Şimdi Ara

Subaru forester kullananlar.. (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.716
Cevap
67
Favori
415.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandığım bütün otomatik klimalı araçlarda bahsettiğiniz durumu yaşadım ve hep havalandırma kapalıyken iç hava sirküle düğmesine basıp durumu düzelttim bende şu anda 2016 outback var ve aynı durum yine geçerli. Fakat sistemi full auto yapınca 1 kere ayar yapıyorsun herşeyi kendisi yapıyor buda hoşuma gitti ve hiç kapatmıyorum hep full autoda ve 23-24 derecede

2. Olayınızı aracımda denedim ve soğuk havayı aşağıya 23derecede bile veriyor bu anlamda bir arıza oluşmuş olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • albert_albert A kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende 2013 XT sahibiyim. Bahsettikleriniz sorun değil olması gereken havalandırma şartları ve bende de durum aynı .Ayakatan verilen hava genelde sıcak olur araçta kendini buna göre ayarlıyor. Aracı soğutma işlemi camdan başlanır gibi kurallar var.. Yazın aracın içini soğutmak için ise havayı sadece ön cama verin hiçbir yolcuya zararı olmaz ben bu şekilde kullanıyorum 2. kademede araba buz gibi oluyor.
  • nzferby kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim :)
  • merhaba,

sıfır eyesightlı 2.0i almayı düşünüyorum.

1. gerçek kullanıcıların yakıt tüketimi nasıldır?
    2. 2.0i nin avantaj dezavantajları nelerdir?,
    3. eyesight kullananların yorumları nasıldır?
    4. dizel ile aradaki farka değer mi?
    5. 3-4 yıl sonra lpg takmak istesem uyumlu mu?

teşekkür ederim.
  • eyesight çok başarılı bir sistem , bence değer. Dizel bitti zaten ...ama keşke xt olsaydı....performans inanılmaz

• ssoorrbbeett S kullanıcısına yanıt
    Merhaba mutlaka test etmenizde fayda var. Performansı sizi mutlu edecek mi ona bakın. Eyesight kendini ispatlamış bir sistem. Yakıtı büyükşehirde sıkıntı olabilir. Ben aynı motorlu legacy araçta 12-14 lt arası yakıyordum. LPG uygulamasının sonradan yapılmasına sıcak bakmıyorum heleki 180 bin civarındaki bir araca hiç düşünulmemesi lazım. Ülke şartlarında illede eyesight olsun diyorsanız eyesightın dizeline gelmesini bekleyin bence. Selamlar.

• Merhabalar herkese, uzun süredir Forester'i takip etmekteyim , fakat çok kararsızlık yaşıyorum .
    Acaba bu kasa ne zaman yenilenir ?. Satış temsilcisi ile bugün konuştum 2019 biliyorum ben diyor, ama net bir cevap değildi . Teşekkürler .
  • https://youtu.be/mMDw8w0bj5c

Subaru forester 2019 videosu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/5dOA6zYWywQ

Subaru baja 2018 ( subaru forester ın komyonet modeli)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder235

https://youtu.be/mMDw8w0bj5c

Subaru forester 2019 videosu.

Eğer araç buysa bence olmamış , Bu aracın Outbackten ayrılması gerek ,videodaki araç sanki 2018 Outback gibi..

• 2018 outback resimlerdeki araç, ABD'de satışta.

• 2004 model subaru forester xt 177 hp aracım var yaklaşık 160 bin km de

şanzuman 2 den 3 e geçerken özellikle ilk çalıştırmada soğukken vuruyor

belirli bir km gittik den sonra normale dönüyor

sanayideki ustalara sorduğumda bazısı normal diyor , bazısı gittiği yere kadar gitsin sonra değişim yapılır diyorlar

Ankara için şanzuman dan anlayan usta tavsiye edebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dymmt

2004 model subaru forester xt 177 hp aracım var yaklaşık 160 bin km de

şanzuman 2 den 3 e geçerken özellikle ilk çalıştırmada soğukken vuruyor

belirli bir km gittik den sonra normale dönüyor

sanayideki ustalara sorduğumda bazısı normal diyor , bazısı gittiği yere kadar gitsin sonra değişim yapılır diyorlar

Ankara için şanzuman dan anlayan usta tavsiye edebilir misiniz

Şaşmazda Aydoğmuş şanzuman var.

Şanzuman konusunda iyiler ama çok sıra var.
  • casper18 kullanıcısına yanıt
    tavsiyeniz için teşekkür ederim

ancak bu işe yıllarını vermiş a dan z ye her türlü şanzımana bakan yani bu iş de kaşarlaşmış sanayi esnafına gitmek istemiyorum

özellikle belirtmek istediğim bu araçların (subaru) şanzımanın dan anlayan var mıdır

sanayide biliyorum düzgün esnaf bulması zor geneli at hırsızı gibi bir tık düzgünü varsa tercihim o yönde
  • dymmt D kullanıcısına yanıt
    Şaşmaz'daki Subaru özel servislerine telefon açıp sormanız daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum. Kendileri tamir etmese bile belirli ustalar ile çalışıyorlar ve zamanla o ustaların Subaru araçlarındaki tecrübeleri artıyor.

Ben aracımı (sizinki ile aynı model ve yıl) Argos'a götürüyorum, memnunum aldığım hizmetten. Belki yardımcı olurlar.
  • Kendi aracıma çektiğim ufak bir video..

• İyi akşamlar,uzun bir araştırma & kıyaslama sonucu bende bügün 2017 Beyaz renk 2.0 D SPORT ASP'li Forester aracımı İzmir Bayraktar otomotivden almış bulunuyorum .Aracı daha 50 km. kullandım ve şu an garajda ,ama çok beyendimi söylemeliyim ..
    Allah herkesin gönlüğüne göre versin inşallah ..
    Benim sormak istediğim sizlere , araç üzerinde bridgestone 4 mevsim M+S lastik var ama ( karlı tepe resmi yok),ve her sene Bulgaristan'a kayak yapmaya gidiyoruz. Onun için bu lastiklere ne kadar güvenebilirim acaba her nekadar satış temsilcisi arkadaş kış lastiğine gerek yok desede , ,,ben bu araca kış lastiği almalımıyım ?? sizce.
    Kış lastiği olarak da nokıan WR SUV 3 düşünüyorum.
    Teşekkürler ..
  • hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Kış lastiği takmasanız bile bir çok karlı alandan geçebilirsiniz, karlı yokuş bile çıkabilirsiniz ama duramazsınız. Kısaca kar lastiği olmadan gider ama durmaz. Bu sebeple imkanınız varsa kış lastiği alın bende nokian suv3 aldım outbacke, ilk izlenimlerim yumuşak ve gerçekten sessiz ıslak zeminde savrulma testinide yaptım ve en azından benim testimden geçti sizinde memnun kalacağınızı tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canibeyaz

hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Kış lastiği takmasanız bile bir çok karlı alandan geçebilirsiniz, karlı yokuş bile çıkabilirsiniz ama duramazsınız. Kısaca kar lastiği olmadan gider ama durmaz. Bu sebeple imkanınız varsa kış lastiği alın bende nokian suv3 aldım outbacke, ilk izlenimlerim yumuşak ve gerçekten sessiz ıslak zeminde savrulma testinide yaptım ve en azından benim testimden geçti sizinde memnun kalacağınızı tahmin ediyorum.

Çok teşekkür ederim , bu WR SUV 3 lastiğin çok başarılı olduğunu söylüyor kullanıcılar, almak şart diye düşünüyorum .
    Herkese kazasız sürüşler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHARM

İyi akşamlar,uzun bir araştırma & kıyaslama sonucu bende bügün 2017 Beyaz renk 2.0 D SPORT ASP'li Forester aracımı İzmir Bayraktar otomotivden almış bulunuyorum .Aracı daha 50 km. kullandım ve şu an garajda ,ama çok beyendimi söylemeliyim ..
    Allah herkesin gönlüğüne göre versin inşallah ..
    Benim sormak istediğim sizlere , araç üzerinde bridgestone 4 mevsim M+S lastik var ama ( karlı tepe resmi yok),ve her sene Bulgaristan'a kayak yapmaya gidiyoruz. Onun için bu lastiklere ne kadar güvenebilirim acaba her nekadar satış temsilcisi arkadaş kış lastiğine gerek yok desede , ,,ben bu araca kış lastiği almalımıyım ?? sizce.
    Kış lastiği olarak da nokıan WR SUV 3 düşünüyorum.
    Teşekkürler ..

Hayırlı uğurlu olsun aracınız, güle güle kullanın 😊

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.