Şimdi Ara

SU SONDAJ MAKINESI YAPTIM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
5
Favori
51.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun aleykum Arkadaslar, oldugum falan yok :) islerim oldukca yogun gitti ara sira memlekete geldigimdede cok fazla vakit bulamadim, son 3 yildir rc helikopter hobisine ve pilotluguna merak saldim :) oldukca mutluyum, sagligim ve moralim islerimde guzel, kisaca olu falan deyilim kanli canli yasiyorum :) tabi bir cok hobim olunca fotografcilik olmadan olmadi, sonucta yaptigimiz guzel seyleri fotografla olumsuzlestirmeye caisiyoruz, hal boyle olunca fotografcilik hobisinede merak saldim ve bu gun googlede fotograf makineleri konusunda bilgi ararken bizim foruma rastladim :) giris yaptigimdada oldugumu ogrendim :D kisaca buralardayim, yakinlarda, sanirim bundan sonra bir muddet fotograf konularina takilirim, eger bu konuda bilgisi olan arkadas varsa ve en azindan bana link atarsa sevinirim, canon 700d ile baslamak istiyorum ama aksesuar yardimci ekipman neler alamaliyim gibi ve nasil kullanilacagi konusunda yardima ihtiyacim olacak, hepinize selamlar sevgiler saygilar....
  • Sevgili emin Abi. Ben Gurcan kalem aydinliyim. AMA 10 yildir Asia ulkelerinde yasamaktayim. Sondaj makinasi projeniz mukemmel. Eger uygun gorurseniz projenizden yararlanmak istiyorum. Proje detaylarini benimle paylasmaniz mumkunmu? En derin saygi ve sevgilerimle ellerinizden operim. Emanetcilerin en yucesi yuce Allaha emanet olun. Sabirsizlikla cevabinizi beklemekteyim. Tesekkurler.

• Forumda fotoğraflar görünmüyor bu konuda ayrıntılı bilgi nasıl alabilirim acaba sizden? Mesleğim gereği bu konulara yakınım yardımcı olursanız bu konuyla ilgileniyorum.
  • seeder kullanıcısına yanıt
    fotograflara ne oldugu konusunda benimde bir bilgim yok ve elimde fotografta yok bu makineyi yapali 11 yil oldu ve su anda makinede elimde deyil 05322355600 arasaniz merak ettiklerinizi size aciklayabilirim yakinda yurt disina cikacagim sali gununden once aramaya calisin
  • Selam emin bey sizin projenizden faydalanmak isterim mera kiralama işimiz var 500 dekar kadar elektirik ve şu sıkıntımız var elektirik işini çözdük sayılır lakin 500 dekar araziye kuyu vurmamiz gerekiyorbsondaj çok pahalı geliyor makinasını kendimiz yapmamız gerekiyor ki her 100 dekara bir kuyu vuralım istediğiniz ürünü iştesiniz kalitede alabilelim en az beş tane kuyu vuracağız o sizin yaptığınız makinadan yardımcı olursanız bizde yapmak isteriz kendi no mu yazıyorum iletişime geçerseniz sevinirim :) 553 652 0537 ismim gökhan saygilarimla

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.