Şimdi Ara

Subwooferı çekyatın içine yerleştirmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.Aslında odamda yer var ama diyorum ki sistemin pasif subwooferını kablosunu uzatarak oturduğum çekyatın altına koyayım.Odada tekim.Çekyat tam tvnin ve ön hoparlörlerin karşında.Bu şekilde belki performansından memnun kalırım.Baslar vucütta daha iyi etki yapar:) Ne dersiniz? Daha önce böyle birşey deneyen oldu mu ?

• Bence yapmayın ama denemek bedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    Denemekten bi zarar çıkmaz tabi.Sonuçları yazarım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende buzdolabına deneyeceğim atilla sonucu yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 17 Mart 2017; 20:17:26 >
  • Sen lambalının sıcak sesine alışıksındır Tuğrul.

Soğuk çalar ,boşver

• Çek yatın altını bilmem ama koltuğunun altına yerleştireni duydum ,
  • Buttkicker alın kurtulun madem değişik bir düşünce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Buttkicker alın kurtulun madem değişik bir düşünce.

Değişik birşeymiş.
  • Aklınız sıra taş*k geçiyorsunuz da taş*k geçilecek bi durum yok ortada.Her insan sizler gibi tek düze olacak değil.
  • Sonucu merakla bekliyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende deneyeyim dedimde çekyata sığmadı alet kapanmadı çekyat

• Aslında mantıksız gibi görünse de fena fikir değil. Ancak çekyatın tabanı zeminle bütün olmalı ya da esneklik çok düşük olmalı yoksa subb verdiği her tepkide acayip sesler duyma ihtimaliniz var. Birde çekyatın içine sabitlemeniz lazım. İçeride sağa sola rastgele hareket ederek oldukça rahatsız edebilir. İlk aklıma gelenler bunlar.

Dalga geçenleri ciddiye bile alma. Hele bi kaç tane sonradan görme var Allah düşmanıma öyle evlat vermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

Bende deneyeyim dedimde çekyata sığmadı alet kapanmadı çekyat

Hocam normal yerde durduğu şekliyle dik koyarsan sığmaz.Yan yatırıp da koymayı dene.O şekilde de sığmayacak kadar büyükse malesef yapacak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

Aslında mantıksız gibi görünse de fena fikir değil. Ancak çekyatın tabanı zeminle bütün olmalı ya da esneklik çok düşük olmalı yoksa subb verdiği her tepkide acayip sesler duyma ihtimaliniz var. Birde çekyatın içine sabitlemeniz lazım. İçeride sağa sola rastgele hareket ederek oldukça rahatsız edebilir. İlk aklıma gelenler bunlar.

Dalga geçenleri ciddiye bile alma. Hele bi kaç tane sonradan görme var Allah düşmanıma öyle evlat vermesin

Çekyatın içinde subwooferı koyacağımız bölüme battaniye gibi birşey koyarsak o esneme, zıngırdama olaylarının önüne geçebiliriz gibi geliyor bana.Benim çekyatın içinde zaten battaniye vs var.Onları uygun şekilde düzenlemek gerekecek.Tabi bu bası engeller , emer mi , södnrürür mü bilmiyorum.Daha deneyemediğim için birşey diyemeyeceğim.

Dalga geçenler yorumunu silmiş zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 22 Mart 2017; 0:5:21 >

• Dalga geçenleri ciddiye bile alma. Hele bi kaç tane sonradan görme var Allah düşmanıma öyle evlat vermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Reis onlara göre 120823852 liradan aşağı ne müzik dinlenecek sistem kurulur ne de film izlenecek sistem kurulur

Müzik dinlemeye kulak bi tek onlarda var sanırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Reis onlara göre 120823852 liradan aşağı ne müzik dinlenecek sistem kurulur ne de film izlenecek sistem kurulur

Müzik dinlemeye kulak bi tek onlarda var sanırsın

Bunlara göre kısıtlı bütçesi olanlar ya da kendi çapında birşeyler yapmak isteyenler ne müzik dinleyebilir , ne sistem kurabilir , ne de hifiden high endden anlar.Altın uçlu kabloyla boğacaksın böylelerini

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Bende buzdolabına deneyeceğim atilla sonucu yazarım

bence sen çamaşır makinesine koy daha iyi performans verir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.