Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
81
Favori
212.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah belanı versin TTNET
  • kotasiz limitsiz

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: root 1987

kotasiz limitsiz

Sözleşme süreniz bitmiş miydi. Benim de Eylül de bitiyor . Şu anda 35 hiper modem fiyatı dahil 70 TL veriyorum. Acaba ne kadara anlaşacağız bakalım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdemir301

Sözleşme süreniz bitmiş miydi. Benim de Eylül de bitiyor . Şu anda 35 hiper modem fiyatı dahil 70 TL veriyorum. Acaba ne kadara anlaşacağız bakalım...

Alıntıları Göster
    sözleşme bitmedi ben bu m

• Turk telekom genel mudurlugune cok yakin oturuyorum,8.ayda bitiyor sozlesmem,sizce gidip yuz yuze konusmak daha mi etkili olur yoksa direk uyelik iptali yapip aramalarini mi bekliyim ?

• Ben iptal için imza verdim. Sonrasında çok uygun bir tutara üyelik teklifi vermişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

hocam benzer durumda 7 ayda taahüt bitecek 24 mbit sınırsız için 105 35 mbit için 115 teklif verdiler.Ama telekom uygulamasında 26 ay taahüt 2 ayı ödemesi teklif çıkıyor ama MH göremedi bir türlü.
    Daha azını pek teklif edeceklerini sanmıyorum.
    sabit ev telefonu kullanıyormusun? 6tl modem kirası bu ücretlerin içerisindemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 5 Haziran 2020; 16:56:0 >
  • Ergenekun E kullanıcısına yanıt
    yalın net. hepsi içinde teklif.
  • Qklavye Q kullanıcısına yanıt
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/ilk-ay-bizden.aspx

bu kampanyayı söylemişler teklif veremiyorlarmış,

başka operatorden geçeceğim indirim varmı - yok
    internet başvurularına 100 tl indirim yazıyor sitenizde - yok
    kampanya teklif varmı diye sordum - yok
    sabit ev telefon hattım var diyorum indirimli diyor telefon hat sahiplerine - tamam diyorum ekstra olarak telefona fatura kesecekmisiniz bilmiyorum diyor biz internet satıyoruz diyor sadece

gideceğiniz Türk Telekom bayisi bizim verdiğimiz fiyatları veremez diye ısrar ediyor "İlk Ay Bizden Kampanyası" fiyatlarını söylüyor anlamadım bu nasıl bir iş.

• Adsl kullanıyorum ve 1 yıl daha taahhütüm var. Vdsl altyapısı gelmiş sanırım apartmana, extranet altyapı sorguda 81mb kadar hız gösteriyor.

Ttnet altyapı sorgulatınca Hiper internet var gösteriyor. Vdsl geçi? yapabilir miyim bu halde? En düşük 50mb veya hiç olmadı 35mb fiyatı nedir acaba Türk telekomun.

• Bugün aradılar. Aralıkda bitiyordu taahhütüm. Daha vardı ama 24mh 100gb ilk 12 ay 69, ikinci 12 ay 79a anlaştım. Çok kullanmıyorum 100gb çok bile benim için. 200gb için ilk 12 ay 74 ikinci 12 ay 84 dediler. Rakipsiz internet tarifesi. Daha öncede 24mh yi 65tl ye kullanıyordum. 2yıl kafam rahat artık. 4 lira farkla internet işini çözmüş oldum

• 16mb adsl taahhütlü kullanıyorum, 14 ay var taahhütün bitmesine, az önce sordum 1300 TL cayma bedeli çıkardılar :) Modem veya başka bir şey de almamıştım kendilerinden. Şimdiye kadar aldığım en ilginç teklif buydu.

İkincisi ise, kullandığım altyapıya vdsl geldi, tarifemi değiştirmek istediğimde 50mb limitsiz vdsl için 180tl istediler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 6 Haziran 2020; 1:31:2 >
  • 24mbit limitsiz 70 tl oduyordum 2 senedir.kampanyam temmuzda bitiyordu aradilar 24mbit 300 gb kotaliya gectim 89 tl ye.zaten 250 gb i gecmiyordum aylik.butceme gayet uygun bence iyi teklif.

• 2 senedir 24 mb 50 tl ödüyodum şimdi %100 zam yapmışlar 2 senedir fiyatlar aynı kalıcak değil ya diyor satış temsilcileri ulan eflasyon %10 ise %20 zam yapın %100 zam nedir yamyamlar kapatırıcam komşumdan alıcam siz kaybediceksiniz

Krizle cok güzel mücadele ediyo bu arap telekomu

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

2 senedir 24 mb 50 tl ödüyodum şimdi %100 zam yapmışlar 2 senedir fiyatlar aynı kalıcak değil ya diyor satış temsilcileri ulan eflasyon %10 ise %20 zam yapın %100 zam nedir yamyamlar kapatırıcam komşumdan alıcam siz kaybediceksiniz

Krizle cok güzel mücadele ediyo bu arap telekomu
    Türk Telekom artık arapların değil ki. O defter çoktan kapandı. Her zamanki gibi yine kandırıldılar ve dolandırıldılar. Şimdi zararı halktan çıkarıyorlar.

2 yıl boyunca 16 mbit sınırsız için ayda 80 lira ödeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dış Güçler Temsilcisi -- 11 Haziran 2020; 14:4:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dış Güçler Temsilcisi

Türk Telekom artık arapların değil ki. O defter çoktan kapandı. Her zamanki gibi yine kandırıldılar ve dolandırıldılar. Şimdi zararı halktan çıkarıyorlar.

2 yıl boyunca 16 mbit sınırsız için ayda 80 lira ödeyeceğim.

Alıntıları Göster
    Cok 2 yılda 2400 tl yapıyor kapattırın komşularla ortak yapın onlar bu şekilde daha cok kullanıcı kaybeder

• Kendi sitelerinde 85 lira olan paketi bana 90 liradan kaktirmaya çalışıyorlar bir de bu avantajlı fiyat teklifiymis, dedim avantaj bunun neresinde iki ay neden fazladan 40 lira ödeyin mantıklı bir tarafını şöyle. Cevap yok milleti matematik bilmiyor zannediyorlar.

• TT sitesinde mevcut müşteriler için kampanyalara baktığımda Keyifli İnternet Kampanyası en uygun fiyatlı olarak karşıma çıktı. Acaba oradaki Yalın İnternet fiyatlarına diğer İSS'ler gibi modem kira ücreti eklenecek mi? Açıklamalarda öyle birşey göremedim.
    TT ofisinde iptal bölümünde daha uygun fiyatlı teklif alan var mı acaba

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/keyifli-internet-kampanyasi.aspx

• 300 gb kotası var ayrıca 16mbps artık yeterli bir hız olarak kabul görmüyor mevcut tarifem bitti bende tarife bakıyorum 24 en düşük olarak paketlere bakın derim 2+2 toplamda 4 yıl 16mbps hızı kullandım artık yeter diyorum 24lük pakete 94+10 tl istiyorlar bu bile çok fazla fiyat olarak Türk Telekom hiç minneti yok ister al ister alma modunda

• metebg55 M kullanıcısına yanıt
    Telefonda full limitsiz 105 lira dedi 24 için benim şu an mevcut paket 68 lira aynı paketi nerdeyse iki katına vermeye çalışıyorlar bunun adına da avantajlı teklif diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.