Şimdi Ara

Şu İki İlan Arasında Hangisi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-orjinal-a4-degisensiz-449159593/detay/
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-tertemiz-448408099/detay/

35bin tl bütçe ile lpg de çok üzmeyecek , geniş iç hacim ve bagajı olan , kaliteli ve az da olsa prestijli bir araç bakıyoruz . Bu ilanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Hocam ben size iki ilanıda önermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Babo Men kullanıcısına yanıt
    Neden peki ? Bu araçların ederi nedir ve neden alınmaz? Tavsiyeniz nedir?
  • Tahminen son sahibi olursunuz hocam, bütçenizi söylerseniz bir şeyler çıkartabiliriz
  • nzm_turkey kullanıcısına yanıt
    Çünkü hocam 35 bin lira verip 2005 altı 200000 km üstü araba alıyorsunuz yani öndeki logoya heveslenmemek lazım ben size temiz bir Nissan Almera öneririm

• Son bütçe bu hocam 35bin tl

• quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

Tahminen son sahibi olursunuz hocam, bütçenizi söylerseniz bir şeyler çıkartabiliriz

Arkadaşın dediği gibi son sahibi olma ihtimalin var derdim ama saçmalık olur. Bir kere son sahibi nedir en kötü ihtimalle bir galeriye gider 3 4 k ucuza bırakırsın ama olsun. Bu iki araçtanda bordo olanı öneririm. Laciverte kıyasla daha canlı ve diri gözüküyor. Konfor olarak üzmez, yakıtıda dert etme. Ama performansta istediğini veremeyebilir. Başka konudada fazla üzmez.

• 15?yaşında bir Vag grubu aracının çıkaracağı sorunları tahmin bile edemezsiniz, tavanı çöker, zırt pırt mekanik sorunu çıkartır.

Kesinlikle bu yaşta binilecek araç değiller

• 1.4 Megane o fiyata çok fazla. Piyasası maksimum 28.000

• Audi A4 bakan biribe dötsüz megan , punto ve linea önerilir bu forumda. Şaşırmamak lazım ...

• Yani bu araçlar 2 sene sonra satılamaz araçlarmıdır?
  • 1.6 motor bunlar kağnı gibidir

• 15 yaşından büyük araçlara 35 bin lira vermek pek akıl karı değil hocam.
  • tahminen bütçeniz 35 max ve öndeki audi markasına takıldınız. Ama şu konuda uyarmak isterim 1 yıl içinde 10 bine yakın masraf çıkarma ihtimali var, karşılarım diyorsanız alın. Size tavsiyem 2010 üstü lpg ya da dizel b sınıfı araç almanız
  • Audi A4 taş gibi arabadır.

Gidin bir deneme sürüşü yapın yakınsa.

Sonra tavsiye edilen diğer araçlardan bazılarını deneyin.

1 2 farklı araç denemek gerekli bence.

• Bu araçlarda kullanılan motor hitler motor sanırım. Çok sağlam sorunsuz motordur. Fakat bir bütün olarak araç 200000 km nin üzerinde arkadaşların dediği kadar olmasa da her yüksek kmli araç gibi sorun çıkarabilir. İkinci el biraz şans işi, Manuel 1,6 düz motor audi de olsa sanayide uygun fiyatlara yapılır diye düşünüyorum. Öte yandan benim bir grande punto maceram oldu. 120000 km de sattım. 100000 km den sonra turbosu enjektörü derken baya bi masraf açmıştı. İkinci elde 100000 km'yi geçince özellikle dizeldense benzinli bakıyorum artık. Bi takım enjektör dizel için 3000 liraları, turbo yine 2000-3000 liraları bulabiliyor. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın. Piyasayı çok iyi bilmiyorum, ben olsam eğer alınabiliyorsa daha düşük km li hitler motorlu jetta yada golf bakardım. Yada focus 2, astra falan benzinli/lpg ve daha düşük km olma şartıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soner76

Audi A4 taş gibi arabadır.

Gidin bir deneme sürüşü yapın yakınsa.

Sonra tavsiye edilen diğer araçlardan bazılarını deneyin.

1 2 farklı araç denemek gerekli bence.

konfora kalıteye laf soyleyen yok tabıkı arada fark olacak
    ama bakım masrafı parca malıyetı ve yası geregı yorulmus bır arac maxımum 35bın lıra butce ıle alıyorsanız eger sorun cıkartırsa uzecektır dıger aracların masraflarına nazaran daha cok odeyeceksınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.