Şimdi Ara

silinsin (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
5
Favori
12.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya gerçekten araba muhabbeti kadar saçma bişey yok
  • silinsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana kalırsa fiyatlar hep artacak
  • Hocam bu fiyatlar daha inmez türkiye de o kural geçerli değil ki :))
  • Almak için umarım gecikmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdanger

Yok yok bu fiyatlara çıkmaz hocam.

Çünkü 2080ti sahipleri zarar edermiş. Ceoyu aramışlar trye zam geliyormuş. 😂😂😂

Şaka bir yana 4805 ise çok iyi 5000 civarı cidden demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka dolar hiçbir zaman doğru düzgün düşmeyecek
  • Sistemimde rx570, bankada dolar bekliyor. 1660s mi alsam, 2.el gtx1080 mi alsam rtx2060 mi alsam derken şimdi 3700 serisini bir bekleyim dedim bakalim ekim ayindaki piyasaya gore karar verecegim. piyasa çok karışacak.

bekleyecek olanlar dolar bekletsin, kart cikinca da çok taksitle alsin, elindeki dolari hala bekletmeye devam etsin devaluasyon falan olur neme lazim

• Gözüme çarpan bişey ise baktıklarımın çoğu ilanı hep bu 30 serisinin fiyatı belli olduktan sonra olması bide saçma sapan açıklamalar var (doğru olanların günahını almıyım) ama asıl amaç 30 serisinin fiyatını vs bilmeyen kerize kakalıyım bende 30 serisi alırım kafası ama o fiyatlara çıkan adamlar elbet biliyorlardır artı bi de piyasa bu kadar 20 serisine boğulmuşken daha da zor alıcı çekmek nvidia iyi trolledi yalnız

• letsgo da 1050 ti 1000-1500 yazanlar var 2080 ti için çokta sırıtmıyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dyddsul -- 9 Eylül 2020; 4:55:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musullu

Ben fps testlere vs baktim 20 30 fps fark ediyor 3080 ile normal 2080 ti.goruntu farki vs vs yok.3080 11 13 k arasi ulkeye girerse..zira iphone 11 pro max 256 900 dolarken turkiyede 14 bin tl.3080 700 dolardan baslayan fiyatlarla yaziyor.hayirlisi bakalim.
    4k maksimum ayarlarda 60 FPS ve 90 FPS'in gayet de farkı var gördüğün gibi.
    Ayrıca telefonla ekran kartı fiyatını karşılaştırman bayağı komik olmuş, güldürdü. Telefonlarda TRT bandrol payı, IMEI kayıt ücreti vs. Olduğu için doları 12-13 civarı alırsan çoğu zaman fiyat tutar. Çok ucuz telefonlarda tutmayabilir.

• Cidden 2080ti 4000-'lere düşerse, RTX 2060 vs. gibi kartlara nolacak acaba. Belki bir tane de biz kaparız iyi düşerse.

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Bence bu Nvidia nın fiyat politikası tüm kartları etkiler. 300 dolar rtx 2060 2100 tl vergi ve diğer ücretler eklendiğinde TR satış fiyatı şuan 3100 TL rtx 3070 500 dolarla çıkıyor 3500 TL'den en fazla çıkacağı fiyat 5000 TL dir yani burada biz kendi kendimize fiyatları yükseltip satıcıların ekmeğine yağ sürmekten başka birşey yaptığımız yok. Nvidia sitesinde 4800 TL diyor merak ettim bunların online mağazasından bizim ülkede satın alamıyor muyuz ?

• 3070 in 7000tl altında girmesini beklemek hayalcilikten öteye gitmeyecek ilk 6 lık fiyatlandırma .. Ülkenin durumunu Avrupa ülkeleri gibi görmeyin..

Stok sıkıntısıda olursa(ki olacak) 2080ti lerin 2.eli yine 3070den pahalıya satılabilir..

1050ti nin 1000 tl üzeri satıldığı ülkemde pek hayal kurmayın derim..

Ha Keşke o fiyatlara çıksa diğer kartlarda ucuzlasa. Ama hayallere ülke gerçeklerini unutmadan dalalım...

• Ne zaman en kötüsü desek basımıza daha kötüsü geliyor memlekette.

• Karaborsacılığın bir meziyet meslek olduğu ülkemde her şey olur. Herkez kötü ben iyiyim öyle mi? muhahaha.

Bi abim ülkenin yüzde 99.9'ı hırsız derdi. Sen ben ne çaldık abi dediğimde bana fırsat yok bulursak çalarız demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumin16 -- 9 Eylül 2020; 9:37:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

3070 in 7000tl altında girmesini beklemek hayalcilikten öteye gitmeyecek ilk 6 lık fiyatlandırma .. Ülkenin durumunu Avrupa ülkeleri gibi görmeyin..

Stok sıkıntısıda olursa(ki olacak) 2080ti lerin 2.eli yine 3070den pahalıya satılabilir..

1050ti nin 1000 tl üzeri satıldığı ülkemde pek hayal kurmayın derim..

Ha Keşke o fiyatlara çıksa diğer kartlarda ucuzlasa. Ama hayallere ülke gerçeklerini unutmadan dalalım...
    Yurt dışı fiyatı belli. Vergiler belli. Hayalcilik falan değil. Ha ilk 2-3 ay fiyatı olağan seviyeden biraz daha yüksek olabilir (Her yeni çıkan üründe bu olur) ancak hızla olması gereken seviyelere inecektir.

Bu arada yeni 3000 serisi çok iyi olmuş. Oynadığım oyunlar 1080p çözünürlükte dota 2 ve cs go olmasa kesinlikle almayı düşünürdüm. 3070'te sadece bu oyunları oynamak ekran kartına hakaret olur gibi hissediyorum 1060'la gittiği yere kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 9 Eylül 2020; 10:51:19 >

• ne dediğin anlaşılmıyor? önce Türkçe öğren gel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rylai2113

500$ a satışa çıkan kartı galiba "0" kar koymadan satacak mağazalar :)

bir de 2080ti alıp full HD monitör de oyun oynuyorsa insanlar, gerçekten onlara söylenecek pek söz yok :)
    firmaların açıkladığı fiyatlara kdv+bayi karı dahil, 500 dolar içerisine bunlar dahil. 2070S de aynı fiyata çıkmıştı. 3070 5000TL civarlarında olur. Msi Gaming X gibi modeller 6000 TL'ye yakın olur.
  • 2007dede aynısı denmişti

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.