Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
81
Favori
212.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar taahhütün bitmesine 3 gün var internetten uygulamadan bakıyorum en uygunu 200tlden başlıyor bana özel teklif fırsat sunmaları için ne yapmalıyım yol gösterir misiniz? Şuan 16lık fiberini kullanıyorum 3gün içinde taahhüt bitmeden bişey yapmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Buffalo -- 16 Şubat 2023; 21:59:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Buffalo kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bitmeden aramazlarsa fesih işlemi başlatın hemen arayıp cazip teklif verirler onlar aramadan siz arayıp teklif alırsanız uygulamadaki fiyatları söylerler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SöyleyinBilsin S kullanıcısına yanıt

Nasıl başlatıyorum fesih işlemini? Arayarak mi mobil uygulamadan mı? Ne demem ne yapmam gerekiyor şuan aradım bana uygulamadaki kampanyaları söyledi dediğiniz gibi bu pazar günü taahhüt bitiyor benim yardımcı olabilir misiniz?

E devlet üzerinden fesih başlatın onlara bilgi gidecek 24 saat içinde arayıp size güzel bir teklif yaparlar

• Sağolun hocam 24mbit ilk 12 ay 190 sonraki 12 ay 210 gibi bir teklif verdiler kabul ettim. Hızımı 100mbite güncelleyebiliyorum o da ilk 12ay 250 sonraki 12ay 270 uygulamadan isterseniz güncelleyebilirsiniz dediler

Hayırlı olsun :)

• :::Banner::: : kullanıcısına yanıt

aynı tarifeyi poyraznet 360 liraya satıyor. upload nekadar peki ? 40mbit ise fiyat gayet gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 18 Şubat 2023; 17:14:25 >
  • Taahhüdümün bitmesine 4 ay var. Şu an 100 tanımlı 82 Mbps için 149 ödüyorum. Bugün müşteri hizmetlerini aradım, bana tanımlı 75 Mbps için ilk 12 ay 230 ikinci 12 ay 250 fiyat verdiler. Altyapı 82 görünüyor. Bu teklif iyi midir, kalıcı mıdır, yoksa bir süre sonra değişir mi veya iptal olur mu bilemedim. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi concealer -- 19 Şubat 2023; 19:0:29 >
  • bana bunu tavsiye ediyorlar

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 20 Şubat 2023; 20:10:51 >

fesih işlemini mobil cep hatları içinde yapabir miyiz ? taahhüt bitiminde çok yüksek fiyat teklifleri sunuyorlar.

• netfriend kullanıcısına yanıt
    Mobil içinde fesih yapılabilir ama mobilde kişiye özel teklif verilir mi bilemiyorum denenebilir

20 gb prime 63 tl dediler bana da

tamam teşekkür.

• smart0201 kullanıcısına yanıt

nasıl aldınız bu teklifi. fiyat çok iyi

size özel çıkıyor diyorlar önce den aynı tarifeye 45 tl veriyordum

• Bana fiber gelince avantajı yakala 4 ikna kampanyası verdiler. 200 mbps ilk 12 ay 260 tl, sonraki 12 ay 290 TL

Bu nerfe hocam bizde geçelim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • internet festival gibi şer dediler turksat vdsl de 100 mbps 150 tl

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARItürksat kablo
    Kablonet Her Evde Kampanyası 24 ay | Kablo
    https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,758,kablonet-her-evde-kampanyasi-24-ay
    Konu ttnet, ana konu türk telekom siz gidip türksatın kampanyasını paylaşıp insanları boş yere heyecanlandırıyorsunuz.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt

Turk telekom

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.