Şimdi Ara

Succession (2018-2023) | HBO (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
10
Favori
14.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk bölümleri en kötü bölümleri bir de. O bölümleri beğendiyseniz ileride büyük haz alacaksınız.

genel yorum. Dizi her geçen sezon her geçen bölüm üzerine koya koya gidiyor .

3x3

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Kendall’ın o yürüyüşü neydi öyle ya ? Nasıl bir sekans yaşadık öyle? Ama sonunda kaybeden kendall’ımız olcak gibi yine :( şu çocuğu gururla bir başa geçerken göreydik ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeremy Strong Emmy kazandıktan sonra overacting'e mi kaymış bana mı öyle geliyor? Bu kadar yoğun mimik ve jest kullanmıyordu sanki. Belki de yanlış hatırlıyorumdur.

Dizide mükemmel giyinmiyorlar mı yahu. Sürekli kombin hesaplıyorum kafamdan.Succession (2018-2023) | HBO Rüyamda göremem herhalde o gömlekleri ceketleri.

Nicholas Braun ismi jenerikte başta yazıyor yeni farkettim. Farkeden olmuştur muhtemelen.

Spoiler,

Rape Me sahnesinde çok güldüm. Bu bölümde genel olarak çok güldüm. Son dakikaları güzeldi. Shiv ayıp etti. Fbi'ın şirkete girişiyle birlikte tam sezon finali havası verdi sahiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 4 Kasım 2021; 0:50:38 >

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Jenerik alfabetik sırayla akıyor hocam. Braun, Cox, Culkin diye gidiyor, Strong en son mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Aaa teşekkürler.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    hocam,

Shiv 'ın deftere tükürdüğü sahne, oyş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 4 Kasım 2021; 13:12:28 >
  • IsaacCabrera I kullanıcısına yanıt

aslında dizinin adı succession=veraset
    burdan yola çıkarsak, devredecek gibi görülüyor. ama ben hala logan 'ın kaybetmeyecegini düşünüyorum.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

He lan ne güzel tükürdü öyle.Succession (2018-2023) | HBO 

Ama yine de Gerriciğimi kimselere değişmem.

• Yine yazmak zorunda hissettim de intro müziği muazzam ya muazzam

• 3x4

Bu tom ne kadar uyuz karakter valla diziden soğutuyor. İlk sezondan beri böyle. Hapse girse de kurtulsak . Kendall da patladı gibi sonraki hamlesi ne olacak bakalım. Logan da tam inat bu bölüm net gördük bunu. Kendall ne derse zıttını yapmaya çalışıyor. Yürüyüş olayı, beatles muhabbeti

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt

Ben telefonumun zil sesi yaptım :)

• s03e04

little lord fuckleroy left the meeting.

logan 'ın rahatsızlandığı sahnede duygulandim, bunların az biraz da olsa insani duygulari olduğunu görüyoruz arada bir.

o değil de kendall , o kadar babaya laf atıyon ama iş icabı gidip sarıldın, demekki sen de para için herşeyi yapacaksın ...

intro 'da son sahnede, logan masada oturuyor, sırtı dönük, sağdaki roman, solda shiv ya da hanımı oturuyor sanırım, yani kendall yok.acaba bir ipucu mu, çünkü kendall 'ın bu strese dayanamayip (adam öldürmüşlugu de var), intihar edeceğini düşünüyorum.

• Şu Shive'e yanlayan sex addict kazanova suratlıya ayar olan bir ben miyim

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Logan Kendall'ı CEO yapsa aynı saat Kendall herşeyi unutur, zaten tek kırgınlığı sonradan caymış olması ve hapse göndermiş olması. Josh ile yaptıkları sohbet esnasında imalı şekilde Kendall'ın çocukları arasında favorisi olduğunu ve kendisinden sonra onun CEO olmasını istediğini söylediğinde Kendall hemen yumuşadı. Yani aklını çelmek çok basit ama Logan'ın sözüne hala güvenir mi belirsiz. Ama Logan'ın o halinden sonra Josh büyük ihtimal Logan'ı desteklemez.
    Birde bölümde Logan Greg'in taraf değiştirdiğini söyledi ama konuşmada "not a deal, a plan" dedi ve imzalamadı, orayı biraz daha açmaları lazımdı bana pek taraf değişti gibi gelmedi.

• 3x4, 3x3'ten sonra pek kesmedi beni ya. 3x3'teki o son 5 dakikayı açıp açıp tekrar izliyorum. Üstte de dedim sezon finali ağırlığında bir bölümdü. Kendall'ın yürüşü, Shiv konuşurken çalan şarkı, sondaki enfes müzik. Dizinin de en iyi bölümlerinden biriydi bence. Kaldı 5 bölüm bakalım, pazartesileri iple çekiyoruz.

• Geçen gün başlamıştım diziye. Şimdi 3.sezon ilk bölümü bitirdim

Harbiden sağlam diziymiş. Çok beğendim.

• 2. Sezon bein connect ten kalktı maalesef.

Succession (2018-2023) | HBO

• 3x5 müthişti. Office ayarında bir cringe hakimdi bölüm boyu, bir o kadar da gerginlik Galiba dizinin en komik 1-2 bölümünden biriydi.

• s03e05

bu greg en sonunda hapsi boylayacak. bu arada 2.01 boyu varmış.
    logan yine emin adımlarla gidiyor. bu adamı devirmek kolay olmayacak.

• Spoiler,

Boş kese kağıdıyla olmayan kediyi taşımak nedir lan ahahaha
  • Spoiler,

5.Bölümden sonra 6.bölümü pek izleyesim gelmiyor. Güç dengesi diye birşey kalmadı Logan ile Kendall arasında. Gerçi Kendall diye birşey kalmadı desek daha doğru olur. Gelip herkese posta koyan karakter aynı bölüm kendini yerin dibine sokuyor. Bana çok tutarsız ve saçma geliyor artık senaryo. Şimdi de Shiv'i öne çıkartmaya çalışıyorlar, kafalar karışık.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.