Şimdi Ara

Şubat 2021'de PS5 ve PS4 sahiplerinin en çok indirdiği oyunlar: FIFA 21 ve GTA 5 ilk sırada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şubat 2021'de PS5 ve PS4 sahiplerinin en çok indirdiği oyunlar: FIFA 21 ve GTA 5 ilk sırada

Geçtiğimiz günlerde PlayStation Mağazası'nın şubat ayı istatistikleri paylaşıldı ve şubat ayı içerisinde PlayStation 4/5 sahiplerinin en çok indirdiği oyunlar belli oldu.

Ayrıca Bkz.Xbox Game Pass için büyük söylenti: Watch Dogs Legion sisteme eklenebilir

Listelere baktığımızda PlayStation 5 sahiplerinin bölge fark etmeksizin en çok FIFA 21 indirdiğini görebiliyoruz. Her ne kadar bu durum Birleşik Krallık için şaşırtıcı olmasa da Amerika için şaşırtıcı olduğunu söylemek gerek. Başka bir şaşırtıcı olmayan durum ise PlayStation 4 tarafında GTA 5'in hala ilk sıralarda olması. Oyunun yeni nesil özel sürümünün çıkması ile birlikte de tüm listelerde tekrar birinciliğe uzunca bir süre sahip olacağını söyleyebiliriz. GTA 5'in yeni nesil sürümü için yapılan "Öylesine bir port olmayacak." açıklaması oyuncuları bir hayli heyecanlandırmıştı.

Listeleri aşağıda bulabilirsiniz.

PS Store'da Şubat Ayında En Çok İndirilen Oyunlar - ABD - PS5

1. FIFA 21

2. Call of Duty: Black Ops Cold War

3. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

4. Madden NFL 21

5. NBA 2K21

6. Assassin’s Creed Valhalla

7. Mortal Kombat 11

8. Hitman 3

9. Rainbow Six Siege

10. Demon’s Souls

PS Store'da Şubat Ayında En Çok İndirilen Oyunlar – Avrupa – PS5

1. FIFA 21

2. Assassin’s Creed Valhalla

3. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

4. Call of Duty: Black Ops Cold War

5. Rainbow Six Siege

6. Mortal Kombat 11

7. Hitman 3

8. Demon’s Souls

9. Borderlands 3

10. Madden NFL 21

PS Store'da Şubat Ayında En Çok İndirilen Oyunlar – ABD – PS4

1. GTA 5

2. Call of Duty: Black Ops Cold War

3. Minecraft

4. NBA 2K21

5. Little Nightmares 2

6. Red Dead Redemption 2

7. FIFA 21 

8. Persona 5 Strikers

9. Call of Duty: Modern Warfare

10. Ark: Survival Evolved

PS Store'da Şubat Ayında En Çok İndirilen Oyunlar – Avrupa – PS4

1. FIFA 21

2. GTA 5

3. Minecraft

4. Call of Duty: Black Ops Cold War

5. The Witcher 3: Wild Hunt

6. Tekken 7

7. Red Dead Redemption 2

8. Little Nightmares 2

9. Ark: Survival Evolved

10. Rainbow Six Siege

Kaynak:https://www.vg247.com/2021/03/06/fifa-21-gta-5-downloaded-games-playstation-february/

• Dün laptop takası yaptım ps5le, hemen bi heyecan kurdum store girdim oyun alayım diye, nba 2k21 500 küsür f1 2020 300₺. Ne heyecan kaldı ne mutluluk. Kutusuna geri koyup satılık ilanı açtım. Satılsın da hemen xbox alırım, bu nedir arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygulbahar -- 7 Mart 2021; 21:43:22 >
  • Gta damga vurdu gta 6 yı düşünemiyorum
  • dünya üzerinde gta 5 oynamayan insan kalmayıncaya kadar devam edecek bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canguler917 -- 7 Mart 2021; 22:48:0 >
  • ygulbahar kullanıcısına yanıt
    forumda playstation kardeşlik konusuna bakmanı tavsiye ederim ya da letgo ile kutulu alıp daha sonra 5 10 yukarı ve aşağı takas ile de oyunlara ucuz yollu sahip olbilirsin

• ygulbahar kullanıcısına yanıt
    Konsolcuların çoğu pc geçti bende dahil yada xbox game pass olayına gittiler okadar oyuna psn plus zam geldi hiç mi görmedin haberlerini insan hayret ediyor bu ülke de konsol devri bitti anlayın artık
  • Ne GTA’ymış be arkadaş 🙃
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deswaaa

Konsolcuların çoğu pc geçti bende dahil yada xbox game pass olayına gittiler okadar oyuna psn plus zam geldi hiç mi görmedin haberlerini insan hayret ediyor bu ülke de konsol devri bitti anlayın artık

Nerde bitti yahu stoklara girdiği gibi bitiyor Playstation 5 millet alıyor oyunları hala

• quote:

Orijinalden alıntı: ygulbahar

Dün laptop takası yaptım ps5le, hemen bi heyecan kurdum store girdim oyun alayım diye, nba 2k21 500 küsür f1 2020 300₺. Ne heyecan kaldı ne mutluluk. Kutusuna geri koyup satılık ilanı açtım. Satılsın da hemen xbox alırım, bu nedir arkadaş.

Almadan önce nba nin 50 tl, diğer oyunların 30 tl olduğunu mu düşünüyordun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 8 Mart 2021; 1:44:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta 5 çıkalı neredeyse 10 sene olacak daha yeni nesil konsollara port edilecek derken 2-3 seneye gta 6 çıkmaz. Zaten bu gidişle niye yeni oyun çıkarsınlar ki? Rp yapan twitchciler oyunu ayakta tutuyor. Ben online ını sırf o loading ekranları yüzünden sildim. Millet nesini beğeniyor bu kadar alıyor anlamıyorum.

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Planlayıp almadım benim süper zeka canım kardeşim. Denk geldi ben de bi bakayım neymiş dedim.
  • Aklın varsa gider bir oyun kardeşi bulursun, bir de yıllık EA pass alırsın, tadından yenmez. Konsoldan anlamayan PC gamerlarının konsola bok atmasından gına geldi artık. Beğenmiyorsanız almayın kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ygulbahar

Planlayıp almadım benim süper zeka canım kardeşim. Denk geldi ben de bi bakayım neymiş dedim.

Süper zeka kardeşim planla mlanla ne alakası var..Sen marsta mı yaşıyorsun, bu ülkedeki oyun fiyatlarının ne olduğunu hiç mi duymadın..planlamamış..teallam..amazonlarda kabile hayatı sürüyor sanki.

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim, güzelce yazayım bak, ben diyorumki para ayırıp düşünerek almadım, denk geldi adam bana para yerine ps5 verdi, ben de bi bakayım dedim neymiş ok?az çok biliyodum tabi pahalı olduğunu ama store una girip de bakmadım yani, çok uçukmuş fiyatları
  • Merhaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.