDİN NOLUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
23.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hem maddi hem manevi destek olacak bir sugar mommy nasıl bulurum

• Yapay Zekanın Yanıtı

Sugar Mommy Nasıl Bulunur

Sugar mommy terimi, genellikle maddi olarak iyi durumda olan ve genç erkeklerle romantik veya cinsel ilişkiler arayan yaşlı kadınları ifade eder. Sugar mommyler, genç erkeklerden eşlik, dikkat ve bazen fiziksel yakınlık ararlar.

Sugar mommy ilanlarını çeşitli çevrimiçi platformlarda, özel sugar mommy web sitelerinde, sosyal medyada veya arkadaşlar vasıtasıyla bulabilirsin. Ancak, sugar mommy ararken dikkatli olmalı ve dolandırıcılık veya güvenlik sorunlarına karşı önlem almalısın.

İşte sugar mommy bulmana yardımcı olacak bazı ipuçları:

• Gerçekçi beklentiler belirle: Herhangi bir ilişkide olduğu gibi, bir sugar mommy ile başarılı bir ilişki kurmak da zaman ve çaba gerektirir. Hızlı veya kolay sonuçlar beklememelisin.
    • Güvenilir kaynakları kullan: Saygın sugar mommy web siteleri veya arkadaş tavsiyeleri gibi güvenilir kaynakları kullanarak ilanlara bak.
    • Profilini dikkatlice oluştur: Bir sugar mommy ile eşleşme şansını artırmak için profilini eksiksiz ve çekici bir şekilde oluştur.
    • Açık ve dürüst ol: İlişkilerinin doğası konusunda açık ve dürüst ol. Beklentilerini net bir şekilde belirt.
    • Güvenliğine önem ver: Yalnızca kendinden emin olduğun ve güvenli hissettiğin kişilerle iletişime geç. Kişisel bilgilerini dikkatlice paylaş.

Unutmamalısın ki, sugar mommy bulmak kolay bir iş değildir ve sabır ve seçicilik gerektirir. Her zaman dikkatli olmalı ve güvenliğine öncelik vermelisin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • 185+ boy ve atletik fit vücut.
    Bakımli bir hayat tarzı
    20cm

Bunlara sahipsen mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: notguest

185+ boy ve atletik fit vücut.
    Bakımli bir hayat tarzı
    20cm

Bunlara sahipsen mümkün

hepsi var

+ entelektüelim gencim enerjiyim ve sporcuyum

• bulamazsın o seni bulur

• En son sevgili olduğum kişi benden 7 yaş büyüktü. Ben 24 o 31 yaşındaydı. Chat sitesinden tanışmıştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themann41

En son sevgili olduğum kişi benden 7 yaş büyüktü. Ben 24 o 31 yaşındaydı. Chat sitesinden tanışmıştık.

abla diyesin geliyomuydu

ben de o sıkıntı oluyo niyeyse

• olishernandez kullanıcısına yanıt
    Yoo hiç olmadı, sen olgun birisin o yüzden seninle ilişki yaşıyorum diyordu.
  • sugar mommy nasıl bulunur (YARDIM EDİN NOLUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

ahahahaha nerden buldun bunu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

ahahahaha nerden buldun bunu ya

Alıntıları Göster

Ben onu değil o beni buldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

sugar mommy nasıl bulunur (YARDIM EDİN NOLUR sugar mommy nasıl bulunur (YARDIM EDİN NOLUR 

off iyiymiş de

• Vallahi atletik vücutlu olursan milfler kesiyor. Ki ben 4 aydır felan vg yapıyorum 3 sene felan olsa direk no istemeye gelirler heralde.
  • Tip de yerindeyse olgun bayanlar seni havada kaparlar
  • themann41 T kullanıcısına yanıt

Hangi siteydi hatırlıyor musunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.