Şimdi Ara

Succession (2018-2023) | HBO (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
10
Favori
14.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.sezon final bölümünü izledim, son sahne malumunuz.

Muazzam kere muazzam bir dizi ya. Oyunculuklar, diyaloglar, kurgu, kişiler arası gerilim o kadar iyi ki.

3.sezonu da izleyip izlenecek bölüm kalmayacak olması şimdiden üzüyor ((

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt

aynısını yaşadım bende :D

• 3x8. Of of of.

Dolu dolu bir bölüm... Ken - Logan yemek sahnesi, Shiv'in annesi ile olan konuşmasının ardından Tom ile girdiği dirty talklar, Roman'ın d*ck pic mevzusu, ve tabi Ken'in havuzdaki haliyle kapanış.
    Kendall daddy issues, Shiv mommy issues, Roman zaten baştan sona hasta
    Yalnız 1. sezondan vermişler haberi galiba...
    Succession (2018-2023) | HBO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 7 Aralık 2021; 1:26:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 3x8
    Roman

Logan'a fotoyu atınca çok güldüm valla. Kendall mental olarak bitmiş gözüküyor ama bence toplayacak ve şirkete ceo olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s03e08
    ulan roman

nasıl becerdi babasına göndermeyi, çok ilginç. gerri giderse üzülürüm.
    baştan beri dediğimiz gibi, logan baba asla kaybetmez,,sadece tökezler biraz.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Vaaayy harbiden mesajı vermişler

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Ciddi ciddi ölecek mi kendall ya? gerçi ana karakter öldürmezler heralde
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    hocam hbo 'nun diğer dizilere bak istersen, bi de öyle karar ver.

• Bu nasıl bir dizi ya ❤️❤️❤️😍😍😍❤️❤️❤️ hbo ❤️❤️❤️

• 3x9

Böyle ebeveyn mi olur nedir bu çocukların çektiği . Tom yine adam olmadığını gösterdi. Shiv'in bununla ne işi var zaten.

• lan bu nasıl bölüm
    garson olarak oynayanlara bile emmy adaylığı verilebilir.
    s03e09

10/10

logan kaybetmez demiştik sezonun ilk bölümünde

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/150878461

ama çocuklarıni kaybetti. roman 'a ilk defa üzüldüm, yere çöktü, yıkıldı resmen. aynı şekilde shiv de. büyük resmi önceden gören kendall ise, bunları zaten yaşamıştı.

kendall 'ın yere çöküp toz toprak içinde kaldığı sahne de etkileyiciydi
    .

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

hocam tom 'un önceden bilgi verdiği kesin mi ? logan sadece elini omzuna koydu.
    bence tom değil de başka biri söylemiş olabilir.

• Bence genel olarak 2. sezonun altında bir sezon oldu ama son bölüm gerçekten müthişti özellikle son yarım saat herkes şov yaptı.

3x9

Ulan sezon başında Kendall reisi dinleseydiniz böyle olmazdı

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Kesin değil ama büyük ihtimalle o söyledi çünkü arabada shiv'le konuşurken ben ne olacağım gibisinden konuşma yaptılar. Sonra greg'le konuşma yaptı üstün altı olacaksın dedi Succession (2018-2023) | HBO . Shiv zaten tom'u gördüğü anda anladı onun söylediğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 14 Aralık 2021; 10:58:59 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

hocam bu durumda shiv 'in terk etme ihtimali var. ee kızını aldatanı da şirketinde görmek istemez logan baba, bi yerden sonra. bence başka bir durum olabilir
    .

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Niye görmek istemesin ki aksine sağlam pozisyon ayarlar. Tom logan'a söylemese, logan annelerini arayıp duruma müdahele edemezdi. Roman, shiv en başında Kendall'la beraber hareket edecekti Succession (2018-2023) | HBO 

• Tom oldugunu cok belli edercesine gozumuze soktular ama bence kendall reis yapti bunu.

• İlk 2 sezon Bein Connect’den neden kaldırılmış bilen var mı ? 1. sezonun yarısındaydım, şimdi devam edeyim diye bi açtım sezonlar gitmiş, hayır hangi bölümde kaldığımı da hatırlamıyorum ki korsan izlesem…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Yok hocam tom yaptı çok büyük ihtimal çünkü greg'le konuşurken sporus falan bir şeyler dedi tam hatırlamıyorum. Bu muhabbet önceki sezonlarda da vardı. Sporus için karısına ihanet ediyordu diyordu tom. İnternette vardır açıklaması sezon finalinin.

• yani ilk 2 sezon çıtayı öyle bir noktaya çıkardı ki bu sezonun yavan geçtiğini itiraf edememiş kimse

• Sezon yavandı evet ama son iki bölüm bayağı tat verdi. Düğün sahnelerine bayılıyorum zaten mest etti Toskana manzaraları. İki gün önce de The Godfather izlemiştim tekrar, oradaki yarım saatlik düğün sahnesi de ayrıca mest etmişti.

Spoiler,

Tom en doğrusunu yapıyor bu ihanet mevzusunda. Shiv'in yaptıkları bir değil iki değil. Adam hapse gireceği için stresliyken dinleme lütfunda bile bulunmayıp amma uzattın bu konuyu diye geçiştiren kendi. Aralarındaki statü farkını her fırsatta yüze vuran kendi. Adamın suratına en mahrem anlarında seni sevmiyorum diyen - gerçekten inanmadığı hiçbir şeyi söylemiyor bu kadın - kendi. Çocuk konusunda adamı maymun eden kendi. Teklif geldiğinde babasını satan, kardeşlerine çıkarı için her şeyi yapabilecek leş bir kadın ve Tom ile bir gelecekleri söz konusu değil. Umarım Tom yakasını kurtarır. Roman bile bu kadının yanında melek kalıyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.