Şimdi Ara

Subwoofer!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar emektar arcelik bi müzik setim var tiz olarak bi sorun yok ama bass konusunda sıkıntım var.. bi tanıdıgımdan gecici olarak asağıdaki sony i aldım kendimede düsünüyorum bi tane.. böyle bişi aliim mi? ya da buna yakın baska markada olabilir.. fiyat ne kadar düsük olursa iyi simdiden saolun

Subwoofer!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serom23 -- 22 Nisan 2010; 1:10:20 >

• böyle kombinasyonları çok fazla deneyen yoktur o yüzden yorum gelmemiş sanırım , şanslısınızki ödünç alıp deneme fırsatınız olmuş , bir süre dinleyin hoşunuza gidiyorsa ne ala .
  • hosuma gitti acıkcası.. ne marka almalıyım? fiyatı uygun bişi olursa gercekten iyi olacak cünkü kasayıda yeni topladım maddi durum brz kötü
  • O wofer aktif mi pasif mi eğer pasif düsünüyosan en basiti bi tane jbl gt4 al fazla pahalıda değil müzik setinde çalarsın ilk başlangıçta bende eskiden 20wat rms lik bi müzik setinde çalıyordum sonrada el yapımı amfi yaptık çok manyak ta oldu sende öyle yap
    biraz idare ettikten sonrada bi amfi alırsın sesi 5 katlarsın yani bu benm düşüncem ufak bişe alacağina büyük bişe alırsın araba da varsa ona da korsun
  • elinizdeki subbass muhtemelen aktif(dahili amplifier)işinizi görür ancak o cihazı SUBBASS PRE çıkışına takmalısınız yoksa anlamsız sesler alırsınız!!! elinizdeki arçelik set de de o çıkışın olduğunu sanmıyorum olsa dahi

kaliteli bir set in yada ampli-receiver ın verdiği kalitede bir çıkışı arçelik-vestel-beko v.b. gibi markalardan alamazsınız ancak normal kullanıcılar için tatminkar olabilir ..çokda kaliteli ses aramıyorsanız eğer..

unutmadan '' düşük fiyat '' demişsiniz bütçe ne kadar düşük olursa distorsiyon ve noise o kadar çok olur o subbass aktif ise hesaplı ve çalışıyorsa alınız kulaklık çıkışının right kanalından çıkış alıp subbass a girin kullanınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 25 Nisan 2010; 1:39:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: posıtıve

elinizdeki subbass muhtemelen aktif(dahili amplifier)işinizi görür ancak o cihazı SUBBASS PRE çıkışına takmalısınız yoksa anlamsız sesler alırsınız!!! elinizdeki arçelik set de de o çıkışın olduğunu sanmıyorum olsa dahi

kaliteli bir set in yada ampli-receiver ın verdiği kalitede bir çıkışı arçelik-vestel-beko v.b. gibi markalardan alamazsınız ancak normal kullanıcılar için tatminkar olabilir ..çokda kaliteli ses aramıyorsanız eğer..

unutmadan '' düşük fiyat '' demişsiniz bütçe ne kadar düşük olursa distorsiyon ve noise o kadar çok olur o subbass aktif ise hesaplı ve çalışıyorsa alınız kulaklık çıkışının right kanalından çıkış alıp subbass a girin kullanınız

resimdeki sony den almaya karar verdim.. evt aktif subbass, cıkıs olayında dediğini pek anlamadım acıkcası ama anlamsız sesler almadığıma göre dogru yoldayım simdi sıra geldi en iyi fiyat bulup bu sonyden almaya

• quote:

Orijinalden alıntı: m.barutçu

O wofer aktif mi pasif mi eğer pasif düsünüyosan en basiti bi tane jbl gt4 al fazla pahalıda değil müzik setinde çalarsın ilk başlangıçta bende eskiden 20wat rms lik bi müzik setinde çalıyordum sonrada el yapımı amfi yaptık çok manyak ta oldu sende öyle yap
    biraz idare ettikten sonrada bi amfi alırsın sesi 5 katlarsın yani bu benm düşüncem ufak bişe alacağina büyük bişe alırsın araba da varsa ona da korsun

fikrin için saol bnm arabada gto 1200 lük var bi ara bağlamıstım müzik setine hos durumlar olmadı tamire gitti geldi bi daha mı aslaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serom23 -- 28 Nisan 2010; 0:21:13 >

• walla benim müzk seti fazla ahım şahım bişe değildi 25 senelik müzik seti :)) hiçbir sorun olmadı halende çalıyor 4 çıkıslıydı ama dikkatlı kullanıyordum yaşım genç olduğu için tesisata meraklıyım artık yaşam tarzı haline geldi:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.