Şimdi Ara

silinsin (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
5
Favori
12.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolar 10 olunca alıp almama kararını tekrar düşünün hocam, işin teknik kısmında uzman değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Şuana kadar bende bölyr yaptım
    LG g3 LG g5 mi almadım satmadım

Ne sistemler kurduk dostlara. Kendime de bölye yaptım
    9400f aldım 50tk 100tl zararla sattım mesela 2. El burdan 1200tlye I 9600kf aldım ama sıfır üründü. Görünce anladım sisteme takılmamış. Sorunsuz kullanıyorum

Anakart desen z370 Pro 50 dolara aldım 2. El onu da hahahah
    Ekran kartını trde 425tl ye aldım jgjdjdj

Kısmet hocam

Alıntıları Göster
    Kankam formundasın bugünde güzel sallıyorsun maşallah yalanlarına ardı arkası kesilmiyor. Her konuda maliyetin değişiyor bir konuda 9400F sistemin 270 tl ye gelirken bir konuda sadece işlemcin 1.200 e geliyor.

silinsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesutzgvn

18 eylülde 3080 kral geliyor. 10 gün sonra 2080 ti fiyatlarını görün ne olacak. 1080 ti gibi kartlar için de geçerli hatta daha aşağısı için de...
    Aynen öyle satmak için son an almak için en kötü zaman...

Herkes beklemede kimse almıyor o eski nesil pahalı kartları şuan herkes 3000 serisini bekliyor. Zaten kart çıkacak 2 ay stok sorunu yaşanır herkes çok heyecanlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Kankam formundasın bugünde güzel sallıyorsun maşallah yalanlarına ardı arkası kesilmiyor. Her konuda maliyetin değişiyor bir konuda 9400F sistemin 270 tl ye gelirken bir konuda sadece işlemcin 1.200 e geliyor.

Alıntıları Göster
    Kusura bakma 2700 yazmaya çalıştım orda. 270tl ye soğutucu alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rylai2113

zavallı bir amd fan boyu açmış konuyu, başlıkta kart almayın kötü zaman diyor ama kendisi 2. el kart almak için bi tarafını yırtarak malum sitede veya forumda geziyor.

arkadaşım sen bu forumun özetisin, hayatında belki ilk defa piyasa değerinin altında kart almışsın istiyorsun ki insanlar seni kutlasınlar. bravo 425 ₺ ye kart almışsın helal şimdi de hayallerindeki kartı alabilmek için "ölücü" moduna girmiş milletle pazarlık yapıyor ama ona sorsan 2000 serisi alınmamalı ama kendisi 2080 ti alma heveslisi :)

eskiden bu forumda mantıklı başlıklar olurdu ve insanlara bir şeyler katardı bu konular. aslında bu forum ülkenin de özeti.
    Adam onlarca kartı ucuza hemen satıyordu dolar 5.85 veya 5.5 Di onu da hesapla aldım bende herneyse aynen aynen burda iki insanı uyardık diye zavallı fan boy olduk dimi 😂😂

• Yurtdısında yasıyorum bu gun 2060superimi sattım heyecanla 3000 serisini beklemeye başladım ellerini ovuşturan smiley vardı bulamadım
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    sen boş bir insansın. senin söylediklerini ciddiye alacak kimse yok. bu başlığa yazdıklarından belli zaten bu durumun :)
  • quote:

sen boş bir insansın. senin söylediklerini ciddiye alacak kimse yok. bu başlığa yazdıklarından belli zaten bu durumun :)
    Nvida ceosunu ciddiye almıyorlar beni ciddiye almamaları sorun değil. 3070 2080ti dan daha hızlı diyor adam millet inanamıyor.

3750 TL ye abd de satılacak trde 4850tl olacak diyor nvidia inanmıyorlar.

Hahahahahgaha

Emin ol şuan herkes 5 6bin liradan 2080ti alma derdinde...

6 bine satacahhh 5 bine 3070 alacahh yoh ya

• Arkadaşın tavrı acımasız da olsa söylediklerinde haklılık payı var, kimileri üzülsede gerçeklik payı var.

2080ti kullanıcıları satmayıp kullanmayı seçebilir, ama kimileride 3000 serisi kart alıp 2xxx kırmak yerine 2.el satacak.

Piyasa arz talep ile belirlenir,

Siz olsanız piyasada sıfır 5500tl ye 3070 varken (olmayacak diyen kendini kandırır), ikinci elinede 5000 diyelim;

örnek 4500 e, ikinci el 2080ti alır mısınız? yada 3500 e 2070super?

Bunun cevabını veren herkes fiyatların maalesef tüm fiyatlarin dramatik olarak düşeceğini görebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

Arkadaşın tavrı acımasız da olsa söylediklerinde haklılık payı var, kimileri üzülsede gerçeklik payı var.

2080ti kullanıcıları satmayıp kullanmayı seçebilir, ama kimileride 3000 serisi kart alıp 2xxx kırmak yerine 2.el satacak.

Piyasa arz talep ile belirlenir,

Siz olsanız piyasada sıfır 5500tl ye 3070 varken (olmayacak diyen kendini kandırır), ikinci elinede 5000 diyelim;

örnek 4500 e, ikinci el 2080ti alır mısınız? yada 3500 e 2070super?

Bunun cevabını veren herkes fiyatların maalesef tüm fiyatlarin dramatik olarak düşeceğini görebilir.
    Acımasız olan ben değilim amd. Ahahhaa

Konuyu dikkat çekecek şekilde yaptım ki controversial olsun okunma gelsin insanlar uyansın diye.

Alaycı tavrım ondan

çok biliyorsun güzel kardeşim :) fiyatlar açıklanınca tekrar görüşürüz.

yeterince boş yaptın, benim limit fazlasını almıyor
  • quote:

çok biliyorsun güzel kardeşim :) fiyatlar açıklanınca tekrar görüşürüz.

yeterince boş yaptın, benim limit fazlasını almıyor
    Eğer 5000 civarına çıkmazsa konu açar özür dilerim. Doların 7.5 olacağını varsayarak yazıyorum bunu. Dolar 9tl olursa o zaman herşey pahalanıyor. Olur mu olur.

Ceterus paribus diyorum dolar 7.5 olur ötv zammı gelmezse 2080ti sahipleri cimere ekran kartına ötv getirin demediyse falan genede 3070 5000tl ye çıkmazsa (bu civar) o zaman bende özür dilerim. Sende gider 8 bine alırısn 3000 serisi kartı haklı çıkmanın gururunu yaşarsın 😂😂😂👍

senin "ekran kartı" dediğin kadar ekran kartı sattım ben dostum :) rakamlar çıkınca konuşuruz tekrar ve emin ol 8000 e o kartı almam ben ama sen gerçekten hiç paran olmadığı için sadece oturup malum sitede ve forumda kartların fiyatlarını takip edersin, sadece yeni çıkacak kartların fiyatlarını tahmin edip burada boş boş konular açarsın :)

ayrıca hiçbir zaman ötv olmadı bilgisayar bileşenlerinde. bu kendini kanıtlama çabanı gerçekten anlamıyorum sadece forumu kirletiyorsun o kadar. sen git satın alamayacağın kartların fiyatlarını takip et, başka insanların harcamaları veya ceplerine paralar seni hiç ilgilendirmez :)
  • quote:

senin "ekran kartı" dediğin kadar ekran kartı sattım ben dostum :) rakamlar çıkınca konuşuruz tekrar ve emin ol 8000 e o kartı almam ben ama sen gerçekten hiç paran olmadığı için sadece oturup malum sitede ve forumda kartların fiyatlarını takip edersin, sadece yeni çıkacak kartların fiyatlarını tahmin edip burada boş boş konular açarsın :)

ayrıca hiçbir zaman ötv olmadı bilgisayar bileşenlerinde. bu kendini kanıtlama çabanı gerçekten anlamıyorum sadece forumu kirletiyorsun o kadar. sen git satın alamayacağın kartların fiyatlarını takip et, başka insanların harcamaları veya ceplerine paralar seni hiç ilgilendirmez :)
    Ötv şuana kadar olmaması olmayacağı anlamına mı geliyor?

Vişne suyuna ötv geldi. Konsola ötv geldi
    Hükümet bir gecede araca yüzde 60 ötv zammı çakıyor

Pc bileşenleri özel tüketim değil ama olur mu olur.

Sen bence daha bu engin bilgine daha çok konuşmazsın rtx 3070 satışa çıkınca 5k TL fiyata.

Bak 7500 TL ye sıfır 2080 ti var trendyolda. 5500tl 2080 satılıyor.
    Hadi hocam görüşmek üzere

Ben en fazla 3500e 2080ti alırım dedim.

sen ne dediğini bilmiyorsun? ötv zammı diyorsun ama donanım bileşenlerinde ötv olmadığını bilmiyorsun. sonra lafı çevirmek için ötv eklenebilir diyorsun. sadece forumda boş boş konular açan ve bilgin olmadan 40 tane yorum yapan birisin. hayatında ticaret yapmamışsın tek büyük başarın 400 küsüre amd kart almak olmuş gelmişsin burada insanlara akıl vermeye çalışıyorsun. istediğin fiyattan istediğini al ama 1 sayfa önce param yok zaten istesem de alamam diyorsun. sen ne dediğinin farkında ol önce sonra başkalarına laf yetiştirmeye çalış.

hayatında başarılar diliyorum sana :)
  • quote:

sen ne dediğini bilmiyorsun? ötv zammı diyorsun ama donanım bileşenlerinde ötv olmadığını bilmiyorsun. sonra lafı çevirmek için ötv eklenebilir diyorsun. sadece forumda boş boş konular açan ve bilgin olmadan 40 tane yorum yapan birisin. hayatında ticaret yapmamışsın tek büyük başarın 400 küsüre amd kart almak olmuş gelmişsin burada insanlara akıl vermeye çalışıyorsun. istediğin fiyattan istediğini al ama 1 sayfa önce param yok zaten istesem de alamam diyorsun. sen ne dediğinin farkında ol önce sonra başkalarına laf yetiştirmeye çalış.

hayatında başarılar diliyorum sana :)
    Bende sana orda ötv zammı derken hemen sonrasına cimere şikayet edip ekran kartına ötv getirmezlerse dedim.

Ötv olmadığını biliyorum. Ötv gelir anlamında dedim neyse. İstediğin gibi anlamakta özgürsün.

Ayrıca gümrüğe genel olarak da vergi artışı gelebilir elektronik ürünlere. Gelecektir mutlaka bu arada. Hükümetin şuan ya herşeye aşırı vergi getirmesi gerek yada dışarıdan 50 60 milyar dolar gibi uzun vadeli finansman bulması lazım.

Fazla seçenekleri yok. Burda ekonomi bilgimi konuşturup benim hakkında olan değersiz ön yargılarını kırmak istemem..
    2080ti zaten olmuş sıfırı 7500 lira.

Puahahahahha

Sana da başarılar. Şuan param yok doğru. Ama gelecekte belki olacak ona göre yazıyorum bende.

👍👍😂😂😂

• Paranı nakit bir şekilde dövizde bekletmiyorsan ekran kartı alınabilir. Zira dolar arttığında yükselmiş fiyatlara bakmaktan başka bir şey yapılmıyor.

• Bu ülkede o dediğin yüksek paraları verecek insan sayısı, veremeyecek insan sayısından çok daha fazla
    Her türlü alıcısı olur, ellerinde patlamaz

• Hesapta müthiş bir yanlışlık var.
    3070:500$ so:500$.7.52₺:3760+Saray:999999999999999999999999

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.