Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gael

16mbit parası ödüyorum ama kaç aydır 10,11mbit arası hızım gidip geliyor
    kaç defa aradım sordum bugünkü gelen cevaba bakın

daha önce böyle birşey yoktu modemin canı sıkıldı yada kablonun içindeki bakır tel mi koptuki suçu bana atıyorsunuz
    gidip bunlar yüzünden modem mi alicam ya sorun modem de değilse ozaman yeni aldığım modemin parasını vericek misiniz?
    hiç ugrasmayın yenı modem falan tt yetkılısı arkadasım benım bizzat hat degerlerimi ölçtü sorun yok.bende 24 mbit hız alırken bu yasak kapsamı nedenıyle millet eve kapanınca hız düştü 2 aydır nerdeyse 12-13 mbit alıyorum.neticede sana gelen cevap banada geldi.yanı kullanım arttıgı için hız düşüyor denıldi kapasite yetmıyormus.

• roax R kullanıcısına yanıt
    95 TL ye 50 Mbps 200 GB kota keyifli internet paketine geçiş yaptım. Tekrar teşekkürler.
    Bu birkaç saat içindeki denemelerimde alabildiğim (kablolu bağlantı ile laptopta) maksimum hiz 39 Mbps oldu.
    Kablosuz en hızlı (cep telefonu ile) 27 Mbps oldu.
    90 m² lik evde modeme en uzak odada hızım 2 Mbps'e düşüyor.

Birkaç gün deneme yapacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 24 mbps 105 tl 35 mbps 115 tl mecbur ona geçtım.

Bu devirde kotalı olmaz ağa mecbur verdik gitti.türknet uygun ama insan güvenemiyor onlara,görüyorum sorun olunca ttnet gibi yardımcı olmuyorlar.hizmet kalitesi de önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 17 Mayıs 2020; 3:55:29 >
  • Türk Telekom ile 50 mbit sınırsız (kota mota yok) 93 tl 24 ay taahhüt yeni sezona başladık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şampiyon GALATASARAY -- 17 Mayıs 2020; 12:45:46 >
  • Güzel teklif gibi duruyor Nasıl aldınız bu teklifi acaba??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyon GALATASARAY kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi firma ve hangi kampanya acaba?
    Sallama ziyaaaa

• Arkadaşlar selam. 5 haziranda türk telekom ile taahhütüm bitiyor. Şu an adsl 16 mbpsye kadar olan paketi kullanıyorum. Ancak türknetten ve ttnetin sitesinden sorguladığımda hipernet, vdsl yani 75 mbpsye kadar tarifleri kullanabileceğim yazıyor.
    https://forum.donanimhaber.com/hat-degerlerim-nasil-hipernet-vdsl-e-gecebilir-miyim--143483399 forumda şöyle de bir konu açtım.

VDSL'e geçiş yapmak istiyorum. Türk telekom ile henüz görüşmedim. Ama muhtemelen yüksek bir fiyat verecekler. Türknet fiyat olarak avantajlı ama geçiş yaparken internetsiz kalmaktan ya da sonrasında sıkıntı yaşamaktan korkuyorum.

Konumu da incelerseniz sevinirim , tavsiyeleriniz var mıdır? teşekkürler.

• suÇ kullanıcısına yanıt
    İlk fatura gelsin o zaman faturayı GÖZÜNE sokarım neyi salladığımı görürsün.
  • İkna için arandığınızda görüşmenizi mutlaka kaydedin. Bana 2 alternatif sundular, ucuz olanı kabul ettim 200 gb kotalı, istersem daha sonra üst pakete geçebileceğimi söylediler. Sonra aradım, daha pahalı farklı bir üst paket sundular. İkna için aradıklarındaki üst paket için öyle bir paket yok dediler.

Bir de ücretsiz modem hediye ettiler, istemediğim halde. Şimdi,daha 1 hafta oldu, caysam ne kadar ücret çıkar, muhtemelen modem parasını alırlar cayma halinde.

Fiyat yalın internet fiyatı mı?
    Yoksa sabit telefon ücretini ayrı olarak ödeyecek misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Fiyat yalın internet fiyatı mı?
    Yoksa sabit telefon ücretini ayrı olarak ödeyecek misin?
    Hepsi dahil
    Forumdaş online işlemlerden hangi paket tarife bakabilir misiniz.

• 16 mbit sınırsıza 77 mi 79 mu gibi de sundu ben hızım 24 mbit 80 lra verirsen okey dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Forumdaş online işlemlerden hangi paket tarife bakabilir misiniz.
    Sözüm söz tarifesi
    Hayırlı olsun inşallah taahhüt bitene kadar bizede sunarlar... Kasım 2020 gelince umarım güzel tarifeler gelir... Yoksa millenicom a geçecem mecburen... Alt yapı fiber olunca fazla alternatif kalmıyor.

Bir şey daha ustam sözüm söz tarifesi nin taahhütnamesi var mı fiyat kısmı en azından. Sözleşme kısmından bakarsanız bulabilirsiniz yüklemişlerse sisteme.

inşallah sizin dediğiniz gibidir şu linkebir bak
    https://www.sikayetvar.com/turk-telekom/turk-telekom-sozum-soz-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetkara3457 -- 17 Mayıs 2020; 20:24:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkara3457

inşallah sizin dediğiniz gibidir şu linkebir bak
    https://www.sikayetvar.com/turk-telekom/turk-telekom-sozum-soz-kampanyasi
    Ustam güncel olarak online işlemlerde gözükse bile benim bildiğim bahsedilen fiyattan fatura çıkarırlar diyelim bu şekilde çıktı şayet sözleşme gereği yapılan taahhütte hangi fiyat için uygun görmüşlerse onu yansıtırlar. 146 TL gibi bir rakam gelse özel müşteri hizmetlerine ya da direk şikayet oluştursun btk üzerinden veya TT call center üzerinden muhakkak yardımcı olacaklardır. Benzer bir durum başıma gelmişti bir kaç ay aramak zorunda kalmıştım her seferinde fatura düzeltiliyordu en sonunda tamamen dediğim gibi faturam düzgün gelmeye başladı. Sadece hakkını aramak yeterlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Bir şey daha ustam sözüm söz tarifesi nin taahhütnamesi var mı fiyat kısmı en azından. Sözleşme kısmından bakarsanız bulabilirsiniz yüklemişlerse sisteme.
    baktım ama sözleşme henüz yok. ama kampanya tanımlı gözüküyor. müşteri temilcisi size bende insiyatif kullanacağım bir indirimde ben tanımlayacağım demişti.

diğer arkadaşa gelirsek oraya şikayet açan arkadaş baya heyecanlı bir arkadaşmış. güncel faturada indirimler olmaz fatura çıkınca yansır. ayrıca ilk ay faturası vergilerden dolayı bir miktar fazla çıkacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.