Şimdi Ara

Subwooferı çekyatın içine yerleştirmek. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok ilginç tartışmaların olduğu bir konu olmuş
    bu arada subwooferın front ve centerın olduğu yerde bulunması gerektiği kanısındayım
  • çekyatı mekyatı bilmem ama Sub açık alan sever ama modele göre bu iş değişir...

ben ne yaptım ? supercube 1 'i oturma düzeninde bulunan ekrananın tam karşısında olan ve yan duran 3lü nin bitiştiği noktaya yerleştirdim ...

Yani bu durumda ne oldu? Subın ön sürücüsü ekrana yan duran 3'lünün başladığı yere denk geldi, sağ yan sürücüsü ekranın tam karşısındaki 2'li izleme koltuğuna denk geldi... sol 3. sürücüsü ise duvara 1 metre mesafe uzaklığa denk geldi..

ve performans şuan en üzs düzeyde ..koltukların neresinde oturursanız oturun en kısık ayarda bile titreşim çok ciddi boyutta, ve subın açıkta kalan 3. sol sürücüsü sayesinde de odanın içi de ciddi şekilde doyuma ulaşıyor..

bu tarz bi subınız varsa denenmeli... bu zevki tattıktan sonra artık tek sürücülü bi sub almam..

resim çekersem atarım....

• Ergen yaşlarımda yapmıştım. 90lı yıllarda, tüp pasif sub’ı çekyatın altına koymuştum.

Hatta TS-S20 tizlerimi de bağlamıştım.

Eqo ile tizler iyiydi ama baslar için aynı şeyi söyleyemem. Deneme yanılma yöntemi. Tabiki ses boğuldu ama üstünde yatmak keyifliydi :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.