E

Teğmen
28 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri
yaklaşık 2 senedir abonenizim, gpon fiber dönüşümü yapıldı binamızda, Türktelekom gpon altayapı hizmeti satmadığınızdan dolayı Salı günü verdiğim iptal dilekçesi Cumartesi günü tamamlandı.
Türktelekom gpon fiber hizmeti satmaya başladığınız zaman tekrar görüşürüz kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.


önemli not: Türknet abonelik iptaline rağmen interneti kesmemiş, hattı kullanıyorum şuan. Cumartesi Pazar TürkTelekom müdürlükleri kapalı abonelik zaten başlatamam. En içten dileklerimle gerçekten teşekkür ederim.

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/avrupanin-en-ucuz-ulkesi-turkiye/1882714Avrupa'da tüketim mal ve hizmetlerine ilişkin fiyat düzeyi endeksi en düşük ülke 47 ile Türkiye, en yüksek ülke ise 162 ile İsviçre oldu.haberi okurken beynim uyuştu Allah sabır versin.

müşteri hizmetleri ile görüşdüm. Aklımda soru işaretleri oluştu, 4 senedir Türknet kullanıyorum, Türk telekom gpon fiber internet tarifesini kullananlara sorum

örneğin sabit ev telefon hattınız var Türk telekom gpon fiber internet bağlattınız 120 tl ye ev telefona kullanılmasa bile ücret çıkarıyorlar mı?
ücret internet paketi içerisindemi yoksa başka fiyatmı istiyorlar?

bana diyor Türknet'ten sabit hattını Türk Telekom'a intikal ettir Fiber bağlayalım diyorum telefona ek ücret istiyormusunuz başka departman telefonla ilgileniyor diyor kafam karıştı? şuan zamlanmadıysa hiç kullanılmayan sabit ev telefon hattının 25 tl aylık ücreti var. geçirmesinler.
merhaba multiplayer-internet bilgisayar el verdiğince kötünün iyisi takılıyorum öylesine Team deathmatch'a girmek için sezonmu satın almak lazım acaba? ücretsiz oynuyorum Team deathmatch a nasıl girebilirim?
Videoyu seyrettinizmi bilmiyorum belediyeye yoğun şikayetlerden sonra başkan altyapı çalışmalarına operasyona gitmiş. Altyapım yok diye her gün isyan edenler özellikle videoyu seyredebilirgeçmiş zamanlar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 226
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 257
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.820 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 54 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.